Kdo je to?
Kdo je Kerem Bürsin? Životopis Kerem Bürsin, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kerem Bürsin

Kdo je Kerem Bürsin? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Kerem Bürsin je turecký herec, který se proslavil především díky své práci ve filmech, televizi a streamovacích seriálech. Získal popularitu díky rolím v televizních seriálech jako Güneşi Beklerken a Şeref Meselesi. Jeho role Aliho Smithe v romantickém akčním seriálu Bu Şehir Arkandan Gelecek mu vynesla cenu Seoul International Drama Awards za nejlepšího herce.
Narodil se 4. června 1987 v Istanbulu a své dětství prožil v mnoha zemích včetně Skotska, Indonésie, Spojených arabských emirátů, Turecka, Malajsie a USA. Tam se s rodinou odstěhoval ve dvanácti letech a poté vystudoval Emerson College v oboru Marketingové komunikace. Už během svých studií na univerzitě si vzal hodiny herectví a byl vybrán jako nejlepší divadelní herec na střední škole. Předtím, než se stal hercem, pracoval jako řidič. Jedna z jeho nejznámějších rolí je v romantickém komediálním seriálu Sen Çal Kapımı, za níž získal kritické uznání a několik ocenění, včetně ceny Güzel za nejlepší pár s Hande Erçel a ceny Turkey Youth Awards za nejlepšího herce. V průběhu své kariéry se objevil i v několika amerických televizních filmech, včetně Sharktopus z roku 2010.
V osobním životě měl Bürsin čtyřletý vztah s kolegyní Serenay Sarikaya. Setkali se na natáčení reklamy pro Mavi v roce 2015 a jejich vztah trval do roku 2019. Později byl ve vztahu s herečkou Hande Erçel, se kterou se setkal na natáčení Sen Çal Kapımı v roce 2020. Vztah skončil v roce 2022. Kromě klasické filmové a seriálové tvorby se věnuje také reklamám a je velmi žádaným reklamním hercem. Objevil se jako velvyslanec značky švýcarských hodinek Hublot a propagoval známé světové značky, jako je například BMW, H&M, Nescafe, Nike a Under Armour. Byl také mluvčím hnutí HeForShe, které prosazuje práva žen. Stal se prvním národním mluvčím v Turecku pro toto hnutí, které iniciovala Jednotka OSN pro rovnost pohlaví a posílení postavení žen v roce 2014.Kdo je Kerem Bürsin? Životopis Kerem Bürsin, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Kerem Bürsin

Národnost: turecká
Datum narození: 4.6.1987
Místo narození: Istanbul, Turecko

Popis osobnosti Kerem Bürsin můžete sdílet s jinými osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Roztroušená skleróza? Vzpomenete si na definici slova Amulet? Vzpomněli byste si co znamená slovo Křížová klenba? Vzpomněli byste si na význam slova Politologie?

Klíčová slova: narození, datum narození, kdo je Kerem Bürsin?, život, národnost, vysvětlení, Kerem Bürsin, osobnosti, informace, zajímavosti, kde se narodil Kerem Bürsin?, wiki, herectví, místo narození, lexikon, biografie

Pojem Kerem Bürsin je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Kerem Bürsin ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Kerem Bürsin na Google obrázcích

Zkusit najít Kerem Bürsin ve Wikislovníku

Najít slovo Kerem Bürsin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Kerem Bürsin ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kerem Bürsin například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Kerem Bürsin? Stručná biografie

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Kerem Bürsin? Kdy se narodil Kerem Bürsin? Kde se narodil Kerem Bürsin? Kerem Bürsin je v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení.Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Kerem Bürsin třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kerem Bürsin i v jiné kategorii než je herectví.