Kdo je to?
Kdo je to Karosář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Karosář? Lidé, profese

Kdo je to Karosář?

Co znamená a jaký je význam slova Karosář?

Karosář je vyučený odborník, který se věnuje pracím nebo opravám týkajícím se karoserie. Tuto činnost vykonává při výrobě nebo při opravách jak silničních, tak i kolejových vozidel. Je pracovníkem, který sestavuje i demontuje nejen karoserie, ale i další části motorových vozidel, jako je příslušenství, doplňky jak karoserie, tak i skříně auta.
Karosář může být i autolakýrníkem, pak opatřuje části vozidla antikorozním nátěrem, opravuje poškození laku. Může také zatmelit a zabrousit plochy karoserie, svářet, brousit, pájet a provádět řadu dalších souvisejících činností.Kdo je to Karosář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Karosář? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Karosář? Potom se podělte s vašimi přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Pupava? Vzpomněli byste si na význam slova AIDS? Víte, co je to Součet? Znáte definici termínu Brod?

Klíčová slova: termín, wikipedie, lexikon, etymologie, popis, profese, Karosář, pojem, přesný výraz, formulace, vysvětlení, odborný výraz, definice, co znamená, přesný výraz, význam

Pojem Karosář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Karosář hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat heslo Karosář ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Karosář ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Karosář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Karosář ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Karosář ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Karosář například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Karosář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Karosář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Karosář? Definice pojmu Karosář se nachází v kategorii Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Profese).