Kdo je to?
Kdo je to, byl Nákupčí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nákupčí? Lidé, profese

Kdo je to Nákupčí?

Jaký je význam slova Nákupčí? Co to znamená?

Nákupčí je profese, jejíž náplní je nákup všeho, co podnik potřebuje. Zajišťuje tedy jak včasné dodání suroviny a materiálu, tak nástrojů strojů, zařízení a zboží. Řídí systém poptávek a výběrových řízení dodavatelů a je zodpovědný za uzavírání obchodů s nimi. Dbá na efektivitu dodání a přijímá opatření pro zlepšení.
Nákupčí vypisuje objednávky a dbá na to, aby při dodání byly dodrženy sjednané podmínky.Kdo je to, byl Nákupčí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nákupčí? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Nákupčí? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Výchovný ústav? Víte co je Celé číslo? Vzpomněli byste si na význam slova Perlinka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Watt?

Klíčová slova: synonymum, wiki, vysvětlení, Nákupčí, formulace, informace, původ slova, slovo, co je to Nákupčí?, pojem, lexikon, termín, profese, popis, kdo je Nákupčí?, odborný výraz

Pojem Nákupčí je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Nákupčí ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Nákupčí ve Wikipedii

Vyhledat heslo Nákupčí na Google.cz

Zkusit najít slovo Nákupčí v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Nákupčí například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Nákupčí, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nákupčí? Kdo to byl Nákupčí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nákupčí? Definice pojmu Nákupčí je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Nákupčí i v jiné sekci než je kategorie profese.