Kdo je to?
Kdo je to Montér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Montér? Lidé, profese

Kdo je to Montér?

Co znamená a jaký je význam slova Montér?

Montér nebo též montážník je člověk, který se při svém povolání věnuje montážím. Nejčastěji se výraz montáž používá v souvislosti se stavebnictvím a při stavbě nových budov. Méně často se pak používá pro pracovníky v továrnách, kteří kompletují (montují) části výrobku v jeden kus.
Výraz montér či montáž pochází z francouzštiny a znamená spojovat dohromady. Úkolem montéra je tedy pospojovat jednotlivé části ve finální produkt.
Výraz může být použit i v lehce ironickém smyslu například pro domácí kutily.Kdo je to Montér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Montér? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Montér? s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Destilace? Víte, co je to Zeolit? Vzpomněli byste si co znamená slovo Katalogový podvod? Rozumíte pojmu Souhláska?

Klíčová slova: přesný výraz, wikipedie, odborný výraz, heslo, co znamená, význam pojmu, synonymum, pojem, profese, vysvětlení, lexikon, význam slova, termín, původ slova, přesný výraz, informace

Pojem Montér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Montér v dalších zdrojích

Hledat pojem Montér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Montér ve Wikipedii

Vyhledat termín Montér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Montér na Youtube

Zkusit najít výraz Montér ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Montér například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Montér, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Montér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Montér? Definice pojmu Montér se nachází v sekci Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme vyhledat informace pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem Montér v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je profese.