Kdo je to?
Kdo je to Radovan Krejčíř? Životopis Radovan Krejčíř, lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Radovan Krejčíř?

Kdo je to Radovan Krejčíř? Stručný životopis

Radovan Krejčíř je český podnikatel, multimilionář a zločinec. K velkému majetku měl přijít během kuponové privatizace. Je podezřelý z několika podvodů, krácení daní, únosu a přípravy vraždy. V roce 2005 záhadně utekl policistům při domovní prohlídce luxusní vily v Černošicích, kde žil. Měl utéct záchodovým okénkem, aby se později zjistilo, že tam vlastně žádné nebylo. Krejčíř i s rodinou zmizel na Seychely. Odtud se přesunul do Jihoafrické republiky, kde pokračoval v kriminální činnosti a je podezřelý ze spáchání dalších vražd. Krejčíř byl zatčen tamní policií a případ stále není uzavřen.



Kdo je to Radovan Krejčíř? Životopis Radovan Krejčíř, lidé, osobnosti z zločin

Hlavní data o osobě Radovan Krejčíř

Národnost: česká
Datum narození: 4.11.1968
Místo narození: Dolní Žukov

Sdílejte tuto stránku s osobností Radovan Krejčíř s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Extrahovat? Vzpomněli byste si co označuje výraz Facepalm? Znáte pojem HORECA? Znáte termín Pracharanda?

Klíčová slova: co je to Radovan Krejčíř?, popis, odborný výraz, co znamená, heslo, termín, wiki, informace, popis, vysvětlení, kdo to je, pojem, význam, slovo, přesný výraz, původ slova

Pojem Radovan Krejčíř je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Radovan Krejčíř

Zkusit najít slovo Radovan Krejčíř ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Radovan Krejčíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Radovan Krejčíř na Youtube

Vyhledat slovo Radovan Krejčíř ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Radovan Krejčíř například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Radovan Krejčíř? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Radovan Krejčíř? Kdo to byl Radovan Krejčíř? Kdy se narodil Radovan Krejčíř? Kde se narodil Radovan Krejčíř? Radovan Krejčíř je v sekci zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Radovan Krejčíř třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radovan Krejčíř i v jiné kategorii než je zločin.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.