Kdo je to?
Kdo je to Čmaňa? Životopis Čmaňa, lidé, osobnosti z přezdívky

Kdo je to Čmaňa?

Kdo je to Čmaňa? Stručný životopis

Čmaňa je kolegiální a přátelská přezdívka herce, dabéra, moderátora a baviče Pavla Zedníčka. Ten je absolventem JAMU v Brně, kde se při studiu herectví setkal s dalšími významnými osobnostmi české herecké scény – Bolkem Polívkou, Jiřím Bartoškou, Miroslavem Donutilem dalšími.
Dlouhou dobu účinkoval v pražském Divadle Na zábradlí, nyní působí v divadle Kalich. Čmaňa hraje také v řadě seriálú a na svém kontě má řadu úspěšných filmových rolí.Kdo je to Čmaňa? Životopis Čmaňa, lidé, osobnosti z přezdívky

Základní informace o osobě Čmaňa

Národnost: česká
Datum narození: 1. listopadu 1949
Místo narození: Hoštice-Heroltice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Čmaňa? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Metabolismus? Znáte termín Denzitometrie? Vzpomněli byste si na význam slova Prank? Víte, co je to Anexe?

Klíčová slova: heslo, definice, popis, pojem, synonymum, význam slova, přezdívky, co je to Čmaňa?, odborný výraz, formulace, informace, kdo to je, etymologie, kdo je Čmaňa?, Čmaňa, vysvětlení

Pojem Čmaňa je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Čmaňa v následujících zdrojích

Vyhledat termín Čmaňa ve vyhledávači Qwant

Najít termín Čmaňa ve Wikipedii

Zkusit najít Čmaňa na Google.cz

Zkusit najít slovo Čmaňa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čmaňa například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Čmaňa

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Čmaňa? Kdo to byl Čmaňa? Kdy se narodil Čmaňa? Kde se narodil Čmaňa? Čmaňa je v kategorii přezdívky. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Čmaňa např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Čmaňa i v jiné kategorii než je přezdívky.