Kdo je to?
Kdo je Eva Michaláková? Životopis Eva Michaláková, osobnosti, slavná žena z kategorie zločin

Eva Michaláková

Kdo je Eva Michaláková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, zločin

Eva Michaláková je Češka žijící v Norsku, jejíž jméno čteme denně v médiích. Důvodem je její dosud neúspěšný boj s norským úřadem na ochranu dětí Barnevernet, který jí v roce 2011 odebral oba syny (nyní ve věku 9 a 6 let). Michaláková je vychovávala se svým manželem, který do Norska emigroval v roce 1968. Mladší David měl ve školce potíže s šikanou ze strany spolužáků, na což si Michaláková stěžovala, ale nebylo nic podniknuto. Naopak školka podala oznámení pro podezření z pohlavního zneužívání chlapce rodiči (ten trpěl trávicími potížemi a školka nedodržovala doporučené dietní stravování). Barnevernet jim obě děti odebral a umístil je do pěstounské péče, každé do jiné rodiny, a to i přesto, že se pohlavní zneužívání nikdy nepodařilo u soudu prokázat. Otec byl zcela zbaven rodičovských práv, matka smí děti vídat dvakrát ročně na 15 minut. Na podzim 2014 o případu informovala česká média a ta se mu od té době pravidelně a intenzivně věnují. Matce nyní hrozí úplné odebrání rodičovských práv, prý jako pomsta za medializaci případu. Ten se zatím nikam neposunul navzdory úsilí a snahám, které vyvíjí česká vláda, premiér, občanské iniciativy (petice na podporu Michalákové), navzdory nátlaku na norskou velvyslankyni, slibu hokejisty Dominika Haška věnovat svou zlatou medaili z olympiády v Naganu tomu, kdo dokáže děti získat zpět... Michaláková pracuje jako vychovatelka v mateřské školce a nikomu nevadí, že se stará o "cizí" děti, když o ty vlastní nesmí. Norská "sociálka" a její postupy jsou v českých médiích tvrdě kritizovány. Případ vyvolal zájem i v jiných evropských zemích.Kdo je Eva Michaláková? Životopis Eva Michaláková, osobnosti, slavná žena z kategorie zločin

Základní informace o osobě Eva Michaláková

Národnost: česká

Líbí se stručný životopis s osobou Eva Michaláková? Pak se podělte s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Crossfit? Znáte pojem HIIT? Znáte pojem Průčelí? Vzpomenete si na definici slova Totální válka?

Klíčová slova: osobnost, wikipedie, kdo je Eva Michaláková?, informace, životopis, zločin, lexikon, biografie, národnost, Eva Michaláková, popis, zajímavosti, vysvětlení, wiki, Eva Michaláková, zločin

Pojem Eva Michaláková je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Eva Michaláková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Eva Michaláková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Eva Michaláková ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Eva Michaláková ve Wikipedii

Najít heslo Eva Michaláková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Michaláková například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Eva Michaláková?

Teďka už zajisté víte Kdo je to Eva Michaláková? Eva Michaláková se nachází v sekci Zločin

Kategorie zločin, zločinec balíky, eva Michaláková, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Eva Michaláková třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Michaláková i v jiné kategorii než je zločin.

Znáte pojem plugin nebo chipset?