Kdo je to?
Kdo je to Radovan Krejčíř? Životopis Radovan Krejčíř, lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Radovan Krejčíř?

Kdo je to Radovan Krejčíř? Stručný životopis

Radovan Krejčíř je český podnikatel, multimilionář a zločinec. K velkému majetku měl přijít během kuponové privatizace. Je podezřelý z několika podvodů, krácení daní, únosu a přípravy vraždy. V roce 2005 záhadně utekl policistům při domovní prohlídce luxusní vily v Černošicích, kde žil. Měl utéct záchodovým okénkem, aby se později zjistilo, že tam vlastně žádné nebylo. Krejčíř i s rodinou zmizel na Seychely. Odtud se přesunul do Jihoafrické republiky, kde pokračoval v kriminální činnosti a je podezřelý ze spáchání dalších vražd. Krejčíř byl zatčen tamní policií a případ stále není uzavřen.Kdo je to Radovan Krejčíř? Životopis Radovan Krejčíř, lidé, osobnosti z zločin

Základní informace o osobě Radovan Krejčíř

Národnost: česká
Datum narození: 4.11.1968
Místo narození: Dolní Žukov

Líbí se stručný životopis s osobou Radovan Krejčíř? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Extrahovat? Znáte termín Bulimie? Znáte pojem Ytong? Víte, co je to ZPS?

Klíčová slova: původ slova, přesný význam, etymologie, odborný výraz, synonymum, přesný výraz, význam slova, vysvětlení, pojem, slovo, heslo, význam pojmu, co je to Radovan Krejčíř?, informace, kdo to je, formulace

Pojem Radovan Krejčíř je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Radovan Krejčíř

Hledat videa s názvem Radovan Krejčíř na Youtube

Vyhledat termín Radovan Krejčíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Radovan Krejčíř ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Radovan Krejčíř ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Radovan Krejčíř například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Radovan Krejčíř

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Radovan Krejčíř? Kdo to byl Radovan Krejčíř? Kdy se narodil Radovan Krejčíř? Kde se narodil Radovan Krejčíř? Radovan Krejčíř je v kategorii zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Radovan Krejčíř řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radovan Krejčíř i v jiné kategorii než je zločin.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.