Kdo je to?
Kdo je to, byl Proděkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Proděkan? Lidé, Školství

Kdo je to Proděkan?

Jaký je význam slova Proděkan? Co to znamená?

Proděkan je hodnostářem vysoké školy nebo univerzity. V čele fakulty stojí děkan a druhou nejvýše postavenou osobou je proděkan. Proděkan má na starosti určitou oblast, v níž zastupuje děkana. Běžný je proděkan pro vědu a výzkum (připravuje výzkumné záměry, zabývá se získáváním grantů), pro studijní záležitosti nebo pro zahraniční styky.Kdo je to, byl Proděkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Proděkan? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Proděkan? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Epigram? Znáte definici termínu Edukace? Víte co je Erektilní dysfunkce? Pamatujete si definici pojmu Územní plán?

Klíčová slova: formulace, informace, význam slova, Školství, význam pojmu, Proděkan, slovo, definice, odborný výraz, co je to Proděkan?, wiki, termín, kdo je Proděkan?, význam, lexikon, popis

Pojem Proděkan je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Proděkan ve Wikimedia Commons

Najít pojem Proděkan ve Wikipedii

Vyhledat pojem Proděkan ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Proděkan ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Proděkan například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Proděkan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Proděkan? Kdo to byl Proděkan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Proděkan? Definice pojmu Proděkan je v kategorii Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Proděkan i v jiné kategorii než v Školství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.