Kdo je to?
Kdo je to Hoggy? Životopis Hoggy, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Hoggy?

Kdo je to Hoggy? Stručný životopis

Hoggy je přezdívka hudebníka a youtubera Petra Lexy. Veřejnost ho poznala jako finalistu soutěže Hlas Československa, dvakrát se zúčastnil i soutěže Superstar. Zpívá ve skupině Slza a hraje také v seriálu přístav. Je také Bloggerem roku 2015.
Jako Hoggy vystupuje na YouTube, kde zveřejňoval svou hudbu, v současnosti ironicky komentuje různé události. Má zde přes 420 000 příznivců, se kterými komunikuje.Kdo je to Hoggy? Životopis Hoggy, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Hoggy

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1991
Místo narození: České Budějovice

Tento text (Hoggy) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Utilita? Víte co je Ionizace? Vzpomněli byste si co označuje výraz SSD disk? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kolonoskopie?

Klíčová slova: význam slova, definice, termín, význam pojmu, přesný výraz, popis, etymologie, heslo, kdo to je, kdo je Hoggy?, odborný výraz, popis, pojem, co je to Hoggy?, slovo, umělci

Pojem Hoggy je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Hoggy ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Hoggy na Google.cz

Vyhledat slovo Hoggy v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Hoggy ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hoggy například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Hoggy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hoggy? Kdo to byl Hoggy? Kdy se narodil Hoggy? Kde se narodil Hoggy? Hoggy je v kategorii umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Hoggy například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hoggy i v jiné kategorii než je umělci.

Znáte pojem plugin nebo chipset?