Kdo je to?
Kdo je to, byl Pacifista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pacifista? Lidé, politika

Kdo je to Pacifista?

Jaký je význam slova Pacifista? Co to znamená?

Pacifista je zastánce postoje odmítajícího násilí a válku. Domnívá se, že každý spor, včetně mezinárodních, je možno vyřešit mírovou cestou.
Smiřující řešení hledá pacifista v jakékoli situaci a za všech okolností. Je přesvědčen, že mír lze zajistit pomocí osvěty a nápravy mravů a násilí a válečné konflikty považuje za nemorální. K těmto názorům ho vede například náboženství nebo humanistický postoj.Kdo je to, byl Pacifista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pacifista? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pacifista sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Dextróza? Znáte definici termínu Fungicid? Znáte definici termínu Rychlosůl? Pamatujete si definici pojmu Mungo fazole?

Klíčová slova: pojem, lexikon, význam, Pacifista, kdo je Pacifista?, vysvětlení, heslo, co znamená, etymologie, odborný výraz, synonymum, co je to Pacifista?, přesný výraz, definice, původ slova, wiki

Pojem Pacifista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Pacifista lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Pacifista na Google.cz

Hledat videa s názvem Pacifista na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pacifista ve Wikimedia Commons

Hledat termín Pacifista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pacifista například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pacifista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pacifista? Kdo to byl Pacifista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pacifista? Definice pojmu Pacifista patří do sekce politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).