Kdo je to?
Kdo je Radek Vondráček? Životopis Radek Vondráček, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Radek Vondráček?

Kdo je Radek Vondráček? Životopis, informace, biografie, politici

Radek Vondráček je politik a právník. Byl prvním místopředsedou a nyní předsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Radek Vondráček je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity Brno, pak působil v advokátní kanceláři jako koncipient až do doby, kdy se stal samostatným advokátem.
V roce 2013 se stal poslancem Poslanecké sněmovny PČR, pak byl zastupitelem a místostarostou Kroměříže, je členem předsednictva hnutí ANO 2011.Kdo je Radek Vondráček? Životopis Radek Vondráček, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Radek Vondráček

Národnost: česká
Datum narození: 30. prosince 1973
Místo narození: Kroměříž

Sdílejte tuto stránku s osobností Radek Vondráček s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Skenování? Vzpomenete si na definici slova Tělesný trest? Znáte definici termínu Multiplex? Vzpomněli byste si na význam slova Konifery?

Klíčová slova: osobnosti, místo narození, narození, politici, osobnost, popis, životopis, politici, datum narození, národnost, život, wikipedie, wiki, kdo je Radek Vondráček?, informace, kdy se narodil Radek Vondráček?

Pojem Radek Vondráček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít pojem Radek Vondráček ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Radek Vondráček ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Radek Vondráček ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Radek Vondráček na Youtube

Vyhledat heslo Radek Vondráček ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Radek Vondráček například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Radek Vondráček? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Radek Vondráček? Kdy se narodil Radek Vondráček? Kde se narodil Radek Vondráček? Radek Vondráček je v kategorii Politici

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Radek Vondráček dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radek Vondráček i v jiné kategorii než je politici.