Kdo je to?
Kdo je to Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prepper? Lidé, záliby

Prepper

Co znamená a jaký je význam slova Prepper?

Preppeři (též survivalisté) jsou lidé, kteří se aktivně připravují na přežití potencionální přírodní katastrofy nebo válečného konfliktu. Mají vybudovaný (nebo si nechají postavit) pevný, zpravidla podzemní kryt, v němž se nacházejí trvanlivé potraviny, zásoby a všechno potřebné k přežití v extrémní situaci. První prepperské tendence se začaly objevovat před 2. světovou válkou. Jejich motivem byl strach z atomových bomb a jiných zbraní hromadného ničení.Kdo je to Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prepper? Lidé, záliby

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Pastis? Víte co je Grog? Víte co je Charta 77? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sublime Text?

Klíčová slova: wikipedie, co znamená, odborný výraz, termín, Prepper, wiki, přesný výraz, formulace, pojem, vysvětlení, záliby, slovo, původ slova, synonymum, přesný význam, přesný výraz

Pojem Prepper je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Prepper ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Prepper ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Prepper ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Prepper na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Prepper ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Prepper například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Prepper, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Prepper? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prepper? Definice pojmu Prepper patří do kategorie Záliby

Kategorie záliby, výšivka strom, prepper, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, slovo, definici, slovíčko např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Záliby.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.