Kdo je to?
Kdo je Ivan Chrenko? Životopis Ivan Chrenko, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Ivan Chrenko?

Kdo je Ivan Chrenko? Životopis, informace, biografie, podnikání

Ivan Chrenko je podnikatel, vlastnící většinu developerské firmy HB Reavis, kde dříve působil jako ředitel. Začátky jeho podnikání jsou spjaty s audiotechnikou a prací na elektromontážích, především s výrobou a prodejem reproduktorů Marsyas.Poté se zapojil do činnosti developerské firmy AB Reavis, později HB Reavis, a v průběhu času se stal většinovým majitelem.
Ivan Chrenko je známý svou neochotou ke komunikaci s médii.Kdo je Ivan Chrenko? Životopis Ivan Chrenko, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Ivan Chrenko

Národnost: slovenská
Datum narození: 1967
Místo narození: Šaľa

Popis osobnosti Ivan Chrenko můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Anexe? Pamatujete si definici pojmu Amundi? Rozumíte pojmu Workoholik? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prosecco?

Klíčová slova: Ivan Chrenko, zajímavosti, život, wiki, osobnost, vysvětlení, biografie, národnost, datum narození, místo narození, popis, Ivan Chrenko, lexikon, osobnosti, kdo je Ivan Chrenko?, narození

Pojem Ivan Chrenko je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo Ivan Chrenko na Google.cz

Zkusit najít pojem Ivan Chrenko ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Ivan Chrenko ve Wikipedii

Zkusit najít Ivan Chrenko ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan Chrenko ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Chrenko například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Chrenko?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Ivan Chrenko? Kdy se narodil Ivan Chrenko? Kde se narodil Ivan Chrenko? Ivan Chrenko se nachází v sekci Podnikání

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Ivan Chrenko dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Chrenko i v jiné kategorii než je podnikání.