Kdo je to?
Kdo je to, byl Onkolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Onkolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Onkolog?

Co znamená a jaký je význam slova Onkolog?

Onkolog je lékař – specialista, který se zaměřil na vnitřní lékařství a konkrétně se zabývá diagnostikováním, nechirurgickou léčbou onemocnění nádory a také prevencí.
Onkolog může složit atestaci v oboru klinické onkologie, radiační onkologie, dětské onkologie, hematoonkologie nebo hematologie a transfúzního lékařství.Kdo je to, byl Onkolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Onkolog? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Onkolog s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Glykemický index? Znáte termín Medvědí česnek? Víte, co je to Stipendium? Víte, co je to Šambala?

Klíčová slova: lexikon, odborný výraz, pojem, co znamená, popis, co je to Onkolog?, synonymum, kdo je Onkolog?, termín, Onkolog, slovo, význam, lékařství, přesný význam, wiki, význam slova

Pojem Onkolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Onkolog zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo Onkolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Onkolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Onkolog ve Wikislovníku

Najít termín Onkolog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Onkolog například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Onkolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Onkolog? Kdo to byl Onkolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Onkolog? Definice pojmu Onkolog se nachází v kategorii lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Onkolog hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).