Kdo je to?
Kdo je Eva Michaláková? Životopis Eva Michaláková, osobnosti, slavná žena z kategorie zločin

Kdo je Eva Michaláková?

Kdo je Eva Michaláková? Životopis, informace, biografie, zločin

Eva Michaláková je Češka žijící v Norsku, jejíž jméno čteme denně v médiích. Důvodem je její dosud neúspěšný boj s norským úřadem na ochranu dětí Barnevernet, který jí v roce 2011 odebral oba syny (nyní ve věku 9 a 6 let). Michaláková je vychovávala se svým manželem, který do Norska emigroval v roce 1968. Mladší David měl ve školce potíže s šikanou ze strany spolužáků, na což si Michaláková stěžovala, ale nebylo nic podniknuto. Naopak školka podala oznámení pro podezření z pohlavního zneužívání chlapce rodiči (ten trpěl trávicími potížemi a školka nedodržovala doporučené dietní stravování). Barnevernet jim obě děti odebral a umístil je do pěstounské péče, každé do jiné rodiny, a to i přesto, že se pohlavní zneužívání nikdy nepodařilo u soudu prokázat. Otec byl zcela zbaven rodičovských práv, matka smí děti vídat dvakrát ročně na 15 minut. Na podzim 2014 o případu informovala česká média a ta se mu od té době pravidelně a intenzivně věnují. Matce nyní hrozí úplné odebrání rodičovských práv, prý jako pomsta za medializaci případu. Ten se zatím nikam neposunul navzdory úsilí a snahám, které vyvíjí česká vláda, premiér, občanské iniciativy (petice na podporu Michalákové), navzdory nátlaku na norskou velvyslankyni, slibu hokejisty Dominika Haška věnovat svou zlatou medaili z olympiády v Naganu tomu, kdo dokáže děti získat zpět... Michaláková pracuje jako vychovatelka v mateřské školce a nikomu nevadí, že se stará o "cizí" děti, když o ty vlastní nesmí. Norská "sociálka" a její postupy jsou v českých médiích tvrdě kritizovány. Případ vyvolal zájem i v jiných evropských zemích.Kdo je Eva Michaláková? Životopis Eva Michaláková, osobnosti, slavná žena z kategorie zločin

Základní údaje o osobě Eva Michaláková

Národnost: česká

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Eva Michaláková s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Goodwill? Vzpomenete si na definici slova Národní park? Znáte pojem Panaricium? Vzpomněli byste si na význam slova Hospitace?

Klíčová slova: wikipedie, zločin, osobnosti, Eva Michaláková, zločin, životopis, Eva Michaláková, kdo je Eva Michaláková?, lexikon, osobnost, wiki, biografie, informace, zajímavosti, život, národnost

Pojem Eva Michaláková je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Eva Michaláková

Najít termín Eva Michaláková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Eva Michaláková ve Wikipedii

Najít slovo Eva Michaláková ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Eva Michaláková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Eva Michaláková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Michaláková například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Eva Michaláková?

Právě jste zjistili Kdo je to Eva Michaláková? Eva Michaláková je v sekci Zločin

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Eva Michaláková kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Michaláková i v jiné kategorii než je zločin.

Znáte pojem plugin nebo chipset?