Kdo je to?
Kdo je to Montér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Montér? Lidé, profese

Montér

Co znamená a jaký je význam slova Montér?

Montér nebo též montážník je člověk, který se při svém povolání věnuje montážím. Nejčastěji se výraz montáž používá v souvislosti se stavebnictvím a při stavbě nových budov. Méně často se pak používá pro pracovníky v továrnách, kteří kompletují (montují) části výrobku v jeden kus.
Výraz montér či montáž pochází z francouzštiny a znamená spojovat dohromady. Úkolem montéra je tedy pospojovat jednotlivé části ve finální produkt.
Výraz může být použit i v lehce ironickém smyslu například pro domácí kutily.Kdo je to Montér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Montér? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Montér? Pak se podělte s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Tiebreak? Pamatujete si definici pojmu Supervize? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rayon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fyzika?

Klíčová slova: přesný výraz, informace, lexikon, odborný výraz, slovo, profese, význam slova, přesný význam, wiki, profese, význam pojmu, heslo, etymologie, definice, synonymum, popis

Pojem Montér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Montér

Vyhledat heslo Montér ve Wikislovníku

Najít heslo Montér ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Montér ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Montér ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Montér ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Montér například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Montér

Nyní již víte Kdo je to Montér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Montér? Definice pojmu Montér je v kategorii Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Montér hledat i v jiných kategoriích (než profese).