Kdo je to?
Kdo je to, byl Živnostník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Živnostník? Lidé, podnikání

Kdo je to Živnostník?

Jaký je význam slova Živnostník? Co to znamená?

Živnostník je fyzická osoba, jedinec, který podniká na základě živnostenského oprávnění. Bývá označován jako OSVČ - osoba samostatně výdělečně činná.Kdo je to, byl Živnostník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Živnostník? Lidé, podnikání

Zaujalo vás slovo, termín Živnostník? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Inflace? Pamatujete si definici pojmu Dřík? Vzpomněli byste si co znamená slovo Koliformní bakterie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kurkuma?

Klíčová slova: informace, lexikon, termín, podnikání, vysvětlení, původ slova, kdo je Živnostník?, význam slova, slovo, Živnostník, heslo, odborný výraz, pojem, co znamená, kdo to je, popis

Pojem Živnostník je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Živnostník doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Živnostník na Google.cz

Najít pojem Živnostník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Živnostník ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Živnostník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Živnostník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Živnostník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Živnostník? Kdo to byl Živnostník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Živnostník? Definice pojmu Živnostník se nachází v kategorii podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Živnostník i v jiné sekci než v podnikání.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.