Kdo je to?
Kdo je Hoggy? Životopis Hoggy, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Hoggy?

Kdo je Hoggy? Životopis, informace, biografie, umělci

Hoggy je přezdívka hudebníka a youtubera Petra Lexy. Veřejnost ho poznala jako finalistu soutěže Hlas Československa, dvakrát se zúčastnil i soutěže Superstar. Zpívá ve skupině Slza a hraje také v seriálu přístav. Je také Bloggerem roku 2015.
Jako Hoggy vystupuje na YouTube, kde zveřejňoval svou hudbu, v současnosti ironicky komentuje různé události. Má zde přes 420 000 příznivců, se kterými komunikuje.Kdo je Hoggy? Životopis Hoggy, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní informace o osobě Hoggy

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1991
Místo narození: České Budějovice

Líbí se stručný životopis s osobou Hoggy? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Tilápie? Víte co je Želírovací cukr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bumerang? Vzpomněli byste si co označuje výraz Občanské sdružení?

Klíčová slova: wikipedie, kdo je Hoggy?, národnost, osobnosti, kde se narodil Hoggy?, informace, wiki, umělci, Hoggy, zajímavosti, kdy se narodil Hoggy?, vysvětlení, popis, lexikon, osobnost, narození

Pojem Hoggy je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Hoggy zkuste tyto odkazy

Zkusit najít Hoggy ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Hoggy ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Hoggy ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Hoggy ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Hoggy ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hoggy například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hoggy

Právě nyní již víte Kdo je to Hoggy? Kdy se narodil Hoggy? Kde se narodil Hoggy? Hoggy se nachází v kategorii Umělci

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Hoggy např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hoggy i v jiné kategorii než je umělci.

Znáte pojem plugin nebo chipset?