Kdo je to?
Kdo je to Homosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Homosexuál? Lidé, vlastnosti

Homosexuál

Jaký je význam slova Homosexuál? Co to znamená?

Homosexuál je označení člověka sexuálně zaměřeného na osoby stejného pohlaví. Pokud je homosexuál zaměřen na muže označuje se jako gay, homosexuálka bývá nazývána lesbičkou. V dřívějších dobách býval homosexuál označován jako člověk s duševní poruchou, psychiatři se s postupujícím vývojem od tohoto pojmenování odkláněli.
O homosexuálech bylo málo informací a existovalo velké množství předsudků. Homosexualitu podle vědců zapříčiňuje souhrn genetických faktorů, je tedy biologicky daná. Metody změn této orientace bývají často rizikové.Kdo je to Homosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Homosexuál? Lidé, vlastnosti

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Cizrna? Vzpomněli byste si co označuje výraz PUR pěna? Pamatujete si definici pojmu Ionosféra? Znáte termín Voucher?

Klíčová slova: wiki, formulace, vlastnosti, co znamená, vlastnosti, slovo, význam slova, heslo, význam, wikipedie, Homosexuál, Homosexuál, definice, lexikon, přesný význam, synonymum

Pojem Homosexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Homosexuál doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Homosexuál na Google obrázcích

Najít slovo Homosexuál ve Wikislovníku

Hledat výraz Homosexuál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Homosexuál ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Homosexuál ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Homosexuál například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v metavyhledávači Info.com nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Homosexuál

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Homosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Homosexuál? Definice pojmu Homosexuál se nachází v kategorii Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, plačící dívka, homosexuál, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, slovo, definici, termín například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Vlastnosti).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.