Kdo je to?
Kdo je to Čmaňa? Životopis Čmaňa, lidé, osobnosti z přezdívky

Kdo je to Čmaňa?

Kdo je to Čmaňa? Stručný životopis

Čmaňa je kolegiální a přátelská přezdívka herce, dabéra, moderátora a baviče Pavla Zedníčka. Ten je absolventem JAMU v Brně, kde se při studiu herectví setkal s dalšími významnými osobnostmi české herecké scény – Bolkem Polívkou, Jiřím Bartoškou, Miroslavem Donutilem dalšími.
Dlouhou dobu účinkoval v pražském Divadle Na zábradlí, nyní působí v divadle Kalich. Čmaňa hraje také v řadě seriálú a na svém kontě má řadu úspěšných filmových rolí.Kdo je to Čmaňa? Životopis Čmaňa, lidé, osobnosti z přezdívky

Základní údaje o osobě Čmaňa

Národnost: česká
Datum narození: 1. listopadu 1949
Místo narození: Hoštice-Heroltice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Čmaňa s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Loden? Znáte definici termínu Harissa? Vzpomněli byste si na význam slova Kontumace? Pamatujete si definici pojmu Hybridní televize?

Klíčová slova: co znamená, význam, etymologie, Čmaňa, informace, popis, formulace, odborný výraz, přesný výraz, přezdívky, význam slova, heslo, kdo je Čmaňa?, slovo, přesný význam, co je to Čmaňa?

Pojem Čmaňa je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Čmaňa na Youtube

Najít slovo Čmaňa ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čmaňa ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Čmaňa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čmaňa například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Čmaňa

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Čmaňa? Kdo to byl Čmaňa? Kdy se narodil Čmaňa? Kde se narodil Čmaňa? Čmaňa se nachází v sekci přezdívky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Čmaňa např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Čmaňa i v jiné kategorii než je přezdívky.