Kdo je to?
Kdo je to Radovan Krejčíř? Životopis Radovan Krejčíř, lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Radovan Krejčíř?

Kdo je to Radovan Krejčíř? Stručný životopis

Radovan Krejčíř je český podnikatel, multimilionář a zločinec. K velkému majetku měl přijít během kuponové privatizace. Je podezřelý z několika podvodů, krácení daní, únosu a přípravy vraždy. V roce 2005 záhadně utekl policistům při domovní prohlídce luxusní vily v Černošicích, kde žil. Měl utéct záchodovým okénkem, aby se později zjistilo, že tam vlastně žádné nebylo. Krejčíř i s rodinou zmizel na Seychely. Odtud se přesunul do Jihoafrické republiky, kde pokračoval v kriminální činnosti a je podezřelý ze spáchání dalších vražd. Krejčíř byl zatčen tamní policií a případ stále není uzavřen.Kdo je to Radovan Krejčíř? Životopis Radovan Krejčíř, lidé, osobnosti z zločin

Základní údaje o osobě Radovan Krejčíř

Národnost: česká
Datum narození: 4.11.1968
Místo narození: Dolní Žukov

Zaujala vás biografie osobnosti Radovan Krejčíř? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Extrahovat? Pamatujete si definici pojmu Opruzenina? Znáte pojem HORECA? Vzpomněli byste si co znamená slovo Minecraft?

Klíčová slova: wiki, definice, kdo je Radovan Krejčíř?, lexikon, přesný výraz, význam slova, etymologie, synonymum, vysvětlení, co je to Radovan Krejčíř?, slovo, popis, význam pojmu, přesný význam, zločin, původ slova

Pojem Radovan Krejčíř je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Radovan Krejčíř v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem Radovan Krejčíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Radovan Krejčíř ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Radovan Krejčíř na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Radovan Krejčíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Radovan Krejčíř například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Radovan Krejčíř

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Radovan Krejčíř? Kdo to byl Radovan Krejčíř? Kdy se narodil Radovan Krejčíř? Kde se narodil Radovan Krejčíř? Radovan Krejčíř se nachází v sekci zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Radovan Krejčíř dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radovan Krejčíř i v jiné kategorii než je zločin.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.