Kdo je to?
Kdo je to, byl Masový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masový vrah? Lidé, zločin

Kdo je to Masový vrah?

Co znamená a jaký je význam slova Masový vrah?

Masový vrah je zločinec, který se dopustil nejméně 4 vražd s minimálním časovým odstupem. Masoví vrazi jsou často teroristé.
Nejznámějšími českou masovou vražedkyní je Olga Hepnarová, která v roce 1973 nákladním automobilem zabila 8 lidí a 17 zranila. Stejný počet mrtvých měl na svědomí Zdeněk Kovář, který v roce 2015 zastřelil 8 lidí v restauraci Družba v Uherském Brodě.Kdo je to, byl Masový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masový vrah? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Masový vrah? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Cílová častka? Znáte definici termínu Agonie? Vzpomněli byste si na význam slova Antropologie? Pamatujete si definici pojmu Krepdešín?

Klíčová slova: pojem, synonymum, formulace, informace, heslo, popis, význam, co je to Masový vrah?, etymologie, wiki, význam pojmu, slovo, přesný význam, zločin, definice, vysvětlení

Pojem Masový vrah je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Masový vrah zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Masový vrah ve Wikipedii

Najít termín Masový vrah na Google.cz

Vyhledat termín Masový vrah ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Masový vrah ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Masový vrah například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Masový vrah, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Masový vrah? Kdo to byl Masový vrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Masový vrah? Definice pojmu Masový vrah se nachází v sekci zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Masový vrah i v jiné sekci než je kategorie zločin.