Kdo je to?
Kdo je to, byl Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prepper? Lidé, záliby

Kdo je to Prepper?

Jaký je význam slova Prepper? Co to znamená?

Preppeři (též survivalisté) jsou lidé, kteří se aktivně připravují na přežití potencionální přírodní katastrofy nebo válečného konfliktu. Mají vybudovaný (nebo si nechají postavit) pevný, zpravidla podzemní kryt, v němž se nacházejí trvanlivé potraviny, zásoby a všechno potřebné k přežití v extrémní situaci. První prepperské tendence se začaly objevovat před 2. světovou válkou. Jejich motivem byl strach z atomových bomb a jiných zbraní hromadného ničení.Kdo je to, byl Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prepper? Lidé, záliby

Tento text (Prepper) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ekosystém? Vzpomněli byste si na význam slova Jakostní víno? Víte co je Složené úročení? Znáte definici termínu Americký fotbal?

Klíčová slova: heslo, termín, původ slova, význam slova, formulace, definice, vysvětlení, co znamená, odborný výraz, kdo je Prepper?, kdo to je, pojem, význam pojmu, význam, přesný výraz, slovo

Pojem Prepper je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem Prepper v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Prepper ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Prepper ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Prepper ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Prepper například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Prepper

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Prepper? Kdo to byl Prepper? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prepper? Definice pojmu Prepper je v kategorii záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v záliby.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.