Kdo je to?
Kdo je Hoggy? Životopis Hoggy, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hoggy

Kdo je Hoggy? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, umělci

Hoggy je přezdívka hudebníka a youtubera Petra Lexy. Veřejnost ho poznala jako finalistu soutěže Hlas Československa, dvakrát se zúčastnil i soutěže Superstar. Zpívá ve skupině Slza a hraje také v seriálu přístav. Je také Bloggerem roku 2015.
Jako Hoggy vystupuje na YouTube, kde zveřejňoval svou hudbu, v současnosti ironicky komentuje různé události. Má zde přes 420 000 příznivců, se kterými komunikuje.Kdo je Hoggy? Životopis Hoggy, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní informace o osobě Hoggy

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1991
Místo narození: České Budějovice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Hoggy sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Kapary? Pamatujete si definici pojmu Dextroskolióza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Truck Trial? Vzpomněli byste si co znamená slovo Skalár?

Klíčová slova: život, wikipedie, popis, kdy se narodil Hoggy?, životopis, kdo je Hoggy?, datum narození, umělci, Hoggy, informace, zajímavosti, lexikon, narození, osobnost, kde se narodil Hoggy?, umělci

Pojem Hoggy je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat termín Hoggy na Google obrázcích

Najít slovo Hoggy ve Wikipedii

Hledat heslo Hoggy ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Hoggy na Google.cz

Hledat heslo Hoggy ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hoggy například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Google obrázcích, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Hoggy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Hoggy? Kdy se narodil Hoggy? Kde se narodil Hoggy? Hoggy je v sekci Umělci

Kategorie umělci, grafik, hoggy, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Hoggy třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hoggy i v jiné kategorii než je umělci.

Znáte pojem plugin nebo chipset?