Kdo je to?
Kdo je Radek Vondráček? Životopis Radek Vondráček, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Radek Vondráček?

Kdo je Radek Vondráček? Životopis, informace, biografie, politici

Radek Vondráček je politik a právník. Byl prvním místopředsedou a nyní předsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Radek Vondráček je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity Brno, pak působil v advokátní kanceláři jako koncipient až do doby, kdy se stal samostatným advokátem.
V roce 2013 se stal poslancem Poslanecké sněmovny PČR, pak byl zastupitelem a místostarostou Kroměříže, je členem předsednictva hnutí ANO 2011.Kdo je Radek Vondráček? Životopis Radek Vondráček, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Radek Vondráček

Národnost: česká
Datum narození: 30. prosince 1973
Místo narození: Kroměříž

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Radek Vondráček s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Skenování? Vzpomněli byste si co označuje výraz Touha? Znáte definici termínu Vysoká škola? Znáte termín Hrdost?

Klíčová slova: politici, wiki, politici, kdo je Radek Vondráček?, kdy se narodil Radek Vondráček?, biografie, osobnost, lexikon, datum narození, wikipedie, život, informace, zajímavosti, životopis, osobnosti, vysvětlení

Pojem Radek Vondráček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Radek Vondráček na Youtube

Najít termín Radek Vondráček ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Radek Vondráček na Google obrázcích

Hledat pojem Radek Vondráček ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Radek Vondráček ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Radek Vondráček například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Radek Vondráček?

Právě jste zjistili Kdo je to Radek Vondráček? Kdy se narodil Radek Vondráček? Kde se narodil Radek Vondráček? Radek Vondráček je v kategorii Politici

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Radek Vondráček například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radek Vondráček i v jiné kategorii než je politici.