Kdo je to?
Kdo je to Radovan Krejčíř? Životopis Radovan Krejčíř, lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Radovan Krejčíř?

Kdo je to Radovan Krejčíř? Stručný životopis

Radovan Krejčíř je český podnikatel, multimilionář a zločinec. K velkému majetku měl přijít během kuponové privatizace. Je podezřelý z několika podvodů, krácení daní, únosu a přípravy vraždy. V roce 2005 záhadně utekl policistům při domovní prohlídce luxusní vily v Černošicích, kde žil. Měl utéct záchodovým okénkem, aby se později zjistilo, že tam vlastně žádné nebylo. Krejčíř i s rodinou zmizel na Seychely. Odtud se přesunul do Jihoafrické republiky, kde pokračoval v kriminální činnosti a je podezřelý ze spáchání dalších vražd. Krejčíř byl zatčen tamní policií a případ stále není uzavřen.Kdo je to Radovan Krejčíř? Životopis Radovan Krejčíř, lidé, osobnosti z zločin

Hlavní informace o osobě Radovan Krejčíř

Národnost: česká
Datum narození: 4.11.1968
Místo narození: Dolní Žukov

Popis osobnosti Radovan Krejčíř můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Extrahovat? Víte, co je to Fotosyntéza? Znáte pojem HORECA? Rozumíte pojmu Pilates?

Klíčová slova: vysvětlení, definice, heslo, pojem, kdo je Radovan Krejčíř?, co znamená, kdo to je, termín, zločin, popis, Radovan Krejčíř, odborný výraz, informace, význam, etymologie, lexikon

Pojem Radovan Krejčíř je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Radovan Krejčíř ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Radovan Krejčíř ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Radovan Krejčíř na Google.cz

Hledat termín Radovan Krejčíř ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Radovan Krejčíř například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Radovan Krejčíř? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Radovan Krejčíř? Kdo to byl Radovan Krejčíř? Kdy se narodil Radovan Krejčíř? Kde se narodil Radovan Krejčíř? Radovan Krejčíř se nachází v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Radovan Krejčíř dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radovan Krejčíř i v jiné kategorii než je zločin.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.