Kdo je to?
Kdo byl Gerald Ford? Životopis Gerald Ford, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo byl Gerald Ford?

Kdo byl Gerald Ford? Životopis, informace, biografie, politici

Gerald Ford, celým jménem Gerald Rudolph Ford byl 38. prezidentem Spojených států. Předtím zastával úřad 40. viceprezidenta.
Udělil milost svému předchůdci Richardu Nixonovi, stíhanému za možné zločiny v rámci aféry Watergate, za což byl velmi kritizován a uškodilo mu to v následných prezidentských volbách. V době jeho úřadu se američtí vojáci definitivně stáhli z Vietnamu.Kdo byl Gerald Ford? Životopis Gerald Ford, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Gerald Ford

Národnost: USA
Datum narození: 14. července 1913
Místo narození: Omaha
Datum úmrtí: 26. prosince 2006

Tento text (Gerald Ford) můžete samozřejmě sdílet s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ekvitermní regulace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Valcha? Znáte pojem Frisco? Víte co je Limita?

Klíčová slova: Gerald Ford, zajímavosti, kdy se narodil Gerald Ford?, kde se narodil Gerald Ford?, osobnost, politici, wikipedie, národnost, život, vysvětlení, lexikon, nežijící, místo narození, Kdy zemřel Gerald Ford, kdo je Gerald Ford?, wiki

Pojem Gerald Ford je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít frázi Gerald Ford ve Wikislovníku

Najít slovo Gerald Ford ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Gerald Ford na Youtube

Najít pojem Gerald Ford na Google obrázcích

Najít výraz Gerald Ford ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gerald Ford například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Gerald Ford

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo byl Gerald Ford? Kdy se narodil Gerald Ford? Kde se narodil Gerald Ford? Kdy zemřel Gerald Ford? Gerald Ford patří do sekce Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Gerald Ford řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gerald Ford i v jiné kategorii než je politici.