Kdo je to?
Kdo je to, byl Homosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Homosexuál?

Jaký je význam slova Homosexuál? Co to znamená?

Homosexuál je označení člověka sexuálně zaměřeného na osoby stejného pohlaví. Pokud je homosexuál zaměřen na muže označuje se jako gay, homosexuálka bývá nazývána lesbičkou. V dřívějších dobách býval homosexuál označován jako člověk s duševní poruchou, psychiatři se s postupujícím vývojem od tohoto pojmenování odkláněli.
O homosexuálech bylo málo informací a existovalo velké množství předsudků. Homosexualitu podle vědců zapříčiňuje souhrn genetických faktorů, je tedy biologicky daná. Metody změn této orientace bývají často rizikové.Kdo je to, byl Homosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homosexuál? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Homosexuál? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Sukralóza? Víte co je Entropie? Pamatujete si definici pojmu Karanténa? Vzpomněli byste si co označuje výraz NWO?

Klíčová slova: lexikon, význam pojmu, popis, význam slova, termín, kdo to je, vlastnosti, popis, co znamená, odborný výraz, formulace, kdo je Homosexuál?, wiki, informace, etymologie, přesný výraz

Pojem Homosexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Homosexuál

Zkusit najít frázi Homosexuál ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Homosexuál na Google.cz

Hledat videa s názvem Homosexuál na Youtube

Hledat termín Homosexuál ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Homosexuál například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Homosexuál

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Homosexuál? Kdo to byl Homosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Homosexuál? Definice pojmu Homosexuál je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.