Kdo je to?
Kdo je to Onkolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Onkolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Onkolog?

Co znamená a jaký je význam slova Onkolog?

Onkolog je lékař – specialista, který se zaměřil na vnitřní lékařství a konkrétně se zabývá diagnostikováním, nechirurgickou léčbou onemocnění nádory a také prevencí.
Onkolog může složit atestaci v oboru klinické onkologie, radiační onkologie, dětské onkologie, hematoonkologie nebo hematologie a transfúzního lékařství.Kdo je to Onkolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Onkolog? Lidé, lékařství

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Acerola? Znáte pojem Chanelling? Víte, co je to Android Auto? Vzpomenete si na definici slova Carpaccio?

Klíčová slova: význam, přesný význam, co znamená, synonymum, wiki, lékařství, vysvětlení, termín, popis, přesný výraz, informace, Onkolog, Onkolog, etymologie, slovo, lékařství

Pojem Onkolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít pojem Onkolog ve vyhledávači Yandex

Najít termín Onkolog ve Wikislovníku

Najít slovo Onkolog na Google.cz

Vyhledat výraz Onkolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Onkolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Onkolog například v Google obrázcích, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Onkolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Onkolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Onkolog? Definice pojmu Onkolog se nachází v sekci Lékařství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, definici, text, výraztřeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Onkolog i v jiné sekci než je kategorie lékařství.