Kdo je to?
Kdo je to Ivan Chrenko? Životopis Ivan Chrenko, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Ivan Chrenko?

Kdo je to Ivan Chrenko? Stručný životopis

Ivan Chrenko je podnikatel, vlastnící většinu developerské firmy HB Reavis, kde dříve působil jako ředitel. Začátky jeho podnikání jsou spjaty s audiotechnikou a prací na elektromontážích, především s výrobou a prodejem reproduktorů Marsyas.Poté se zapojil do činnosti developerské firmy AB Reavis, později HB Reavis, a v průběhu času se stal většinovým majitelem.
Ivan Chrenko je známý svou neochotou ke komunikaci s médii.Kdo je to Ivan Chrenko? Životopis Ivan Chrenko, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Ivan Chrenko

Národnost: slovenská
Datum narození: 1967
Místo narození: Šaľa

Tento text (Ivan Chrenko) můžete samozřejmě sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Lustrace? Víte, co je to Piperin? Rozumíte pojmu Kyselo? Rozumíte pojmu Pišingr?

Klíčová slova: co znamená, původ slova, lexikon, informace, význam, pojem, heslo, Ivan Chrenko, definice, wiki, formulace, synonymum, etymologie, význam slova, slovo, vysvětlení

Pojem Ivan Chrenko je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Ivan Chrenko

Zkusit najít Ivan Chrenko ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Ivan Chrenko na Youtube

Hledat heslo Ivan Chrenko v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Ivan Chrenko ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Chrenko například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivan Chrenko

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ivan Chrenko? Kdo to byl Ivan Chrenko? Kdy se narodil Ivan Chrenko? Kde se narodil Ivan Chrenko? Ivan Chrenko je v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ivan Chrenko řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Chrenko i v jiné kategorii než je podnikání.