Kdo je to?
Kdo je to, byl Moula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Moula? Lidé, hanlivé

Kdo je to Moula?

Jaký je význam slova Moula? Co to znamená?

Moula je hanlivé označení pro hloupého člověka. Synonyma slova moula jsou: trouba, hlupák, blb, trdlo, ňouma, pitomec, nekňuba, osel, nemehlo nebo neohrabanec. Slovo moula pravděpodobně pochází z německého slova maul, které označuje ústa nebo mezka (křížence samce koně a samice osla).


Kdo je to, byl Moula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Moula? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Moula? s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Umeocet? Znáte termín Vědomí? Znáte pojem Kaldoun? Víte, co je to Hamr?

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, co znamená, slovo, definice, co je to Moula?, wiki, hanlivé, synonymum, popis, kdo je Moula?, význam pojmu, heslo, formulace, Moula, pojem

Pojem Moula je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Moula ve Wikislovníku

Hledat heslo Moula ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Moula ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Moula v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Moula například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Moula

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Moula? Kdo to byl Moula? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Moula? Definice pojmu Moula je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Moula i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.