Kdo je to?
Kdo je Radim Passer? Životopis Radim Passer, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Radim Passer?

Kdo je Radim Passer? Životopis, informace, biografie, podnikání

Radim Passer je český podnikatel a developer.
V oblasti realitního trhu se pohyboval od počátku své kariéry. V roce 1991 založil společnost Passerinvest Group. S touto společností dosáhl velkých úspěchů a stal se jedním z nejbohatších Čechů. V roce 2020 byl podle žebříčku časopisu Forbes 33. nejbohatším Čechem.
Jeho nejznámějších projektem je byznysové BB centrum v pražské Michli. Jeho dalším významným projektem je Nova Karolina Park v Ostravě.
Je autorem čtyřdílné autobiografie, ve které rekapituluje svůj život i své úspěchy a názory na byznys a život. Každý díl má titul 3 a 1/2 roku a následný podtitul. Např. první díl 3 a 1/2 roku - Anebo americký sen v Česku (2005). Následující díly vyšly v letech 2008, 2016 a 2020.
Je členem Církve adventistů sedmého dne, jeho víra je častým námětem jeho přednášek. Věnuje se i řadě charitativních a vzdělávacích projektů.Kdo je Radim Passer? Životopis Radim Passer, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Radim Passer

Národnost: česká
Datum narození: 29. září 1963
Místo narození: Jihlava

Zaujala vás biografie osobnosti Radim Passer? Potom se podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Outlet? Vzpomenete si na definici slova Habakuk? Rozumíte pojmu Kompilace? Vzpomněli byste si na význam slova Občanský zákoník?

Klíčová slova: osobnosti, popis, wiki, zajímavosti, kde se narodil Radim Passer?, lexikon, podnikání, Radim Passer, osobnost, životopis, informace, biografie, wikipedie, kdo je Radim Passer?, život, datum narození

Pojem Radim Passer je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat heslo Radim Passer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Radim Passer ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Radim Passer ve Wikipedii

Zkusit najít Radim Passer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Radim Passer na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Radim Passer například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Radim Passer?

Právě jste zjistili Kdo je to Radim Passer? Kdy se narodil Radim Passer? Kde se narodil Radim Passer? Radim Passer je v sekci Podnikání

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Radim Passer například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radim Passer i v jiné kategorii než je podnikání.