Kdo je to?
Kdo je Eva Michaláková? Životopis Eva Michaláková, osobnosti, slavná žena z kategorie zločin

Kdo je Eva Michaláková?

Kdo je Eva Michaláková? Životopis, informace, biografie, zločin

Eva Michaláková je Češka žijící v Norsku, jejíž jméno čteme denně v médiích. Důvodem je její dosud neúspěšný boj s norským úřadem na ochranu dětí Barnevernet, který jí v roce 2011 odebral oba syny (nyní ve věku 9 a 6 let). Michaláková je vychovávala se svým manželem, který do Norska emigroval v roce 1968. Mladší David měl ve školce potíže s šikanou ze strany spolužáků, na což si Michaláková stěžovala, ale nebylo nic podniknuto. Naopak školka podala oznámení pro podezření z pohlavního zneužívání chlapce rodiči (ten trpěl trávicími potížemi a školka nedodržovala doporučené dietní stravování). Barnevernet jim obě děti odebral a umístil je do pěstounské péče, každé do jiné rodiny, a to i přesto, že se pohlavní zneužívání nikdy nepodařilo u soudu prokázat. Otec byl zcela zbaven rodičovských práv, matka smí děti vídat dvakrát ročně na 15 minut. Na podzim 2014 o případu informovala česká média a ta se mu od té době pravidelně a intenzivně věnují. Matce nyní hrozí úplné odebrání rodičovských práv, prý jako pomsta za medializaci případu. Ten se zatím nikam neposunul navzdory úsilí a snahám, které vyvíjí česká vláda, premiér, občanské iniciativy (petice na podporu Michalákové), navzdory nátlaku na norskou velvyslankyni, slibu hokejisty Dominika Haška věnovat svou zlatou medaili z olympiády v Naganu tomu, kdo dokáže děti získat zpět... Michaláková pracuje jako vychovatelka v mateřské školce a nikomu nevadí, že se stará o "cizí" děti, když o ty vlastní nesmí. Norská "sociálka" a její postupy jsou v českých médiích tvrdě kritizovány. Případ vyvolal zájem i v jiných evropských zemích.Kdo je Eva Michaláková? Životopis Eva Michaláková, osobnosti, slavná žena z kategorie zločin

Hlavní data o osobě Eva Michaláková

Národnost: česká

Tento text (Eva Michaláková) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Goodwill? Vzpomněli byste si co označuje výraz Správní delikt? Znáte pojem Panaricium? Znáte termín Kvas?

Klíčová slova: biografie, wiki, Eva Michaláková, vysvětlení, národnost, zločin, osobnost, život, lexikon, zajímavosti, informace, wikipedie, zločin, popis, životopis, Eva Michaláková

Pojem Eva Michaláková je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Eva Michaláková zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat pojem Eva Michaláková ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Eva Michaláková ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Eva Michaláková ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eva Michaláková ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Eva Michaláková ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Michaláková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Eva Michaláková

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Eva Michaláková? Eva Michaláková je v kategorii Zločin

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Eva Michaláková řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Michaláková i v jiné kategorii než je zločin.

Znáte pojem plugin nebo chipset?