Kdo je to?
Kdo je to Oldřich Bubeníček? Životopis Oldřich Bubeníček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Oldřich Bubeníček?

Kdo je to Oldřich Bubeníček? Stručný životopis

Oldřich Bubeníček je novinář, politik, zastupitel, exstarosta a hejtman. Působil jako redaktor Haló novin. Je členem KSČM, za kterou kandidoval do krajské politiky. Byl zastupitelem a starostou města Bílina.V roce 2004 se stal zastupitelem Ústeckého kraje a působil jako předseda výboru pro výchovu, vzdělání a zaměstnanost.
Oldřich Bubeníček uspěl ve volbách v roce 2012 a stal se krajským hejtmanem.Kdo je to Oldřich Bubeníček? Životopis Oldřich Bubeníček, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Oldřich Bubeníček

Národnost: česká
Datum narození: 5. ledna 1953
Místo narození: Ústí nad Orlicí

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Oldřich Bubeníček sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Tračník? Víte, co je to Zákon? Vzpomněli byste si na význam slova Emoce? Rozumíte pojmu Semolina?

Klíčová slova: popis, pojem, slovo, synonymum, přesný výraz, původ slova, heslo, politici, odborný výraz, Oldřich Bubeníček, co znamená, informace, wiki, popis, definice, co je to Oldřich Bubeníček?

Pojem Oldřich Bubeníček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Oldřich Bubeníček zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Oldřich Bubeníček ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Oldřich Bubeníček ve Wikipedii

Vyhledat slovo Oldřich Bubeníček ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Oldřich Bubeníček ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Oldřich Bubeníček například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Oldřich Bubeníček?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Oldřich Bubeníček? Kdo to byl Oldřich Bubeníček? Kdy se narodil Oldřich Bubeníček? Kde se narodil Oldřich Bubeníček? Oldřich Bubeníček patří do sekce politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Oldřich Bubeníček například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Oldřich Bubeníček i v jiné kategorii než je politici.