Kdo je to?
Kdo je to Kamarádka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kamarádka? Lidé, vztahy

Kamarádka

Jaký je význam slova Kamarádka? Co to znamená?

Kamarádka je osoba ženského pohlaví, se kterou máme přátelské vztahy, respektive blízké osobní pouto mimo rodinné vztahy. V případě, že se jedná o osobu mužského pohlaví, mluvíme o kamarádovi.
Původ slova není úplně jasný, může pocházet z francouzštiny nebo z němčiny, kde mají slova camarade či der Kamerad význam přítel či druh. Je pravděpodobné, že slovo se do češtiny dostalo někdy v průběhu třicetileté války.Kdo je to Kamarádka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kamarádka? Lidé, vztahy

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sútra? Rozumíte pojmu Celé číslo? Víte, co je to Matematická indukce? Znáte pojem Antisemitismus?

Klíčová slova: heslo, vztahy, informace, co znamená, přesný výraz, etymologie, přesný význam, synonymum, přesný výraz, wikipedie, lexikon, termín, formulace, původ slova, Kamarádka, wiki

Pojem Kamarádka je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kamarádka v následujících zdrojích

Hledat heslo Kamarádka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kamarádka ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Kamarádka ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Kamarádka ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Kamarádka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamarádka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Kamarádka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Kamarádka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kamarádka? Definice pojmu Kamarádka se nachází v sekci Vztahy

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraztřeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Vztahy).