Kdo je to?
Kdo je to, byl Proděkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Proděkan? Lidé, Školství

Kdo je to Proděkan?

Jaký je význam slova Proděkan? Co to znamená?

Proděkan je hodnostářem vysoké školy nebo univerzity. V čele fakulty stojí děkan a druhou nejvýše postavenou osobou je proděkan. Proděkan má na starosti určitou oblast, v níž zastupuje děkana. Běžný je proděkan pro vědu a výzkum (připravuje výzkumné záměry, zabývá se získáváním grantů), pro studijní záležitosti nebo pro zahraniční styky.Kdo je to, byl Proděkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Proděkan? Lidé, Školství

Zaujalo vás slovo, termín Proděkan? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Epigram? Vzpomněli byste si co označuje výraz Existenční minimum? Víte co je Erektilní dysfunkce? Znáte termín Schizofrenie?

Klíčová slova: synonymum, slovo, popis, původ slova, wiki, popis, přesný výraz, pojem, heslo, kdo to je, vysvětlení, co znamená, definice, význam pojmu, formulace, lexikon

Pojem Proděkan je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Proděkan na Google.cz

Vyhledat heslo Proděkan ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Proděkan na Youtube

Zkusit najít slovo Proděkan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Proděkan například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Proděkan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Proděkan? Kdo to byl Proděkan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Proděkan? Definice pojmu Proděkan se nachází v kategorii Školství. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.