Kdo je to?
Kdo je Alena Šeredová? Životopis Alena Šeredová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Alena Šeredová?

Kdo je Alena Šeredová? Životopis, informace, biografie, modeling

Alena Šeredová, nyní Alena Buffon, je modelka a herečka, první vicemiss ČR, která nyní žije s rodinou v Itálii. Již v raném věku začala působit jako modelka. V sedmnácti letech se prosadila jako modelka v italském Miláně. Je vítězkou soutěží krásy – čtvrtá v Miss World, 1. vicemiss ČR. Jako herečka je úspěšná hlavně v italské televizi.
Alena Šeredová žije trvale v Itálii a má také italské občanství. Aktivně působí v charitě a účastní se i sociálních aktivit.Kdo je Alena Šeredová? Životopis Alena Šeredová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Alena Šeredová

Národnost: česká
Datum narození: 21. března 1978
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Alena Šeredová? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Přírodní rezervace? Víte co je Zirkon? Víte, co je to Miso pasta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Skladební dvojice?

Klíčová slova: Alena Šeredová, lexikon, Alena Šeredová, datum narození, životopis, zajímavosti, wikipedie, osobnosti, popis, biografie, informace, život, wiki, modeling, osobnost, kdo je Alena Šeredová?

Pojem Alena Šeredová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Alena Šeredová

Hledejte bez špehování slovo Alena Šeredová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Alena Šeredová na Google obrázcích

Vyhledat termín Alena Šeredová na Google.cz

Najít heslo Alena Šeredová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Alena Šeredová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alena Šeredová například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Alena Šeredová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Alena Šeredová? Kdy se narodila Alena Šeredová? Kde se narodila Alena Šeredová? Alena Šeredová patří do sekce Modeling

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Alena Šeredová dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alena Šeredová i v jiné kategorii než je modeling.