Kdo je to?
Kdo je Meghan Trainor? Životopis Meghan Trainor, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Meghan Trainor?

Kdo je Meghan Trainor? Životopis, informace, biografie, hudba

Meghan Elizabeth Trainor je americká zpěvačka, skladatelka a producentka. Narodila se ve městě Nantucket ve státě Massachusetts. Již od 11 let si skládala vlastní písně. Poprvé o sobě dala Meghan Trainor vědět vítězstvím v pěvecké soutěži Tennessee Concerts Song Contest s písní You’re Good For Me. Účastnila se i soutěže Durango Songwriter’s Expo.
Meghan Trainor v 17 letech sama nahrála a produkovala dvě alba I’ll Sing With You a Only 17. V 19 letech se přestěhovala do Nashvillu v Tennessee, kde skládala písně pro další umělce (Sabrina Carpenter nebo kapely Rascal Flatts a R5). S producentem Kevinem Kadishem složili píseň All About the Bass. Díky písni si ji všimla nahrávací společnost Epic Records z LA, která podepsala s Meghan Trainor smlouvu. Píseň All About the Bass se v americké hitparádě Billboard Hot 100 umístila na vrcholu a zůstala tam 8 týdnů. Debutové album Title (2014) se umístilo na 15. místě hitparády Billboard 200. Druhé album s názvem Thank you vyšlo o dva roky později (2016). Téhož roku získala první cenu Grammy v kategorii Nový nejlepší umělec. Třetí studiové album Treat Myself mělo být vydáno již v roce 2018, ale nakonec vyšlo o dva roky později. V roce 2020 uváděla devátou řadu tv pořadu The Voice UK (Hlas Británie).Kdo je Meghan Trainor? Životopis Meghan Trainor, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Meghan Trainor

Národnost: americká
Datum narození: 22. 12. 1993
Místo narození: Nantucket, Massachusetts, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Meghan Trainor se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Feston? Vzpomněli byste si na význam slova Rostlina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kružidlo? Znáte definici termínu Marakuja?

Klíčová slova: hudba, biografie, datum narození, hudba, wikipedie, wiki, vysvětlení, informace, Meghan Trainor, popis, Meghan Trainor, kde se narodila Meghan Trainor?, kdy se narodila Meghan Trainor?, osobnosti, narození, lexikon

Pojem Meghan Trainor je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít heslo Meghan Trainor na Google.cz

Hledat heslo Meghan Trainor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Meghan Trainor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Meghan Trainor ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Meghan Trainor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Meghan Trainor například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Meghan Trainor

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Meghan Trainor? Kdy se narodila Meghan Trainor? Kde se narodila Meghan Trainor? Meghan Trainor je v sekci Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Meghan Trainor řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Meghan Trainor i v jiné kategorii než je hudba.