Kdo je to?
Kdo byl Gerald Ford? Životopis Gerald Ford, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo byl Gerald Ford?

Kdo byl Gerald Ford? Životopis, informace, biografie, politici

Gerald Ford, celým jménem Gerald Rudolph Ford byl 38. prezidentem Spojených států. Předtím zastával úřad 40. viceprezidenta.
Udělil milost svému předchůdci Richardu Nixonovi, stíhanému za možné zločiny v rámci aféry Watergate, za což byl velmi kritizován a uškodilo mu to v následných prezidentských volbách. V době jeho úřadu se američtí vojáci definitivně stáhli z Vietnamu.Kdo byl Gerald Ford? Životopis Gerald Ford, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Gerald Ford

Národnost: USA
Datum narození: 14. července 1913
Místo narození: Omaha
Datum úmrtí: 26. prosince 2006

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Gerald Ford s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ekvitermní regulace? Znáte termín Národní park? Znáte pojem Litecoin? Víte, co je to Agregace?

Klíčová slova: Gerald Ford, životopis, vysvětlení, politici, wiki, biografie, informace, narození, kde se narodil Gerald Ford?, národnost, kdy se narodil Gerald Ford?, kdo to je, nežijící, lexikon, zajímavosti, wikipedie

Pojem Gerald Ford je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Gerald Ford v následujících vyhledávačích

Najít pojem Gerald Ford ve Wikislovníku

Hledat heslo Gerald Ford ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Gerald Ford ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Gerald Ford ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Gerald Ford například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Gerald Ford

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo byl Gerald Ford? Kdy se narodil Gerald Ford? Kde se narodil Gerald Ford? Kdy zemřel Gerald Ford? Gerald Ford je v kategorii Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Gerald Ford dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gerald Ford i v jiné kategorii než je politici.