Kdo je to?
Kdo je to Mel Gibson? Životopis Mel Gibson, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Mel Gibson?

Kdo je to Mel Gibson? Stručný životopis

Mel Gibson, vlastním jménem Mel Colm-Cille Gerard Gibson, je herec, scénárista, režisér a producent americko-australského původu. Má také irské předky. Hereckou školu vystudoval v Austrálii. K jeho prvním úspěchům patřily série filmů Šílený Max a Smrtonosná zbraň, jako herec a režisér oslavil obrovský úspěch s filmem Statečné srdce. Producentem a režisérem byl u filmu Umučení Krista, který vyvolal řadu diskuzí.
Mel Gibson je úspěšný nejen jako herec, ale i jako režisér. Jeho filmy jsou celosvětově známé a získaly řadu ocenění.Kdo je to Mel Gibson? Životopis Mel Gibson, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Mel Gibson

Národnost: USA
Datum narození: 3. ledna 1956
Místo narození: Peekskill

Zaujala vás biografie osobnosti Mel Gibson? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Katalyzátor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Skyr? Znáte pojem Olovnice? Víte co je Preeklampsie?

Klíčová slova: vysvětlení, definice, herectví, synonymum, přesný význam, Mel Gibson, co znamená, pojem, popis, termín, heslo, informace, formulace, kdo to je, etymologie, wiki

Pojem Mel Gibson je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Mel Gibson

Hledat slovo Mel Gibson v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Mel Gibson na Youtube

Hledat pojem Mel Gibson ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Mel Gibson ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mel Gibson například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Mel Gibson?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mel Gibson? Kdo to byl Mel Gibson? Kdy se narodil Mel Gibson? Kde se narodil Mel Gibson? Mel Gibson patří do sekce herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Mel Gibson kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mel Gibson i v jiné kategorii než je herectví.