Kdo je to?
Kdo je to Moula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Moula? Lidé, hanlivé

Kdo je to Moula?

Co znamená a jaký je význam slova Moula?

Moula je hanlivé označení pro hloupého člověka. Synonyma slova moula jsou: trouba, hlupák, blb, trdlo, ňouma, pitomec, nekňuba, osel, nemehlo nebo neohrabanec. Slovo moula pravděpodobně pochází z německého slova maul, které označuje ústa nebo mezka (křížence samce koně a samice osla).


Kdo je to Moula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Moula? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Amazon? Rozumíte pojmu Slunovrat? Znáte pojem Moderní pětiboj? Znáte pojem Pásová pila?

Klíčová slova: přesný výraz, význam pojmu, wiki, definice, význam, vysvětlení, Moula, wikipedie, formulace, význam slova, původ slova, co znamená, informace, odborný výraz, přesný význam, Moula

Pojem Moula je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Moula na Youtube

Vyhledat pojem Moula na Google.cz

Vyhledat termín Moula ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Moula ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Moula v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Moula například ve Wikipedii, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Moula

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Moula? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Moula? Definice pojmu Moula je v sekci Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace výraz, definici, slovo, termín kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Moula i v jiné sekci než v hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.