Kdo je to?
Kdo je Čmaňa? Životopis Čmaňa, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Čmaňa

Kdo je Čmaňa? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, přezdívky

Čmaňa je kolegiální a přátelská přezdívka herce, dabéra, moderátora a baviče Pavla Zedníčka. Ten je absolventem JAMU v Brně, kde se při studiu herectví setkal s dalšími významnými osobnostmi české herecké scény – Bolkem Polívkou, Jiřím Bartoškou, Miroslavem Donutilem dalšími.
Dlouhou dobu účinkoval v pražském Divadle Na zábradlí, nyní působí v divadle Kalich. Čmaňa hraje také v řadě seriálú a na svém kontě má řadu úspěšných filmových rolí.Kdo je Čmaňa? Životopis Čmaňa, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Základní informace o osobě Čmaňa

Národnost: česká
Datum narození: 1. listopadu 1949
Místo narození: Hoštice-Heroltice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Čmaňa? s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Epilog? Vzpomněli byste si na význam slova Karanténa? Vzpomněli byste si na význam slova Fagocytóza? Znáte definici termínu Goodwill?

Klíčová slova: zajímavosti, přezdívky, kde se narodil Čmaňa?, narození, informace, životopis, osobnost, popis, kdy se narodil Čmaňa?, wikipedie, život, wiki, lexikon, přezdívky, Čmaňa, datum narození

Pojem Čmaňa je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Čmaňa

Najít pojem Čmaňa ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Čmaňa ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Čmaňa na Youtube

Hledat výraz Čmaňa ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Čmaňa ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Čmaňa například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Čmaňa?

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Čmaňa? Kdy se narodil Čmaňa? Kde se narodil Čmaňa? Čmaňa je v kategorii Přezdívky

Kategorie přezdívky, šašek žena, Čmaňa, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Čmaňa řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Čmaňa i v jiné kategorii než je přezdívky.