Kdo je to?
Kdo je to, byl Proděkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Proděkan? Lidé, Školství

Kdo je to Proděkan?

Jaký je význam slova Proděkan? Co to znamená?

Proděkan je hodnostářem vysoké školy nebo univerzity. V čele fakulty stojí děkan a druhou nejvýše postavenou osobou je proděkan. Proděkan má na starosti určitou oblast, v níž zastupuje děkana. Běžný je proděkan pro vědu a výzkum (připravuje výzkumné záměry, zabývá se získáváním grantů), pro studijní záležitosti nebo pro zahraniční styky.Kdo je to, byl Proděkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Proděkan? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Proděkan s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Anarchie? Znáte definici termínu Harlem shake? Víte co je Fyzické napadení? Pamatujete si definici pojmu Migréna?

Klíčová slova: význam, význam slova, vysvětlení, popis, význam pojmu, wiki, formulace, definice, odborný výraz, co je to Proděkan?, kdo to je, termín, synonymum, lexikon, Školství, heslo

Pojem Proděkan je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Proděkan v následujících zdrojích

Hledat pojem Proděkan ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Proděkan ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Proděkan ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Proděkan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Proděkan například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Proděkan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Proděkan? Kdo to byl Proděkan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Proděkan? Definice pojmu Proděkan je v sekci Školství. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.