Kdo je to?
Kdo je to Hoggy? Životopis Hoggy, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Hoggy?

Kdo je to Hoggy? Stručný životopis

Hoggy je přezdívka hudebníka a youtubera Petra Lexy. Veřejnost ho poznala jako finalistu soutěže Hlas Československa, dvakrát se zúčastnil i soutěže Superstar. Zpívá ve skupině Slza a hraje také v seriálu přístav. Je také Bloggerem roku 2015.
Jako Hoggy vystupuje na YouTube, kde zveřejňoval svou hudbu, v současnosti ironicky komentuje různé události. Má zde přes 420 000 příznivců, se kterými komunikuje.Kdo je to Hoggy? Životopis Hoggy, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Hoggy

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1991
Místo narození: České Budějovice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Hoggy sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Lasagne? Vzpomenete si na definici slova Zajištěná cesta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Derivace? Vzpomněli byste si na význam slova Mensa?

Klíčová slova: formulace, pojem, synonymum, co je to Hoggy?, popis, přesný význam, popis, význam slova, lexikon, Hoggy, informace, přesný výraz, vysvětlení, termín, kdo to je, wiki

Pojem Hoggy je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Hoggy

Hledat frázi Hoggy ve Wikipedii

Najít termín Hoggy na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hoggy ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Hoggy ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hoggy například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Hoggy? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hoggy? Kdo to byl Hoggy? Kdy se narodil Hoggy? Kde se narodil Hoggy? Hoggy se nachází v kategorii umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Hoggy třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hoggy i v jiné kategorii než je umělci.

Znáte pojem plugin nebo chipset?