Kdo je to?
Kdo je to Simona Krainová? Životopis Simona Krainová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Simona Krainová?

Kdo je to Simona Krainová? Stručný životopis

Simona Krainová je dlouholetá topmodelka, moderátorka a také herečka. Působí i jako ředitelka a současně i patronka Czechoslovak TopModel, soutěže v modelingu. Byla také ambasadorkou soutěže Elite Model Look. Simona Krainová ovládá slovenštinu, angličtinu, francouzštinu a polštinu.
Jako herečka se nedokázala zbavit ostravského přízvuku, proto je ve filmech dabována. K jejím nejznámějším filmům patří Byl jednou jeden polda nebo role v seriálu Rodinná pouta.Kdo je to Simona Krainová? Životopis Simona Krainová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Simona Krainová

Národnost: česká
Datum narození: 19. února 1973
Místo narození: Havířov

Tento text (Simona Krainová) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Přírodnina? Znáte pojem Ortodoxie? Znáte pojem Čakan? Vzpomenete si na definici slova Šoková terapie?

Klíčová slova: co znamená, význam slova, wiki, co je to Simona Krainová?, odborný výraz, kdo to je, Simona Krainová, kdo je Simona Krainová?, slovo, přesný výraz, definice, etymologie, synonymum, pojem, vysvětlení, přesný význam

Pojem Simona Krainová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít výraz Simona Krainová ve vyhledávači Qwant

Najít termín Simona Krainová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Simona Krainová na Youtube

Najít pojem Simona Krainová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Simona Krainová například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Simona Krainová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Simona Krainová? Kdo to byl Simona Krainová? Kdy se narodil Simona Krainová? Kde se narodil Simona Krainová? Simona Krainová je v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Simona Krainová kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Simona Krainová i v jiné kategorii než je herectví.