Kdo je to?
Kdo je to Pacifista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pacifista? Lidé, politika

Pacifista

Jaký je význam slova Pacifista? Co to znamená?

Pacifista je zastánce postoje odmítajícího násilí a válku. Domnívá se, že každý spor, včetně mezinárodních, je možno vyřešit mírovou cestou.
Smiřující řešení hledá pacifista v jakékoli situaci a za všech okolností. Je přesvědčen, že mír lze zajistit pomocí osvěty a nápravy mravů a násilí a válečné konflikty považuje za nemorální. K těmto názorům ho vede například náboženství nebo humanistický postoj.Kdo je to Pacifista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pacifista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pacifista? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Skener? Pamatujete si definici pojmu Spása? Znáte definici termínu Sentiment? Vzpomněli byste si co znamená slovo Izotonický nápoj?

Klíčová slova: pojem, význam slova, význam pojmu, lexikon, etymologie, definice, termín, přesný význam, slovo, politika, politika, původ slova, vysvětlení, formulace, popis, přesný výraz

Pojem Pacifista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Pacifista ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Pacifista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pacifista ve Wikimedia Commons

Najít pojem Pacifista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Pacifista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pacifista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Pacifista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Pacifista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pacifista? Definice pojmu Pacifista je v sekci Politika

Kategorie politika, ministr, pacifista, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).