Kdo je to?
Kdo je to Hoggy? Životopis Hoggy, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Hoggy?

Kdo je to Hoggy? Stručný životopis

Hoggy je přezdívka hudebníka a youtubera Petra Lexy. Veřejnost ho poznala jako finalistu soutěže Hlas Československa, dvakrát se zúčastnil i soutěže Superstar. Zpívá ve skupině Slza a hraje také v seriálu přístav. Je také Bloggerem roku 2015.
Jako Hoggy vystupuje na YouTube, kde zveřejňoval svou hudbu, v současnosti ironicky komentuje různé události. Má zde přes 420 000 příznivců, se kterými komunikuje.Kdo je to Hoggy? Životopis Hoggy, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Hoggy

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1991
Místo narození: České Budějovice

Sdílejte tuto stránku s osobností Hoggy s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Lasagne? Znáte termín Skenování? Vzpomněli byste si co označuje výraz Derivace? Víte, co je to Affiliate?

Klíčová slova: heslo, kdo to je, kdo je Hoggy?, Hoggy, význam, přesný význam, popis, vysvětlení, význam slova, etymologie, formulace, co znamená, význam pojmu, synonymum, informace, přesný výraz

Pojem Hoggy je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hoggy ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Hoggy ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Hoggy ve Wikislovníku

Hledat pojem Hoggy ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hoggy například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Hoggy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hoggy? Kdo to byl Hoggy? Kdy se narodil Hoggy? Kde se narodil Hoggy? Hoggy je v kategorii umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Hoggy řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hoggy i v jiné kategorii než je umělci.

Znáte pojem plugin nebo chipset?