Kdo je to?
Kdo je to, byl Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prepper? Lidé, záliby

Kdo je to Prepper?

Jaký je význam slova Prepper? Co to znamená?

Preppeři (též survivalisté) jsou lidé, kteří se aktivně připravují na přežití potencionální přírodní katastrofy nebo válečného konfliktu. Mají vybudovaný (nebo si nechají postavit) pevný, zpravidla podzemní kryt, v němž se nacházejí trvanlivé potraviny, zásoby a všechno potřebné k přežití v extrémní situaci. První prepperské tendence se začaly objevovat před 2. světovou válkou. Jejich motivem byl strach z atomových bomb a jiných zbraní hromadného ničení.Kdo je to, byl Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prepper? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Prepper? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Přeslice? Vzpomenete si na definici slova NIMBY? Víte co je Leukemie? Vzpomněli byste si na význam slova Gastroskopie?

Klíčová slova: popis, co je to Prepper?, popis, význam, informace, definice, záliby, Prepper, přesný význam, slovo, heslo, význam slova, původ slova, vysvětlení, synonymum, přesný výraz

Pojem Prepper je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Prepper v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Prepper ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Prepper ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Prepper ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Prepper například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Prepper? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Prepper? Kdo to byl Prepper? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prepper? Definice pojmu Prepper je v sekci záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v záliby.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.