Kdo je to?
Kdo je to Radovan Krejčíř? Životopis Radovan Krejčíř, lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Radovan Krejčíř?

Kdo je to Radovan Krejčíř? Stručný životopis

Radovan Krejčíř je český podnikatel, multimilionář a zločinec. K velkému majetku měl přijít během kuponové privatizace. Je podezřelý z několika podvodů, krácení daní, únosu a přípravy vraždy. V roce 2005 záhadně utekl policistům při domovní prohlídce luxusní vily v Černošicích, kde žil. Měl utéct záchodovým okénkem, aby se později zjistilo, že tam vlastně žádné nebylo. Krejčíř i s rodinou zmizel na Seychely. Odtud se přesunul do Jihoafrické republiky, kde pokračoval v kriminální činnosti a je podezřelý ze spáchání dalších vražd. Krejčíř byl zatčen tamní policií a případ stále není uzavřen.Kdo je to Radovan Krejčíř? Životopis Radovan Krejčíř, lidé, osobnosti z zločin

Hlavní informace o osobě Radovan Krejčíř

Národnost: česká
Datum narození: 4.11.1968
Místo narození: Dolní Žukov

Popis osobnosti Radovan Krejčíř můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dtto? Víte co je Pluh? Znáte pojem Tlumivka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Plná penze?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Radovan Krejčíř?, význam, synonymum, přesný význam, původ slova, co je to Radovan Krejčíř?, kdo to je, zločin, přesný výraz, co znamená, význam slova, odborný výraz, heslo, definice, wiki

Pojem Radovan Krejčíř je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Radovan Krejčíř ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Radovan Krejčíř na Youtube

Vyhledat pojem Radovan Krejčíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Radovan Krejčíř ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Radovan Krejčíř například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Radovan Krejčíř? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Radovan Krejčíř? Kdo to byl Radovan Krejčíř? Kdy se narodil Radovan Krejčíř? Kde se narodil Radovan Krejčíř? Radovan Krejčíř se nachází v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Radovan Krejčíř kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radovan Krejčíř i v jiné kategorii než je zločin.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.