Kdo je to?
Kdo je to, byl Proděkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Proděkan? Lidé, Školství

Kdo je to Proděkan?

Jaký je význam slova Proděkan? Co to znamená?

Proděkan je hodnostářem vysoké školy nebo univerzity. V čele fakulty stojí děkan a druhou nejvýše postavenou osobou je proděkan. Proděkan má na starosti určitou oblast, v níž zastupuje děkana. Běžný je proděkan pro vědu a výzkum (připravuje výzkumné záměry, zabývá se získáváním grantů), pro studijní záležitosti nebo pro zahraniční styky.Kdo je to, byl Proděkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Proděkan? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Proděkan sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Anarchie? Rozumíte pojmu Lodyha? Víte co je De iure? Znáte pojem Alergie?

Klíčová slova: původ slova, wiki, definice, význam slova, etymologie, popis, význam, Proděkan, přesný výraz, kdo je Proděkan?, Školství, co je to Proděkan?, formulace, termín, slovo, informace

Pojem Proděkan je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Proděkan ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Proděkan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Proděkan ve Wikipedii

Vyhledat výraz Proděkan ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Proděkan například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Proděkan

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Proděkan? Kdo to byl Proděkan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Proděkan? Definice pojmu Proděkan patří do sekce Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Proděkan hledat i v jiných kategoriích (než Školství).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.