Kdo je to?
Kdo je Mel Gibson? Životopis Mel Gibson, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Mel Gibson

Kdo je Mel Gibson? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Mel Gibson, vlastním jménem Mel Colm-Cille Gerard Gibson, je herec, scénárista, režisér a producent americko-australského původu. Má také irské předky. Hereckou školu vystudoval v Austrálii. K jeho prvním úspěchům patřily série filmů Šílený Max a Smrtonosná zbraň, jako herec a režisér oslavil obrovský úspěch s filmem Statečné srdce. Producentem a režisérem byl u filmu Umučení Krista, který vyvolal řadu diskuzí.
Mel Gibson je úspěšný nejen jako herec, ale i jako režisér. Jeho filmy jsou celosvětově známé a získaly řadu ocenění.Kdo je Mel Gibson? Životopis Mel Gibson, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Mel Gibson

Národnost: USA
Datum narození: 3. ledna 1956
Místo narození: Peekskill

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Mel Gibson? s dalšími lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Griliáš? Vzpomenete si na definici slova Medicinbal? Znáte pojem Hygiena? Vzpomněli byste si na význam slova Netolismus?

Klíčová slova: kdy se narodil Mel Gibson?, životopis, osobnosti, narození, Mel Gibson, informace, wikipedie, wiki, místo narození, herectví, biografie, popis, zajímavosti, lexikon, kde se narodil Mel Gibson?, datum narození

Pojem Mel Gibson je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mel Gibson ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Mel Gibson ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Mel Gibson ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Mel Gibson ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Mel Gibson na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Mel Gibson například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Mel Gibson?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mel Gibson? Kdy se narodil Mel Gibson? Kde se narodil Mel Gibson? Mel Gibson se nachází v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Mel Gibson řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mel Gibson i v jiné kategorii než je herectví.