Kdo je to?
Kdo je to Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prepper? Lidé, záliby

Kdo je to Prepper?

Jaký je význam slova Prepper? Co to znamená?

Preppeři (též survivalisté) jsou lidé, kteří se aktivně připravují na přežití potencionální přírodní katastrofy nebo válečného konfliktu. Mají vybudovaný (nebo si nechají postavit) pevný, zpravidla podzemní kryt, v němž se nacházejí trvanlivé potraviny, zásoby a všechno potřebné k přežití v extrémní situaci. První prepperské tendence se začaly objevovat před 2. světovou válkou. Jejich motivem byl strach z atomových bomb a jiných zbraní hromadného ničení.Kdo je to Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prepper? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Prepper s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Ekosystém? Vzpomněli byste si co označuje výraz Štukování? Víte co je Složené úročení? Znáte termín HTTP?

Klíčová slova: lexikon, Prepper, Prepper, význam pojmu, odborný výraz, záliby, původ slova, pojem, vysvětlení, význam, slovo, informace, heslo, wikipedie, přesný výraz, wiki

Pojem Prepper je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Prepper v následujících zdrojích

Zkusit najít Prepper ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Prepper ve Wikipedii

Vyhledat termín Prepper ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Prepper na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Prepper ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Prepper například ve Wikislovníku, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Prepper? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Prepper? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prepper? Definice pojmu Prepper je v kategorii Záliby

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, text, definici, kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v záliby.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.