Kdo je to?
Kdo je to CEO? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem CEO? Lidé, podnikání

Kdo je to CEO?

Jaký je význam slova CEO? Co to znamená?

CEO je označení pro vysoce postaveného manažera ve společnosti či organizaci, obvykle výkonného ředitele.
Jde o anglickou zkratku označení funkce Chief executive officer. Stále častěji se používá i v českých společnostech; v těch s mezinárodním zázemím již zcela běžně.
CEO je ve společnosti vedoucí funkcí - určuje směr a strategii rozvoje, vede investice i prodej a marketing. Úspěch či neúspěch společnosti z velké míry záleží na jeho schopnostech a leadrovství. Na post CEO se obvykle dostávají zkušení manažeři, kteří mají potenciál společnost úspěšně vést a dále rozvíjet.Kdo je to CEO? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem CEO? Lidé, podnikání

Sdílejte tuto stránku se slovem CEO s dalšími osobami na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Variabilní symbol? Víte co je Perex? Vzpomněli byste si na význam slova Sekulární? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čtenářský deník?

Klíčová slova: význam slova, definice, co znamená, pojem, slovo, původ slova, formulace, podnikání, synonymum, informace, přesný výraz, přesný význam, přesný výraz, heslo, wikipedie, CEO

Pojem CEO je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat výraz CEO ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo CEO v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo CEO ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem CEO ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CEO ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo CEO například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova CEO, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to CEO? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo CEO? Definice pojmu CEO je v kategorii Podnikání

Napsáno redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, text, definici, řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Podnikání).