Kdo je to?
Kdo je to, byl Homosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Homosexuál?

Jaký je význam slova Homosexuál? Co to znamená?

Homosexuál je označení člověka sexuálně zaměřeného na osoby stejného pohlaví. Pokud je homosexuál zaměřen na muže označuje se jako gay, homosexuálka bývá nazývána lesbičkou. V dřívějších dobách býval homosexuál označován jako člověk s duševní poruchou, psychiatři se s postupujícím vývojem od tohoto pojmenování odkláněli.
O homosexuálech bylo málo informací a existovalo velké množství předsudků. Homosexualitu podle vědců zapříčiňuje souhrn genetických faktorů, je tedy biologicky daná. Metody změn této orientace bývají často rizikové.Kdo je to, byl Homosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homosexuál? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Homosexuál s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kapari? Znáte pojem Kochova vločka? Pamatujete si definici pojmu Průsečík? Vzpomenete si na definici slova Toner?

Klíčová slova: lexikon, odborný výraz, vlastnosti, kdo je Homosexuál?, termín, etymologie, původ slova, Homosexuál, pojem, heslo, slovo, wiki, popis, definice, přesný význam, popis

Pojem Homosexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Homosexuál

Najít pojem Homosexuál ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Homosexuál na Google.cz

Vyhledat pojem Homosexuál ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Homosexuál na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Homosexuál například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Homosexuál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Homosexuál? Kdo to byl Homosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Homosexuál? Definice pojmu Homosexuál je v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Homosexuál i v jiné kategorii než v vlastnosti.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.