Kdo je to?
Kdo je to Radek Vondráček? Životopis Radek Vondráček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Radek Vondráček?

Kdo je to Radek Vondráček? Stručný životopis

Radek Vondráček je politik a právník. Byl prvním místopředsedou a nyní předsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Radek Vondráček je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity Brno, pak působil v advokátní kanceláři jako koncipient až do doby, kdy se stal samostatným advokátem.
V roce 2013 se stal poslancem Poslanecké sněmovny PČR, pak byl zastupitelem a místostarostou Kroměříže, je členem předsednictva hnutí ANO 2011.Kdo je to Radek Vondráček? Životopis Radek Vondráček, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Radek Vondráček

Národnost: česká
Datum narození: 30. prosince 1973
Místo narození: Kroměříž

Sdílejte tuto stránku s osobností Radek Vondráček s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Skenování? Vzpomenete si na definici slova Sklářská píšťala? Znáte definici termínu Čtečka knih? Vzpomněli byste si na význam slova Meteorit?

Klíčová slova: přesný výraz, politici, synonymum, co znamená, přesný význam, význam slova, Radek Vondráček, význam, vysvětlení, kdo to je, informace, původ slova, definice, etymologie, kdo je Radek Vondráček?, slovo

Pojem Radek Vondráček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Radek Vondráček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Radek Vondráček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Radek Vondráček ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Radek Vondráček ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Radek Vondráček například ve Wikipedii, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Radek Vondráček? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Radek Vondráček? Kdo to byl Radek Vondráček? Kdy se narodil Radek Vondráček? Kde se narodil Radek Vondráček? Radek Vondráček je v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Radek Vondráček dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radek Vondráček i v jiné kategorii než je politici.