Kdo je to?
Kdo je to, byl Přípravář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Přípravář? Lidé, profese

Kdo je to Přípravář?

Co znamená a jaký je význam slova Přípravář?

Přípravář je pracovník, který má za úkol nacenit a zpracovávat cenové nabídky jednodušší povahy. Spolupracuje s vedoucími pracovníky, jako jsou stavbyvedoucí, kontroluje různé činnosti, dokumentaci a práci subdodavatelů, je zodpovědný za provedení výběrových řízení na dodavatele materiálu.
Přípravář zvažuje záměny technologických postupů nebo materiálu, které by vedlo k úsporám času i financí. Zabývá se ekonomikou stavby, zpracovává výkazy a časové plány, provádí prohlídky staveb. Zodpovídá za správnost smluv se subdodavateli a vede databázi cen materiálu.Kdo je to, byl Přípravář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Přípravář? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Přípravář s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Anafylaktický šok? Znáte pojem Kryptoměna? Znáte pojem Vtělení? Vzpomenete si na definici slova Elektronická peněženka?

Klíčová slova: odborný výraz, Přípravář, přesný výraz, význam, definice, heslo, původ slova, etymologie, wiki, co je to Přípravář?, význam slova, popis, kdo to je, význam pojmu, vysvětlení, kdo je Přípravář?

Pojem Přípravář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Přípravář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Přípravář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Přípravář ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Přípravář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Přípravář například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Přípravář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Přípravář? Kdo to byl Přípravář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Přípravář? Definice pojmu Přípravář je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).