Kdo je to?
Kdo je to, byl Masový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masový vrah? Lidé, zločin

Kdo je to Masový vrah?

Co znamená a jaký je význam slova Masový vrah?

Masový vrah je zločinec, který se dopustil nejméně 4 vražd s minimálním časovým odstupem. Masoví vrazi jsou často teroristé.
Nejznámějšími českou masovou vražedkyní je Olga Hepnarová, která v roce 1973 nákladním automobilem zabila 8 lidí a 17 zranila. Stejný počet mrtvých měl na svědomí Zdeněk Kovář, který v roce 2015 zastřelil 8 lidí v restauraci Družba v Uherském Brodě.Kdo je to, byl Masový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masový vrah? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Masový vrah sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Cílová častka? Víte, co je to Chřipka? Vzpomněli byste si na význam slova Antropologie? Rozumíte pojmu Dna?

Klíčová slova: význam, popis, lexikon, wiki, kdo to je, kdo je Masový vrah?, zločin, původ slova, přesný výraz, pojem, formulace, informace, etymologie, co je to Masový vrah?, Masový vrah, synonymum

Pojem Masový vrah je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Masový vrah ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Masový vrah ve Wikislovníku

Hledat výraz Masový vrah v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Masový vrah ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Masový vrah například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Masový vrah

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Masový vrah? Kdo to byl Masový vrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Masový vrah? Definice pojmu Masový vrah patří do sekce zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Masový vrah i v jiné kategorii než je sekce zločin.