Kdo je to?
Kdo je to Drag queen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Drag queen? Lidé, záliby

Kdo je to Drag queen?

Co znamená a jaký je význam slova Drag queen?

Drag queen je označení pro muže, který se převléká za ženu a volí přitom výraznou, často až karikující stylizaci. Drag queen potom ve svém převleku často vystupují v různých představeních - pěveckých, tanečních apod.
Drag queen jsou typické velmi extravagantním líčením, účesy a kostýmy. Jde o výraznou stylizaci, "ženské atributy" jsou zde velmi zvýrazněny, často až přeháněny.
Minoritně se můžeme setkat i s opačným případem - drag king, kdy se žena převléká za muže a opět volí silnou stylizaci. V tomto případě jde však o málo častý jev.Kdo je to Drag queen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Drag queen? Lidé, záliby

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Medikace? Pamatujete si definici pojmu Klatba? Znáte pojem Adidas? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bestseller?

Klíčová slova: co znamená, informace, lexikon, wikipedie, záliby, wiki, definice, význam, popis, synonymum, přesný výraz, přesný výraz, záliby, odborný výraz, formulace, význam slova

Pojem Drag queen je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Drag queen ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Drag queen ve Wikipedii

Hledat termín Drag queen ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Drag queen ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Drag queen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Drag queen například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Drag queen

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Drag queen? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Drag queen? Definice pojmu Drag queen se nachází v kategorii Záliby

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít informace pojem, slovo, termín, výrazkupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Radíme vám proto hledat slovo Drag queen i v jiné části webu než je kategorie záliby.