Kdo je to?
Kdo je to, byl Masový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masový vrah? Lidé, zločin

Kdo je to Masový vrah?

Co znamená a jaký je význam slova Masový vrah?

Masový vrah je zločinec, který se dopustil nejméně 4 vražd s minimálním časovým odstupem. Masoví vrazi jsou často teroristé.
Nejznámějšími českou masovou vražedkyní je Olga Hepnarová, která v roce 1973 nákladním automobilem zabila 8 lidí a 17 zranila. Stejný počet mrtvých měl na svědomí Zdeněk Kovář, který v roce 2015 zastřelil 8 lidí v restauraci Družba v Uherském Brodě.Kdo je to, byl Masový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masový vrah? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Masový vrah? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Diosmin? Pamatujete si definici pojmu Frexit? Vzpomněli byste si na význam slova Outsourcing? Vzpomněli byste si co znamená slovo Veto?

Klíčová slova: Masový vrah, zločin, význam, odborný výraz, wiki, význam slova, přesný výraz, heslo, význam pojmu, pojem, co je to Masový vrah?, synonymum, slovo, popis, formulace, definice

Pojem Masový vrah je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Masový vrah ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Masový vrah ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Masový vrah v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Masový vrah ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Masový vrah například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Masový vrah, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Masový vrah? Kdo to byl Masový vrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Masový vrah? Definice pojmu Masový vrah je v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než zločin.