Kdo je to?
Kdo je to, byl Proděkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Proděkan? Lidé, Školství

Kdo je to Proděkan?

Jaký je význam slova Proděkan? Co to znamená?

Proděkan je hodnostářem vysoké školy nebo univerzity. V čele fakulty stojí děkan a druhou nejvýše postavenou osobou je proděkan. Proděkan má na starosti určitou oblast, v níž zastupuje děkana. Běžný je proděkan pro vědu a výzkum (připravuje výzkumné záměry, zabývá se získáváním grantů), pro studijní záležitosti nebo pro zahraniční styky.Kdo je to, byl Proděkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Proděkan? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Proděkan se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Anarchie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kokain? Víte co je De iure? Víte co je Palice?

Klíčová slova: význam, vysvětlení, co znamená, Školství, význam pojmu, wiki, popis, původ slova, definice, přesný význam, odborný výraz, přesný výraz, kdo je Proděkan?, etymologie, popis, termín

Pojem Proděkan je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Proděkan ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Proděkan ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Proděkan na Youtube

Hledat výraz Proděkan ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Proděkan například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Proděkan, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Proděkan? Kdo to byl Proděkan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Proděkan? Definice pojmu Proděkan je v kategorii Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.