Kdo je to?
Kdo je to Hoggy? Životopis Hoggy, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Hoggy?

Kdo je to Hoggy? Stručný životopis

Hoggy je přezdívka hudebníka a youtubera Petra Lexy. Veřejnost ho poznala jako finalistu soutěže Hlas Československa, dvakrát se zúčastnil i soutěže Superstar. Zpívá ve skupině Slza a hraje také v seriálu přístav. Je také Bloggerem roku 2015.
Jako Hoggy vystupuje na YouTube, kde zveřejňoval svou hudbu, v současnosti ironicky komentuje různé události. Má zde přes 420 000 příznivců, se kterými komunikuje.Kdo je to Hoggy? Životopis Hoggy, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Hoggy

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1991
Místo narození: České Budějovice

Líbí se stručný životopis s osobou Hoggy? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Utilita? Vzpomenete si na definici slova Souznačné slovo? Vzpomněli byste si co označuje výraz SSD disk? Vzpomněli byste si na význam slova Polygon?

Klíčová slova: co je to Hoggy?, kdo to je, popis, význam, synonymum, termín, umělci, přesný výraz, odborný výraz, informace, definice, vysvětlení, přesný význam, slovo, kdo je Hoggy?, původ slova

Pojem Hoggy je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Hoggy v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Hoggy ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Hoggy ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Hoggy ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hoggy například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Hoggy? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hoggy? Kdo to byl Hoggy? Kdy se narodil Hoggy? Kde se narodil Hoggy? Hoggy je v sekci umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Hoggy dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hoggy i v jiné kategorii než je umělci.

Znáte pojem plugin nebo chipset?