Kdo je to?
Kdo je Radovan Krejčíř? Životopis Radovan Krejčíř, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Kdo je Radovan Krejčíř?

Kdo je Radovan Krejčíř? Životopis, informace, biografie, zločin

Radovan Krejčíř je český podnikatel, multimilionář a zločinec. K velkému majetku měl přijít během kuponové privatizace. Je podezřelý z několika podvodů, krácení daní, únosu a přípravy vraždy. V roce 2005 záhadně utekl policistům při domovní prohlídce luxusní vily v Černošicích, kde žil. Měl utéct záchodovým okénkem, aby se později zjistilo, že tam vlastně žádné nebylo. Krejčíř i s rodinou zmizel na Seychely. Odtud se přesunul do Jihoafrické republiky, kde pokračoval v kriminální činnosti a je podezřelý ze spáchání dalších vražd. Krejčíř byl zatčen tamní policií a případ stále není uzavřen.Kdo je Radovan Krejčíř? Životopis Radovan Krejčíř, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Základní údaje o osobě Radovan Krejčíř

Národnost: česká
Datum narození: 4.11.1968
Místo narození: Dolní Žukov

Zaujala vás biografie osobnosti Radovan Krejčíř? Potom se podělte s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dtto? Vzpomenete si na definici slova Kreditní karta? Znáte pojem Tlumivka? Vzpomněli byste si na význam slova Establishment?

Klíčová slova: kdo je Radovan Krejčíř?, wikipedie, osobnost, lexikon, vysvětlení, popis, biografie, národnost, životopis, narození, zajímavosti, osobnosti, wiki, datum narození, kde se narodil Radovan Krejčíř?, zločin

Pojem Radovan Krejčíř je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Radovan Krejčíř

Zkusit najít pojem Radovan Krejčíř ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Radovan Krejčíř ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Radovan Krejčíř ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Radovan Krejčíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Radovan Krejčíř na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Radovan Krejčíř například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Radovan Krejčíř? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Radovan Krejčíř? Kdy se narodil Radovan Krejčíř? Kde se narodil Radovan Krejčíř? Radovan Krejčíř je v kategorii Zločin

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Radovan Krejčíř kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radovan Krejčíř i v jiné kategorii než je zločin.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.