Kdo je to?
Kdo je to, byl Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prepper? Lidé, záliby

Kdo je to Prepper?

Jaký je význam slova Prepper? Co to znamená?

Preppeři (též survivalisté) jsou lidé, kteří se aktivně připravují na přežití potencionální přírodní katastrofy nebo válečného konfliktu. Mají vybudovaný (nebo si nechají postavit) pevný, zpravidla podzemní kryt, v němž se nacházejí trvanlivé potraviny, zásoby a všechno potřebné k přežití v extrémní situaci. První prepperské tendence se začaly objevovat před 2. světovou válkou. Jejich motivem byl strach z atomových bomb a jiných zbraní hromadného ničení.Kdo je to, byl Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prepper? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Prepper s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Přeslice? Pamatujete si definici pojmu Potenciální? Víte co je Leukemie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Memoriál?

Klíčová slova: formulace, kdo je Prepper?, co znamená, popis, informace, definice, popis, synonymum, vysvětlení, odborný výraz, přesný výraz, heslo, význam, wiki, kdo to je, termín

Pojem Prepper je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Prepper lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Prepper ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Prepper ve Wikislovníku

Najít pojem Prepper na Google.cz

Vyhledat výraz Prepper ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Prepper například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Prepper

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Prepper? Kdo to byl Prepper? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prepper? Definice pojmu Prepper patří do sekce záliby. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než záliby.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.