Kdo je to?
Kdo je to, byl Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prepper? Lidé, záliby

Kdo je to Prepper?

Jaký je význam slova Prepper? Co to znamená?

Preppeři (též survivalisté) jsou lidé, kteří se aktivně připravují na přežití potencionální přírodní katastrofy nebo válečného konfliktu. Mají vybudovaný (nebo si nechají postavit) pevný, zpravidla podzemní kryt, v němž se nacházejí trvanlivé potraviny, zásoby a všechno potřebné k přežití v extrémní situaci. První prepperské tendence se začaly objevovat před 2. světovou válkou. Jejich motivem byl strach z atomových bomb a jiných zbraní hromadného ničení.Kdo je to, byl Prepper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prepper? Lidé, záliby

Tento text (Prepper) můžete sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Přeslice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nový zákon? Víte co je Leukemie? Znáte termín Absint?

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, wiki, popis, záliby, informace, Prepper, vysvětlení, synonymum, význam, pojem, co znamená, odborný výraz, lexikon, slovo, popis

Pojem Prepper je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Prepper ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Prepper ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Prepper na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prepper ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Prepper například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Prepper, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Prepper? Kdo to byl Prepper? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prepper? Definice pojmu Prepper je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Prepper i v jiné sekci než je kategorie záliby.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.