Kdo je to?
Kdo je to Fyzikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fyzikář? Lidé, Školství

Fyzikář

Co znamená a jaký je význam slova Fyzikář?

Fyzikář je pedagog vyučující na školách předmět fyzika.
Obecně je fyzika definována jako věda zkoumající přírodní jevy a zákonitosti. Žáci základních a středních škol se učí pojmenovávat základní přírodní síly a jevy a chápat vztahy mezi nimi.
Fyzikáři učí v České republice fyziku na základních a na některých středních školách. Studenti by měli získat během výuky kvalitní základ v tomto oboru, který jim bude prospěšný v běžném životě a případně poslouží jako odrazový můstek pro hlubší studium fyziky a přírodních věd, například na specializovaných středních školách či školách vysokých.
Fyzikáři a fyzikářky potřebují pro svou profesi získat univerzitní vzdělání, obvykle jde o pedagogické vzdělání se zaměřením na výuku fyziky či jiných přírodních věd.Kdo je to Fyzikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fyzikář? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Fyzikář s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Logopedie? Znáte termín Dress code? Vzpomněli byste si na význam slova MP3? Víte, co je to Hraniční porucha osobnosti?

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, formulace, význam, pojem, heslo, etymologie, význam slova, Školství, Fyzikář, wiki, lexikon, wikipedie, přesný výraz, slovo, informace

Pojem Fyzikář je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Fyzikář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Fyzikář ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Fyzikář ve Wikislovníku

Vyhledat termín Fyzikář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Fyzikář na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Fyzikář například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Fyzikář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Fyzikář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fyzikář? Definice pojmu Fyzikář je v kategorii Školství

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Vyzkoušejte nalézt informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem Fyzikář v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je Školství.