Kdo je to?
Kdo je Nicole Scherzinger? Životopis Nicole Scherzinger, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Nicole Scherzinger

Kdo je Nicole Scherzinger? Životopis, informace, biografie, hudba

Nicole Prescovia Elikolani Valienta Scherzinger je celé jméno americké zpěvačky, tanečnice a od roku 2003 frontmentky známé skupiny Pussycat Dolls, zkráceně Nikole Scherzinger. V roce 2005 vydala se skupinou svoji debutovou desku. Po ukončení turné se Nicole rozhodla nahrát svoji sólovou desku. Zařadila na ni i tři singly, které během přípravy vyšly. Ty se ale nesetkaly s úspěchem, proto natáčení celého alba stopla. Pustila se do nahrávání dalšího alba se skupinou. Ta se ovšem záhy rozpadla.
Pustila se opět do nahrávání. V roce 2011 vyšlo její debutové album. O tři roky později vydala další album. Pustila se také do hraní. Doslova zazářila v muzikálu Cats. Odměnou jí byla nominace na cenu Laurence Olivier Award v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli. V roce 2019 opět založila skupinu Pussycat Dolls.
V životě Nicole se odehrálo i pár věcí, ke kterým se přiznala až v roce 2008. Osm let trpěla bulimií. Vysvětlení pro to měla jednoduché. Během působení v Pussycat Dolls se nesnášela. Prý se cítila příliš sama. Na otázku, zda někdy brala drogy, striktně odpověděla, že nikdy. Jejím životem prošlo i několik mužů. V letech 2000-2004 chodila a později se zasnoubila s Nickem Hexumem ze skupiny 311. Ze svatby sešlo a tak se v roce 2007 pustila do románku s automobilovým závodníkem Lewisem Hamiltonem. S tím se v jednom kuse rozcházeli a zase scházeli. To vše až do roku 2015, kdy byl jejich rozchod definitivní. V roce 2016 začala chodit s bulharským tenistou Grigorem Dimitrovem.Kdo je Nicole Scherzinger? Životopis Nicole Scherzinger, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Nicole Scherzinger

Národnost: americká
Datum narození: 29. června 1978
Místo narození: Honolulu, Havaj

Zaujala vás biografie osobnosti Nicole Scherzinger? Potom se podělte s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Devalvace? Víte co je Anarchokapitalismus? Vzpomenete si na definici slova Kapary? Vzpomněli byste si co označuje výraz Litografie?

Klíčová slova: národnost, hudba, vysvětlení, Nicole Scherzinger, wikipedie, osobnost, životopis, kdo je Nicole Scherzinger?, datum narození, kdy se narodila Nicole Scherzinger?, zajímavosti, hudba, wiki, lexikon, informace, biografie

Pojem Nicole Scherzinger je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít výraz Nicole Scherzinger ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Nicole Scherzinger ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Nicole Scherzinger ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Nicole Scherzinger ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Nicole Scherzinger ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicole Scherzinger například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Nicole Scherzinger

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Nicole Scherzinger? Kdy se narodila Nicole Scherzinger? Kde se narodila Nicole Scherzinger? Nicole Scherzinger je v sekci Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Nicole Scherzinger řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nicole Scherzinger i v jiné kategorii než je hudba.