Kdo je to?
Kdo je to Radovan Krejčíř? Životopis Radovan Krejčíř, lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Radovan Krejčíř?

Kdo je to Radovan Krejčíř? Stručný životopis

Radovan Krejčíř je český podnikatel, multimilionář a zločinec. K velkému majetku měl přijít během kuponové privatizace. Je podezřelý z několika podvodů, krácení daní, únosu a přípravy vraždy. V roce 2005 záhadně utekl policistům při domovní prohlídce luxusní vily v Černošicích, kde žil. Měl utéct záchodovým okénkem, aby se později zjistilo, že tam vlastně žádné nebylo. Krejčíř i s rodinou zmizel na Seychely. Odtud se přesunul do Jihoafrické republiky, kde pokračoval v kriminální činnosti a je podezřelý ze spáchání dalších vražd. Krejčíř byl zatčen tamní policií a případ stále není uzavřen.Kdo je to Radovan Krejčíř? Životopis Radovan Krejčíř, lidé, osobnosti z zločin

Základní údaje o osobě Radovan Krejčíř

Národnost: česká
Datum narození: 4.11.1968
Místo narození: Dolní Žukov

Zaujala vás biografie osobnosti Radovan Krejčíř? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Extrahovat? Vzpomněli byste si na význam slova Chudokrevnost? Znáte pojem Ytong? Znáte definici termínu Světelné znečištění?

Klíčová slova: Radovan Krejčíř, kdo je Radovan Krejčíř?, informace, původ slova, co znamená, co je to Radovan Krejčíř?, wiki, popis, synonymum, význam, kdo to je, pojem, formulace, definice, slovo, odborný výraz

Pojem Radovan Krejčíř je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Radovan Krejčíř

Hledat termín Radovan Krejčíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Radovan Krejčíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Radovan Krejčíř ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Radovan Krejčíř ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Radovan Krejčíř například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Radovan Krejčíř?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Radovan Krejčíř? Kdo to byl Radovan Krejčíř? Kdy se narodil Radovan Krejčíř? Kde se narodil Radovan Krejčíř? Radovan Krejčíř patří do sekce zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Radovan Krejčíř dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radovan Krejčíř i v jiné kategorii než je zločin.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.