Kdo je to?
Kdo je to, byl Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prepper? Lidé, záliby

Kdo je to Prepper?

Jaký je význam slova Prepper? Co to znamená?

Preppeři (též survivalisté) jsou lidé, kteří se aktivně připravují na přežití potencionální přírodní katastrofy nebo válečného konfliktu. Mají vybudovaný (nebo si nechají postavit) pevný, zpravidla podzemní kryt, v němž se nacházejí trvanlivé potraviny, zásoby a všechno potřebné k přežití v extrémní situaci. První prepperské tendence se začaly objevovat před 2. světovou válkou. Jejich motivem byl strach z atomových bomb a jiných zbraní hromadného ničení.Kdo je to, byl Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prepper? Lidé, záliby

Definici slova Prepper můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Lucidní snění? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lučavka královská? Víte co je Vegetariánství? Znáte termín Vetiver?

Klíčová slova: význam, definice, odborný výraz, lexikon, přesný výraz, význam pojmu, vysvětlení, kdo to je, informace, kdo je Prepper?, význam slova, záliby, formulace, wiki, původ slova, etymologie

Pojem Prepper je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Prepper

Vyhledat slovo Prepper ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Prepper ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prepper ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Prepper ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Prepper například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Prepper? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Prepper? Kdo to byl Prepper? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prepper? Definice pojmu Prepper se nachází v kategorii záliby. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v záliby.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.