Kdo je to?
Kdo je to Sráč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sráč? Lidé, hanlivé

Kdo je to Sráč?

Jaký je význam slova Sráč? Co to znamená?

Sráč je velmi vulgární a nevybíravé označení, a to ať už jím míníme nadávku pro muže s eufemisticky řečeno velmi špatným chováním, nebo nějaký zatracený předmět, na jehož název si nemůžeme vzpomenout, případně nás v dané situaci silně irituje. Typickým příkladem je situace, kdy se porouchá něco v domácnosti, např. nějaký spotřebič a k jeho opravě je nezbytný nějaký kus nářadí nebo součástka, které jako naschvál nejsou k nalezení či k dispozici. Oblíbeným "trikem" výrobců nejen domácích spotřebičů je umístit do nich jakýsi komponent náchylný k poruše, jenž je nemožné sehnat či vyměnit. Takový sráč (či též kurvítko) najdeme prakticky ve všem. Není náhoda, že mnohé spotřebiče se pokazí těsně po uplynutí záruční lhůty, oprava se finančně nevyplatí, pokud je vůbec možná, a nezbývá než zakoupit nové zboží.


Kdo je to Sráč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sráč? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sráč s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Ovarium? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rakovina? Vzpomenete si na definici slova Náprstek? Znáte termín Daň z nemovitosti?

Klíčová slova: synonymum, lexikon, přesný význam, pojem, wiki, termín, wikipedie, význam, co znamená, význam slova, heslo, přesný výraz, slovo, vysvětlení, odborný výraz, Sráč

Pojem Sráč je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít výraz Sráč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Sráč v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sráč ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Sráč ve Wikislovníku

Zkusit najít Sráč ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sráč například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Sráč, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Sráč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sráč? Definice pojmu Sráč patří do sekce Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme vyhledat informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.