Kdo je to?
Kdo je to Moula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Moula? Lidé, hanlivé

Moula

Jaký je význam slova Moula? Co to znamená?

Moula je hanlivé označení pro hloupého člověka. Synonyma slova moula jsou: trouba, hlupák, blb, trdlo, ňouma, pitomec, nekňuba, osel, nemehlo nebo neohrabanec. Slovo moula pravděpodobně pochází z německého slova maul, které označuje ústa nebo mezka (křížence samce koně a samice osla).


Kdo je to Moula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Moula? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Moula? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Nimesil? Pamatujete si definici pojmu Urbi et orbi? Znáte pojem Vývojová dysfázie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Franchising?

Klíčová slova: heslo, odborný výraz, informace, přesný výraz, etymologie, wiki, formulace, hanlivé, termín, přesný význam, původ slova, Moula, hanlivé, lexikon, význam slova, popis

Pojem Moula je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Moula

Hledat slovo Moula ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Moula na Google obrázcích

Najít termín Moula ve Wikipedii

Vyhledat heslo Moula v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Moula na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Moula například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Moula? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Moula? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Moula? Definice pojmu Moula je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivá rodina, moula, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.