Kdo je to?
Kdo je Alan Walker? Životopis Alan Walker, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Alan Walker

Kdo je Alan Walker? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Alan Olav Walker je anglicko-norský hudebník, DJ a hudební producent. Walker se narodil v anglickém městě Northampton do rodiny Angličana a matky původem z Norska. Když měl Walker 2 roky, přestěhoval se s rodinou do norského Bergenu. Od mala měl zálibu v technice a v počítačích obzvláště. Po čase ho nejvíce zajímal grafický design a programování. Chtěl také skládat hudbu. Nevěděl, jak se to dělá, ale dopomohly mu k tomu video návody na kanálu YouTube. Kolem roku 2012 začal nahrávat svou první hudbu v programu FL Studiu. V té době si říkal DJ Walkzz a jeho první píseň se jmenovala Celebrate. Po této skladbě se o Walkera začaly zajímat různé nahrávací společnosti.
Roku 2014 vydal svou svůj první hit Faded, který Walkerovi v průběhu následujících letech zajistil slávu a zisk platinových desek za počet prodaných nosičů. Skladbu vydal díky nahrávací společnosti NoCopyrightSounds. Tato skladba má dnes více než 3 miliardy shlédnutí na kanálu YouTube. Skladba se dostala na 1. místo hudebních hitparád ve 32 zemích světa. O rok později vydal jeho další hudební pecky s názvy The Spectre a Force (2015). Ve stejném roce podepsal smlouvu se společností MER Musikk (Sony Music). Roku 2016 vydal další úspěšný singl Alone (něco přes 1 miliardu shlédnutí na YouTube) a v roce 2017 singl Tired. V dalším roce vydal další tři úspěšné singly s názvem Ignite, Darkside, Different World.



Kdo je Alan Walker? Životopis Alan Walker, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Alan Walker

Národnost: anglická
Datum narození: 24. 8. 1997
Místo narození: Northampton, Anglie

Popis osobnosti Alan Walker můžete sdílet se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Člověkoden? Víte co je Herbář? Víte co je Pole dance? Vzpomněli byste si co označuje výraz Raut?

Klíčová slova: životopis, osobnosti, informace, Alan Walker, narození, Alan Walker, popis, biografie, datum narození, život, národnost, místo narození, osobnost, vysvětlení, hudba, kdo je Alan Walker?

Pojem Alan Walker je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat slovo Alan Walker ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Alan Walker ve Wikipedii

Vyhledat slovo Alan Walker na Google.cz

Najít termín Alan Walker ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Alan Walker na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Alan Walker například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alan Walker

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Alan Walker? Kdy se narodil Alan Walker? Kde se narodil Alan Walker? Alan Walker je v kategorii Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení.Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Alan Walker řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alan Walker i v jiné kategorii než je hudba.