Kdo je to?
Kdo je Čmaňa? Životopis Čmaňa, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Kdo je Čmaňa?

Kdo je Čmaňa? Životopis, informace, biografie, přezdívky

Čmaňa je kolegiální a přátelská přezdívka herce, dabéra, moderátora a baviče Pavla Zedníčka. Ten je absolventem JAMU v Brně, kde se při studiu herectví setkal s dalšími významnými osobnostmi české herecké scény – Bolkem Polívkou, Jiřím Bartoškou, Miroslavem Donutilem dalšími.
Dlouhou dobu účinkoval v pražském Divadle Na zábradlí, nyní působí v divadle Kalich. Čmaňa hraje také v řadě seriálú a na svém kontě má řadu úspěšných filmových rolí.Kdo je Čmaňa? Životopis Čmaňa, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Základní údaje o osobě Čmaňa

Národnost: česká
Datum narození: 1. listopadu 1949
Místo narození: Hoštice-Heroltice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Čmaňa s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Erythritol? Znáte pojem Zálohová faktura? Vzpomněli byste si na význam slova Pohoří? Vzpomenete si na definici slova Hibernace?

Klíčová slova: přezdívky, wiki, vysvětlení, životopis, wikipedie, místo narození, popis, narození, informace, kdo je Čmaňa?, kde se narodil Čmaňa?, Čmaňa, lexikon, biografie, osobnost, zajímavosti

Pojem Čmaňa je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Čmaňa

Vyhledat pojem Čmaňa na Google.cz

Hledat heslo Čmaňa ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Čmaňa ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Čmaňa ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Čmaňa na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Čmaňa například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Čmaňa? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Čmaňa? Kdy se narodil Čmaňa? Kde se narodil Čmaňa? Čmaňa se nachází v kategorii Přezdívky

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Čmaňa dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Čmaňa i v jiné kategorii než je přezdívky.