Kdo je to?
Kdo je to, byl Živnostník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Živnostník? Lidé, podnikání

Kdo je to Živnostník?

Jaký je význam slova Živnostník? Co to znamená?

Živnostník je fyzická osoba, jedinec, který podniká na základě živnostenského oprávnění. Bývá označován jako OSVČ - osoba samostatně výdělečně činná.Kdo je to, byl Živnostník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Živnostník? Lidé, podnikání

Sdílejte tuto stránku se slovem Živnostník s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Inflace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Geneze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Koliformní bakterie? Znáte termín Populismus?

Klíčová slova: pojem, termín, význam, popis, podnikání, Živnostník, heslo, přesný význam, definice, synonymum, odborný výraz, etymologie, popis, význam pojmu, informace, vysvětlení

Pojem Živnostník je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat pojem Živnostník ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Živnostník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Živnostník ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Živnostník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Živnostník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Živnostník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Živnostník? Kdo to byl Živnostník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Živnostník? Definice pojmu Živnostník je v kategorii podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než podnikání).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.