Kdo je to?
Kdo je to, byl Živnostník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Živnostník? Lidé, podnikání

Kdo je to Živnostník?

Jaký je význam slova Živnostník? Co to znamená?

Živnostník je fyzická osoba, jedinec, který podniká na základě živnostenského oprávnění. Bývá označován jako OSVČ - osoba samostatně výdělečně činná.Kdo je to, byl Živnostník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Živnostník? Lidé, podnikání

Sdílejte tuto stránku se slovem Živnostník s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova IPad? Znáte definici termínu Tuhost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Determinant? Pamatujete si definici pojmu Eskrima?

Klíčová slova: odborný výraz, kdo to je, význam, heslo, synonymum, co je to Živnostník?, informace, původ slova, pojem, wiki, přesný výraz, význam slova, co znamená, termín, formulace, popis

Pojem Živnostník je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat frázi Živnostník ve Wikislovníku

Zkusit najít Živnostník ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Živnostník na Google.cz

Hledat pojem Živnostník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Živnostník například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Živnostník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Živnostník? Kdo to byl Živnostník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Živnostník? Definice pojmu Živnostník je v sekci podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než podnikání).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.