Kdo je to?
Kdo je Alan Walker? Životopis Alan Walker, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Alan Walker?

Kdo je Alan Walker? Životopis, informace, biografie, hudba

Alan Olav Walker je anglicko-norský hudebník, DJ a hudební producent. Walker se narodil v anglickém městě Northampton do rodiny Angličana a matky původem z Norska. Když měl Walker 2 roky, přestěhoval se s rodinou do norského Bergenu. Od mala měl zálibu v technice a v počítačích obzvláště. Po čase ho nejvíce zajímal grafický design a programování. Chtěl také skládat hudbu. Nevěděl, jak se to dělá, ale dopomohly mu k tomu video návody na kanálu YouTube. Kolem roku 2012 začal nahrávat svou první hudbu v programu FL Studiu. V té době si říkal DJ Walkzz a jeho první píseň se jmenovala Celebrate. Po této skladbě se o Walkera začaly zajímat různé nahrávací společnosti.
Roku 2014 vydal svou svůj první hit Faded, který Walkerovi v průběhu následujících letech zajistil slávu a zisk platinových desek za počet prodaných nosičů. Skladbu vydal díky nahrávací společnosti NoCopyrightSounds. Tato skladba má dnes více než 3 miliardy shlédnutí na kanálu YouTube. Skladba se dostala na 1. místo hudebních hitparád ve 32 zemích světa. O rok později vydal jeho další hudební pecky s názvy The Spectre a Force (2015). Ve stejném roce podepsal smlouvu se společností MER Musikk (Sony Music). Roku 2016 vydal další úspěšný singl Alone (něco přes 1 miliardu shlédnutí na YouTube) a v roce 2017 singl Tired. V dalším roce vydal další tři úspěšné singly s názvem Ignite, Darkside, Different World.Kdo je Alan Walker? Životopis Alan Walker, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Alan Walker

Národnost: anglická
Datum narození: 24. 8. 1997
Místo narození: Northampton, Anglie

Líbí se stručný životopis s osobou Alan Walker? Pak se podělte se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Úvaha? Vzpomněli byste si na význam slova Indiánská rýže? Víte co je Erasmus? Znáte definici termínu Algoritmus?

Klíčová slova: kdo je Alan Walker?, wiki, hudba, Alan Walker, biografie, kde se narodil Alan Walker?, národnost, informace, životopis, hudba, místo narození, lexikon, datum narození, wikipedie, vysvětlení, osobnosti

Pojem Alan Walker je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Alan Walker

Vyhledat heslo Alan Walker ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Alan Walker ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Alan Walker v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Alan Walker ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Alan Walker ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alan Walker například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alan Walker

Právě nyní již víte Kdo je to Alan Walker? Kdy se narodil Alan Walker? Kde se narodil Alan Walker? Alan Walker patří do kategorie Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Alan Walker dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alan Walker i v jiné kategorii než je hudba.