Kdo je to?
Kdo je to, byl Onkolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Onkolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Onkolog?

Co znamená a jaký je význam slova Onkolog?

Onkolog je lékař – specialista, který se zaměřil na vnitřní lékařství a konkrétně se zabývá diagnostikováním, nechirurgickou léčbou onemocnění nádory a také prevencí.
Onkolog může složit atestaci v oboru klinické onkologie, radiační onkologie, dětské onkologie, hematoonkologie nebo hematologie a transfúzního lékařství.Kdo je to, byl Onkolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Onkolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Onkolog? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kyselo? Vzpomněli byste si na význam slova EET? Víte, co je to Osteoporóza? Znáte definici termínu Arkáda?

Klíčová slova: popis, definice, slovo, vysvětlení, odborný výraz, termín, pojem, lékařství, přesný výraz, etymologie, co je to Onkolog?, synonymum, co znamená, formulace, význam, informace

Pojem Onkolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Onkolog

Hledat frázi Onkolog ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Onkolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Onkolog ve Wikislovníku

Hledat slovo Onkolog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Onkolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Onkolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Onkolog? Kdo to byl Onkolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Onkolog? Definice pojmu Onkolog je v sekci lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Onkolog hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).