Kdo je to?
Kdo je to Mel Gibson? Životopis Mel Gibson, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Mel Gibson?

Kdo je to Mel Gibson? Stručný životopis

Mel Gibson, vlastním jménem Mel Colm-Cille Gerard Gibson, je herec, scénárista, režisér a producent americko-australského původu. Má také irské předky. Hereckou školu vystudoval v Austrálii. K jeho prvním úspěchům patřily série filmů Šílený Max a Smrtonosná zbraň, jako herec a režisér oslavil obrovský úspěch s filmem Statečné srdce. Producentem a režisérem byl u filmu Umučení Krista, který vyvolal řadu diskuzí.
Mel Gibson je úspěšný nejen jako herec, ale i jako režisér. Jeho filmy jsou celosvětově známé a získaly řadu ocenění.Kdo je to Mel Gibson? Životopis Mel Gibson, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Mel Gibson

Národnost: USA
Datum narození: 3. ledna 1956
Místo narození: Peekskill

Sdílejte tuto stránku s osobností Mel Gibson s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Oliva? Vzpomněli byste si co znamená slovo IPad? Znáte pojem Statutární orgán? Víte co je Sójové maso?

Klíčová slova: definice, pojem, význam, kdo je Mel Gibson?, synonymum, herectví, význam pojmu, popis, slovo, informace, přesný význam, etymologie, vysvětlení, popis, kdo to je, termín

Pojem Mel Gibson je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Mel Gibson ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Mel Gibson ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Mel Gibson ve Wikipedii

Najít pojem Mel Gibson ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mel Gibson například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Mel Gibson?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mel Gibson? Kdo to byl Mel Gibson? Kdy se narodil Mel Gibson? Kde se narodil Mel Gibson? Mel Gibson je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Mel Gibson řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mel Gibson i v jiné kategorii než je herectví.