Kdo je to?
Kdo je to Hoggy? Životopis Hoggy, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Hoggy?

Kdo je to Hoggy? Stručný životopis

Hoggy je přezdívka hudebníka a youtubera Petra Lexy. Veřejnost ho poznala jako finalistu soutěže Hlas Československa, dvakrát se zúčastnil i soutěže Superstar. Zpívá ve skupině Slza a hraje také v seriálu přístav. Je také Bloggerem roku 2015.
Jako Hoggy vystupuje na YouTube, kde zveřejňoval svou hudbu, v současnosti ironicky komentuje různé události. Má zde přes 420 000 příznivců, se kterými komunikuje.Kdo je to Hoggy? Životopis Hoggy, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Hoggy

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1991
Místo narození: České Budějovice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Hoggy? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Intuice? Znáte pojem Apokalypsa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Runy? Vzpomenete si na definici slova Revizionismus?

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, přesný výraz, význam pojmu, kdo je Hoggy?, odborný výraz, definice, Hoggy, termín, wiki, co je to Hoggy?, lexikon, synonymum, etymologie, původ slova, heslo

Pojem Hoggy je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Hoggy na Google.cz

Hledat termín Hoggy ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Hoggy ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Hoggy ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hoggy například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hoggy

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hoggy? Kdo to byl Hoggy? Kdy se narodil Hoggy? Kde se narodil Hoggy? Hoggy je v kategorii umělci. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Hoggy řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hoggy i v jiné kategorii než je umělci.

Znáte pojem plugin nebo chipset?