Kdo je to?
Kdo je to Čmaňa? Životopis Čmaňa, lidé, osobnosti z přezdívky

Kdo je to Čmaňa?

Kdo je to Čmaňa? Stručný životopis

Čmaňa je kolegiální a přátelská přezdívka herce, dabéra, moderátora a baviče Pavla Zedníčka. Ten je absolventem JAMU v Brně, kde se při studiu herectví setkal s dalšími významnými osobnostmi české herecké scény – Bolkem Polívkou, Jiřím Bartoškou, Miroslavem Donutilem dalšími.
Dlouhou dobu účinkoval v pražském Divadle Na zábradlí, nyní působí v divadle Kalich. Čmaňa hraje také v řadě seriálú a na svém kontě má řadu úspěšných filmových rolí.Kdo je to Čmaňa? Životopis Čmaňa, lidé, osobnosti z přezdívky

Hlavní data o osobě Čmaňa

Národnost: česká
Datum narození: 1. listopadu 1949
Místo narození: Hoštice-Heroltice

Tento text (Čmaňa) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Loden? Znáte termín Scam? Vzpomněli byste si na význam slova Kontumace? Víte, co je to Úmoří?

Klíčová slova: přesný význam, odborný výraz, význam pojmu, heslo, přesný výraz, co je to Čmaňa?, kdo je Čmaňa?, popis, význam slova, popis, vysvětlení, lexikon, význam, Čmaňa, termín, wiki

Pojem Čmaňa je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Čmaňa ve Wikipedii

Vyhledat termín Čmaňa na Google.cz

Najít termín Čmaňa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čmaňa ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Čmaňa například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Čmaňa?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Čmaňa? Kdo to byl Čmaňa? Kdy se narodil Čmaňa? Kde se narodil Čmaňa? Čmaňa je v kategorii přezdívky. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Čmaňa třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Čmaňa i v jiné kategorii než je přezdívky.