Kdo je to?
Kdo je Alan Walker? Životopis Alan Walker, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Alan Walker?

Kdo je Alan Walker? Životopis, informace, biografie, hudba

Alan Olav Walker je anglicko-norský hudebník, DJ a hudební producent. Walker se narodil v anglickém městě Northampton do rodiny Angličana a matky původem z Norska. Když měl Walker 2 roky, přestěhoval se s rodinou do norského Bergenu. Od mala měl zálibu v technice a v počítačích obzvláště. Po čase ho nejvíce zajímal grafický design a programování. Chtěl také skládat hudbu. Nevěděl, jak se to dělá, ale dopomohly mu k tomu video návody na kanálu YouTube. Kolem roku 2012 začal nahrávat svou první hudbu v programu FL Studiu. V té době si říkal DJ Walkzz a jeho první píseň se jmenovala Celebrate. Po této skladbě se o Walkera začaly zajímat různé nahrávací společnosti.
Roku 2014 vydal svou svůj první hit Faded, který Walkerovi v průběhu následujících letech zajistil slávu a zisk platinových desek za počet prodaných nosičů. Skladbu vydal díky nahrávací společnosti NoCopyrightSounds. Tato skladba má dnes více než 3 miliardy shlédnutí na kanálu YouTube. Skladba se dostala na 1. místo hudebních hitparád ve 32 zemích světa. O rok později vydal jeho další hudební pecky s názvy The Spectre a Force (2015). Ve stejném roce podepsal smlouvu se společností MER Musikk (Sony Music). Roku 2016 vydal další úspěšný singl Alone (něco přes 1 miliardu shlédnutí na YouTube) a v roce 2017 singl Tired. V dalším roce vydal další tři úspěšné singly s názvem Ignite, Darkside, Different World.Kdo je Alan Walker? Životopis Alan Walker, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Alan Walker

Národnost: anglická
Datum narození: 24. 8. 1997
Místo narození: Northampton, Anglie

Tento text (Alan Walker) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Oktagon MMA? Pamatujete si definici pojmu Aescin? Víte co je Vimeo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kybernetický útok?

Klíčová slova: hudba, popis, národnost, osobnosti, wikipedie, životopis, hudba, kdy se narodil Alan Walker?, osobnost, místo narození, život, Alan Walker, kdo je Alan Walker?, Alan Walker, kde se narodil Alan Walker?, datum narození

Pojem Alan Walker je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít heslo Alan Walker ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Alan Walker na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alan Walker ve Wikimedia Commons

Najít pojem Alan Walker ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Alan Walker na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alan Walker například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alan Walker

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Alan Walker? Kdy se narodil Alan Walker? Kde se narodil Alan Walker? Alan Walker patří do kategorie Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Alan Walker řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alan Walker i v jiné kategorii než je hudba.