Kdo je to?
Kdo je Hoggy? Životopis Hoggy, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Hoggy?

Kdo je Hoggy? Životopis, informace, biografie, umělci

Hoggy je přezdívka hudebníka a youtubera Petra Lexy. Veřejnost ho poznala jako finalistu soutěže Hlas Československa, dvakrát se zúčastnil i soutěže Superstar. Zpívá ve skupině Slza a hraje také v seriálu přístav. Je také Bloggerem roku 2015.
Jako Hoggy vystupuje na YouTube, kde zveřejňoval svou hudbu, v současnosti ironicky komentuje různé události. Má zde přes 420 000 příznivců, se kterými komunikuje.Kdo je Hoggy? Životopis Hoggy, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní informace o osobě Hoggy

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1991
Místo narození: České Budějovice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Hoggy? s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Lasagne? Znáte pojem Enduro? Vzpomněli byste si co označuje výraz Emisní povolenka? Vzpomenete si na definici slova Jumarování?

Klíčová slova: wiki, kde se narodil Hoggy?, kdy se narodil Hoggy?, národnost, životopis, zajímavosti, osobnost, biografie, osobnosti, umělci, umělci, popis, informace, datum narození, narození, život

Pojem Hoggy je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Hoggy lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Hoggy ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Hoggy ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hoggy ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Hoggy na Google.cz

Hledat videa s názvem Hoggy na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hoggy například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Hoggy? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Hoggy? Kdy se narodil Hoggy? Kde se narodil Hoggy? Hoggy je v kategorii Umělci

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Hoggy kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hoggy i v jiné kategorii než je umělci.

Znáte pojem plugin nebo chipset?