Kdo je to?
Kdo je to Simona Krainová? Životopis Simona Krainová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Simona Krainová?

Kdo je to Simona Krainová? Stručný životopis

Simona Krainová je dlouholetá topmodelka, moderátorka a také herečka. Působí i jako ředitelka a současně i patronka Czechoslovak TopModel, soutěže v modelingu. Byla také ambasadorkou soutěže Elite Model Look. Simona Krainová ovládá slovenštinu, angličtinu, francouzštinu a polštinu.
Jako herečka se nedokázala zbavit ostravského přízvuku, proto je ve filmech dabována. K jejím nejznámějším filmům patří Byl jednou jeden polda nebo role v seriálu Rodinná pouta.Kdo je to Simona Krainová? Životopis Simona Krainová, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Simona Krainová

Národnost: česká
Datum narození: 19. února 1973
Místo narození: Havířov

Líbí se stručný životopis s osobou Simona Krainová? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Zálohová faktura? Znáte pojem ICT? Znáte pojem Sukralóza? Vzpomenete si na definici slova INTERPOL?

Klíčová slova: popis, heslo, termín, definice, co je to Simona Krainová?, co znamená, etymologie, kdo je Simona Krainová?, Simona Krainová, lexikon, význam slova, herectví, formulace, popis, význam, přesný výraz

Pojem Simona Krainová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Simona Krainová ve vyhledávači Qwant

Najít termín Simona Krainová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Simona Krainová ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Simona Krainová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Simona Krainová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Simona Krainová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Simona Krainová? Kdo to byl Simona Krainová? Kdy se narodil Simona Krainová? Kde se narodil Simona Krainová? Simona Krainová je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Simona Krainová řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Simona Krainová i v jiné kategorii než je herectví.