Kdo je to?
Kdo je to, byl Masový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masový vrah? Lidé, zločin

Kdo je to Masový vrah?

Co znamená a jaký je význam slova Masový vrah?

Masový vrah je zločinec, který se dopustil nejméně 4 vražd s minimálním časovým odstupem. Masoví vrazi jsou často teroristé.
Nejznámějšími českou masovou vražedkyní je Olga Hepnarová, která v roce 1973 nákladním automobilem zabila 8 lidí a 17 zranila. Stejný počet mrtvých měl na svědomí Zdeněk Kovář, který v roce 2015 zastřelil 8 lidí v restauraci Družba v Uherském Brodě.Kdo je to, byl Masový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masový vrah? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Masový vrah s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Cílová častka? Víte co je Molitan? Vzpomněli byste si na význam slova Antropologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Občanský zákoník?

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, význam pojmu, pojem, slovo, přesný výraz, heslo, etymologie, původ slova, odborný výraz, zločin, lexikon, formulace, co je to Masový vrah?, informace, vysvětlení

Pojem Masový vrah je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Masový vrah v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Masový vrah ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Masový vrah ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Masový vrah ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Masový vrah v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Masový vrah například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Masový vrah? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Masový vrah? Kdo to byl Masový vrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Masový vrah? Definice pojmu Masový vrah je v sekci zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zločin.