Kdo je to?
Kdo je Alena Šeredová? Životopis Alena Šeredová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Alena Šeredová?

Kdo je Alena Šeredová? Životopis, informace, biografie, modeling

Alena Šeredová, nyní Alena Buffon, je modelka a herečka, první vicemiss ČR, která nyní žije s rodinou v Itálii. Již v raném věku začala působit jako modelka. V sedmnácti letech se prosadila jako modelka v italském Miláně. Je vítězkou soutěží krásy – čtvrtá v Miss World, 1. vicemiss ČR. Jako herečka je úspěšná hlavně v italské televizi.
Alena Šeredová žije trvale v Itálii a má také italské občanství. Aktivně působí v charitě a účastní se i sociálních aktivit.Kdo je Alena Šeredová? Životopis Alena Šeredová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Alena Šeredová

Národnost: česká
Datum narození: 21. března 1978
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Alena Šeredová? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Přírodní rezervace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kvitance? Víte, co je to Jezero? Znáte termín Charčo?

Klíčová slova: biografie, Alena Šeredová, osobnost, popis, datum narození, narození, modeling, místo narození, Alena Šeredová, kde se narodila Alena Šeredová?, wiki, národnost, vysvětlení, lexikon, wikipedie, informace

Pojem Alena Šeredová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Alena Šeredová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Alena Šeredová na Google.cz

Hledat heslo Alena Šeredová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Alena Šeredová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Alena Šeredová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alena Šeredová například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alena Šeredová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Alena Šeredová? Kdy se narodila Alena Šeredová? Kde se narodila Alena Šeredová? Alena Šeredová je v kategorii Modeling

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Alena Šeredová dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alena Šeredová i v jiné kategorii než je modeling.