Kdo je to?
Kdo je to Hulič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hulič? Lidé, hanlivé

Hulič

Co znamená a jaký je význam slova Hulič?

Hulič je hanlivé označení pro člověka, který je vášnivý kuřák cigaret, dýmek, doutníků, marihuany nebo opiátů. Hulič kouří za každých okolností, ideálně všude, kde může. Hulič je závislý kuřák. Pro okolí může působit na druhé nepříjemně. Vychází z něho nepříjemný odér, je načichlý jeho byt, oblečení, celkově může být zanedbaný. Hulič může být i osoba, která praktikuje sexuální praktiku felaci, tedy bere penis do úst. Původ slova najdeme ve slovesu „hulit“, k němuž se přidá přípona -ič a vnikne z toho podstatné jméno rodu mužského hulič. Synonyma pro slovo „hulič“ jsou kuřák, čudič, čmoudil, čmudič, čoudil, čadič, zfetovanec, zhulenec.


Kdo je to Hulič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hulič? Lidé, hanlivé

Tento text (Hulič) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Operativní leasing? Víte co je IMAO? Víte, co je to Kaprák? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gateway?

Klíčová slova: synonymum, popis, přesný výraz, pojem, definice, hanlivé, wikipedie, odborný výraz, wiki, Hulič, heslo, přesný výraz, slovo, původ slova, přesný význam, význam slova

Pojem Hulič je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Hulič na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hulič ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Hulič ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Hulič na Google.cz

Vyhledat slovo Hulič ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hulič například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hulič

Nyní již víte Kdo je to Hulič? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hulič? Definice pojmu Hulič patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivá rodina, hulič, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, slovo, definici, slovíčko třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.