Kdo je to?
Kdo je Alena Šeredová? Životopis Alena Šeredová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Alena Šeredová

Kdo je Alena Šeredová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Alena Šeredová, nyní Alena Buffon, je modelka a herečka, první vicemiss ČR, která nyní žije s rodinou v Itálii. Již v raném věku začala působit jako modelka. V sedmnácti letech se prosadila jako modelka v italském Miláně. Je vítězkou soutěží krásy – čtvrtá v Miss World, 1. vicemiss ČR. Jako herečka je úspěšná hlavně v italské televizi.
Alena Šeredová žije trvale v Itálii a má také italské občanství. Aktivně působí v charitě a účastní se i sociálních aktivit.



Kdo je Alena Šeredová? Životopis Alena Šeredová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Alena Šeredová

Národnost: česká
Datum narození: 21. března 1978
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Alena Šeredová? s vašimi kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kámen mudrců? Vzpomněli byste si co označuje výraz Botanika? Víte, co je to Kompilace? Znáte termín Kognát?

Klíčová slova: kdo je Alena Šeredová?, datum narození, modeling, osobnost, wiki, kdy se narodila Alena Šeredová?, popis, narození, vysvětlení, životopis, osobnosti, modeling, národnost, lexikon, Alena Šeredová, biografie

Pojem Alena Šeredová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat heslo Alena Šeredová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Alena Šeredová na Google obrázcích

Najít výraz Alena Šeredová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Alena Šeredová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Alena Šeredová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alena Šeredová například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alena Šeredová

Právě nyní již víte Kdo je to Alena Šeredová? Kdy se narodila Alena Šeredová? Kde se narodila Alena Šeredová? Alena Šeredová patří do sekce Modeling

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Alena Šeredová dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alena Šeredová i v jiné kategorii než je modeling.