Kdo je to?
Kdo je to, byl Proděkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Proděkan? Lidé, Školství

Kdo je to Proděkan?

Jaký je význam slova Proděkan? Co to znamená?

Proděkan je hodnostářem vysoké školy nebo univerzity. V čele fakulty stojí děkan a druhou nejvýše postavenou osobou je proděkan. Proděkan má na starosti určitou oblast, v níž zastupuje děkana. Běžný je proděkan pro vědu a výzkum (připravuje výzkumné záměry, zabývá se získáváním grantů), pro studijní záležitosti nebo pro zahraniční styky.Kdo je to, byl Proděkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Proděkan? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Proděkan? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Anarchie? Znáte termín Florbal? Víte co je Fyzické napadení? Víte, co je to Zdymadlo?

Klíčová slova: přesný výraz, Školství, Proděkan, kdo je Proděkan?, původ slova, co znamená, co je to Proděkan?, etymologie, wiki, kdo to je, význam, definice, slovo, formulace, popis, vysvětlení

Pojem Proděkan je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Proděkan

Hledat slovo Proděkan na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Proděkan ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Proděkan ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Proděkan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Proděkan například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Proděkan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Proděkan? Kdo to byl Proděkan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Proděkan? Definice pojmu Proděkan je v kategorii Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Proděkan i v jiných kategoriích (než Školství).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.