Kdo je to?
Kdo je to Drag queen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Drag queen? Lidé, záliby

Kdo je to Drag queen?

Co znamená a jaký je význam slova Drag queen?

Drag queen je označení pro muže, který se převléká za ženu a volí přitom výraznou, často až karikující stylizaci. Drag queen potom ve svém převleku často vystupují v různých představeních - pěveckých, tanečních apod.
Drag queen jsou typické velmi extravagantním líčením, účesy a kostýmy. Jde o výraznou stylizaci, "ženské atributy" jsou zde velmi zvýrazněny, často až přeháněny.
Minoritně se můžeme setkat i s opačným případem - drag king, kdy se žena převléká za muže a opět volí silnou stylizaci. V tomto případě jde však o málo častý jev.Kdo je to Drag queen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Drag queen? Lidé, záliby

Definici pojmu Drag queen sdílejte s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Revitalizace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tilápie? Znáte pojem Světelný tok? Znáte termín Relé?

Klíčová slova: vysvětlení, záliby, formulace, přesný výraz, heslo, pojem, definice, wiki, popis, termín, synonymum, wikipedie, význam, odborný výraz, přesný výraz, přesný význam

Pojem Drag queen je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Drag queen

Zkusit najít frázi Drag queen ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Drag queen na Youtube

Vyhledat pojem Drag queen ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Drag queen v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Drag queen na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Drag queen například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Drag queen, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Drag queen? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Drag queen? Definice pojmu Drag queen je v kategorii Záliby

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Drag queen hledat i v jiných kategoriích (než záliby).