Kdo je to?
Kdo je to Nákupčí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nákupčí? Lidé, profese

Kdo je to Nákupčí?

Co znamená a jaký je význam slova Nákupčí?

Nákupčí je profese, jejíž náplní je nákup všeho, co podnik potřebuje. Zajišťuje tedy jak včasné dodání suroviny a materiálu, tak nástrojů strojů, zařízení a zboží. Řídí systém poptávek a výběrových řízení dodavatelů a je zodpovědný za uzavírání obchodů s nimi. Dbá na efektivitu dodání a přijímá opatření pro zlepšení.
Nákupčí vypisuje objednávky a dbá na to, aby při dodání byly dodrženy sjednané podmínky.Kdo je to Nákupčí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nákupčí? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Nákupčí? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Šalanda? Znáte definici termínu Přísloví? Vzpomněli byste si na význam slova Podmiňovací způsob? Pamatujete si definici pojmu Trajektorie?

Klíčová slova: slovo, Nákupčí, wiki, formulace, odborný výraz, přesný význam, přesný výraz, popis, profese, profese, význam, definice, termín, přesný výraz, původ slova, informace

Pojem Nákupčí je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Nákupčí v následujících zdrojích

Najít pojem Nákupčí ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Nákupčí na Youtube

Zkusit najít frázi Nákupčí ve Wikipedii

Hledat termín Nákupčí na Google.cz

Najít heslo Nákupčí ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nákupčí například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Nákupčí? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Nákupčí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nákupčí? Definice pojmu Nákupčí je v kategorii Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Nákupčí v jiné sekci než profese.