Kdo je to?
Kdo je to Přípravář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Přípravář? Lidé, profese

Přípravář

Co znamená a jaký je význam slova Přípravář?

Přípravář je pracovník, který má za úkol nacenit a zpracovávat cenové nabídky jednodušší povahy. Spolupracuje s vedoucími pracovníky, jako jsou stavbyvedoucí, kontroluje různé činnosti, dokumentaci a práci subdodavatelů, je zodpovědný za provedení výběrových řízení na dodavatele materiálu.
Přípravář zvažuje záměny technologických postupů nebo materiálu, které by vedlo k úsporám času i financí. Zabývá se ekonomikou stavby, zpracovává výkazy a časové plány, provádí prohlídky staveb. Zodpovídá za správnost smluv se subdodavateli a vede databázi cen materiálu.Kdo je to Přípravář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Přípravář? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Sociální bydlení? Víte co je Blahopřání? Znáte pojem Instance? Vzpomněli byste si co označuje výraz Skeleton?

Klíčová slova: význam pojmu, wikipedie, přesný výraz, informace, Přípravář, synonymum, heslo, přesný výraz, wiki, profese, formulace, Přípravář, význam, pojem, přesný význam, slovo

Pojem Přípravář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít pojem Přípravář na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Přípravář ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Přípravář ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Přípravář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Přípravář na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Přípravář například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Přípravář, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Přípravář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Přípravář? Definice pojmu Přípravář patří do kategorie Profese

Kategorie profese, lékař v nemocnici, přípravář, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem Přípravář v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je profese.