Kdo je to?
Kdo je Simona Krainová? Životopis Simona Krainová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Simona Krainová

Kdo je Simona Krainová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Simona Krainová je česká topmodelka, moderátorka a také herečka.
Simona se narodila 19. února 1973 v Havířově. Má ještě starší sestru Yvonnu. Jako vzdělání vystudovala pouze základní školu, střední školu ukončila ve druhém ročníku, nicméně i to jí stačilo, aby dosáhla světových úspěchů. Ona sama o sobě říká, že životopis nikdy a nikde nepotřebovala. V roce 1989 se zúčastnila castingu u Madison Models, který vyhrála. Díky tomu se dostala do Paříže, kde jako modelka debutovala, ale také si toto město módy podmanila. Objevila se na stránkách předních časopisů, jako například Elle, Marie-Claire, Cosmopolitan či Maxim. Na módních přehlídkách spolupracovala s návrháři tak slavných jmen, jako jsou Yves Saint Laurent, Thierry Mugle nebo Max Mara. V českém prostředí pak často spojila své síly s Osmanim Laffitou, Beátou Rajskou či Blankou Matragi. Cestovala a pracovala však i různě po světě (Německo, Francie, Amerika). Jejími agenturami, které ji zastupovaly, byly třeba Munich Models, Fotogen Model Agency, Wilhelmina Nova Models - Munich, Avantgarde Model Management a mnoho dalších. V současnosti je jejím manažerem Mario Sečkár. Ona sama byla rovněž ambasadorkou modelingové soutěže Elite Model Look, a to až do roku 2012, kdy ji v této funkci nahradila modelka a Miss World Taťána Kuchařová.
Od modelingu se Simona dostala i do televize a k filmu. Jako moderátorka pracovala například v zahraničních televizích Fashion TV nebo American Entertainment. Jako herečka se pak prosadila například ve filmu Kamarád do deště 2, potom v komediích Byl jednou jeden polda, v seriálu Rodinná pouta, ve filmech Vybíjená, Dvojníci a v nekonečném seriálu TV NOVA Ordinace v růžové zahradě 2. To, co ji v herectví limituje, je její ostravský přízvuk, a tak bývá často dabována.
Simona v současné době působí také jako ředitelka a současně patronka agentury Czechoslovak TopModel, která vyhledává mladé talenty mezi dívkami. Dívkám bývá opravdu velmi málo let, kolem třinácti, ale s podporou agentury dokážou dobýt svět.
Simona ovládá několik světových jazyků: slovenštinu, angličtinu, francouzštinu a polštinu.
V osobním životě jako krásná žena vystřídala mnoho partnerů. Mezi její lásky patřil například Silvester Stallone, Sagvan Tofi (ten si pak ale vzal Daru Rolins), Alex Bougalt... Jejím prvním manželem byl však Čech, provdala se za moderátora Bořka Slezáčka. Manželství se ale rozpadlo. Pak randila dlouho s bývalým profesionálním hokejistou z týmu Dallas Star hrajícího v NHL Jiřím Hudlerem, ale jejich vztah skončil roku 2009. Simona si pak našla dalšího životního partnera v synovi hudebníka Karla Vagnera - Karlu Vagnerovi mladším, svatba se konala roku 2010. S ním má dvě děti: syny Maxe a Bruna. Často je bere s sebou na dovolené, až to vyvolává otázky, kdy vlastně chlapci chodí do školy. Avšak sama Simona přiznává, že školu brala jen jako nutné zlo, a tak zřejmě otázky kolem vzdělání tolik neřeší.
Simona ráda běhá a uznává, že tento sport ji udržuje stále mladou. Nebrání se však ani estetickým zákrokům, volí ale raději ty neinvazivní, nebo miniinvazivní (lifting vlastní plazmou, kyselinou hyaluronovou nebo baby-botox).Kdo je Simona Krainová? Životopis Simona Krainová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Simona Krainová

Národnost: česká
Datum narození: 19. 2. 1973
Místo narození: Havířov

Tento text (Simona Krainová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Lodžie? Víte co je Oliva? Znáte pojem Polenta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rotační výuka?

Klíčová slova: Simona Krainová, vysvětlení, lexikon, osobnosti, místo narození, herectví, životopis, wiki, kdy se narodila Simona Krainová?, popis, herectví, datum narození, kdo je Simona Krainová?, Simona Krainová, život, osobnost

Pojem Simona Krainová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Simona Krainová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Simona Krainová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Simona Krainová ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Simona Krainová ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Simona Krainová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Simona Krainová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Simona Krainová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Simona Krainová?

Právě nyní již víte Kdo je to Simona Krainová? Kdy se narodila Simona Krainová? Kde se narodila Simona Krainová? Simona Krainová patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, herečka v bílém, simona Krainová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Simona Krainová kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Simona Krainová i v jiné kategorii než je herectví.