Kdo je to?
Kdo je Čmaňa? Životopis Čmaňa, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Kdo je Čmaňa?

Kdo je Čmaňa? Životopis, informace, biografie, přezdívky

Čmaňa je kolegiální a přátelská přezdívka herce, dabéra, moderátora a baviče Pavla Zedníčka. Ten je absolventem JAMU v Brně, kde se při studiu herectví setkal s dalšími významnými osobnostmi české herecké scény – Bolkem Polívkou, Jiřím Bartoškou, Miroslavem Donutilem dalšími.
Dlouhou dobu účinkoval v pražském Divadle Na zábradlí, nyní působí v divadle Kalich. Čmaňa hraje také v řadě seriálú a na svém kontě má řadu úspěšných filmových rolí.Kdo je Čmaňa? Životopis Čmaňa, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Hlavní informace o osobě Čmaňa

Národnost: česká
Datum narození: 1. listopadu 1949
Místo narození: Hoštice-Heroltice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Čmaňa sdílet s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Kraniosakrální terapie? Znáte pojem Oxytocin? Vzpomněli byste si na význam slova Tračník? Vzpomenete si na definici slova Chlorofyl?

Klíčová slova: životopis, vysvětlení, kdy se narodil Čmaňa?, narození, kdo je Čmaňa?, Čmaňa, místo narození, informace, národnost, Čmaňa, osobnost, lexikon, zajímavosti, biografie, datum narození, život

Pojem Čmaňa je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čmaňa ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Čmaňa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Čmaňa ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Čmaňa ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Čmaňa ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Čmaňa například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Čmaňa

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Čmaňa? Kdy se narodil Čmaňa? Kde se narodil Čmaňa? Čmaňa patří do kategorie Přezdívky

Napsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Čmaňa dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Čmaňa i v jiné kategorii než je přezdívky.