Kdo je to?
Kdo byl Gerald Ford? Životopis Gerald Ford, slavní lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Gerald Ford?

Kdo to byl Gerald Ford? Stručný životopis

Gerald Ford, celým jménem Gerald Rudolph Ford byl 38. prezidentem Spojených států. Předtím zastával úřad 40. viceprezidenta.
Udělil milost svému předchůdci Richardu Nixonovi, stíhanému za možné zločiny v rámci aféry Watergate, za což byl velmi kritizován a uškodilo mu to v následných prezidentských volbách. V době jeho úřadu se američtí vojáci definitivně stáhli z Vietnamu.Kdo byl Gerald Ford? Životopis Gerald Ford, slavní lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Gerald Ford

Národnost: USA
Datum narození: 14. července 1913
Místo narození: Omaha
Datum úmrtí: 26. prosince 2006

Popis osobnosti Gerald Ford můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ekvitermní regulace? Víte co je Sociologie? Znáte pojem NGO? Vzpomněli byste si co označuje výraz Raut?

Klíčová slova: termín, kdo je Gerald Ford?, pojem, synonymum, vysvětlení, přesný výraz, politici, wiki, definice, etymologie, odborný výraz, popis, slovo, význam, lexikon, informace

Pojem Gerald Ford je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Gerald Ford ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Gerald Ford ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gerald Ford ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Gerald Ford ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gerald Ford například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Gerald Ford? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Gerald Ford? Kdo to byl Gerald Ford? Kdy se narodil Gerald Ford? Kde se narodil Gerald Ford? Kdy zemřel Gerald Ford? Gerald Ford se nachází v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Gerald Ford dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gerald Ford i v jiné kategorii než je politici.