Kdo je to?
Kdo je to Hoggy? Životopis Hoggy, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Hoggy?

Kdo je to Hoggy? Stručný životopis

Hoggy je přezdívka hudebníka a youtubera Petra Lexy. Veřejnost ho poznala jako finalistu soutěže Hlas Československa, dvakrát se zúčastnil i soutěže Superstar. Zpívá ve skupině Slza a hraje také v seriálu přístav. Je také Bloggerem roku 2015.
Jako Hoggy vystupuje na YouTube, kde zveřejňoval svou hudbu, v současnosti ironicky komentuje různé události. Má zde přes 420 000 příznivců, se kterými komunikuje.Kdo je to Hoggy? Životopis Hoggy, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Hoggy

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1991
Místo narození: České Budějovice

Popis osobnosti Hoggy můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Utilita? Víte, co je to Frustrace? Vzpomněli byste si co označuje výraz SSD disk? Rozumíte pojmu Šoulet?

Klíčová slova: slovo, formulace, heslo, umělci, lexikon, definice, kdo to je, informace, wiki, kdo je Hoggy?, synonymum, co znamená, termín, význam slova, Hoggy, původ slova

Pojem Hoggy je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Hoggy doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Hoggy ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Hoggy na Youtube

Zkusit najít frázi Hoggy v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Hoggy ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hoggy například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hoggy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hoggy? Kdo to byl Hoggy? Kdy se narodil Hoggy? Kde se narodil Hoggy? Hoggy se nachází v sekci umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Hoggy např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hoggy i v jiné kategorii než je umělci.

Znáte pojem plugin nebo chipset?