Kdo je to?
Kdo je to, byl Masový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masový vrah? Lidé, zločin

Kdo je to Masový vrah?

Co znamená a jaký je význam slova Masový vrah?

Masový vrah je zločinec, který se dopustil nejméně 4 vražd s minimálním časovým odstupem. Masoví vrazi jsou často teroristé.
Nejznámějšími českou masovou vražedkyní je Olga Hepnarová, která v roce 1973 nákladním automobilem zabila 8 lidí a 17 zranila. Stejný počet mrtvých měl na svědomí Zdeněk Kovář, který v roce 2015 zastřelil 8 lidí v restauraci Družba v Uherském Brodě.Kdo je to, byl Masový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masový vrah? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Masový vrah sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Diosmin? Rozumíte pojmu Belvedér? Vzpomněli byste si na význam slova Outsourcing? Znáte pojem Gumbo?

Klíčová slova: co je to Masový vrah?, lexikon, popis, informace, etymologie, slovo, popis, vysvětlení, přesný význam, pojem, přesný výraz, význam slova, zločin, odborný výraz, termín, co znamená

Pojem Masový vrah je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Masový vrah ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Masový vrah na Google.cz

Hledat frázi Masový vrah ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Masový vrah ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Masový vrah například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Masový vrah? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Masový vrah? Kdo to byl Masový vrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Masový vrah? Definice pojmu Masový vrah se nachází v kategorii zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Masový vrah i v jiných kategoriích (než zločin).