Kdo je to?
Kdo je to Simona Krainová? Životopis Simona Krainová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Simona Krainová?

Kdo je to Simona Krainová? Stručný životopis

Simona Krainová je dlouholetá topmodelka, moderátorka a také herečka. Působí i jako ředitelka a současně i patronka Czechoslovak TopModel, soutěže v modelingu. Byla také ambasadorkou soutěže Elite Model Look. Simona Krainová ovládá slovenštinu, angličtinu, francouzštinu a polštinu.
Jako herečka se nedokázala zbavit ostravského přízvuku, proto je ve filmech dabována. K jejím nejznámějším filmům patří Byl jednou jeden polda nebo role v seriálu Rodinná pouta.Kdo je to Simona Krainová? Životopis Simona Krainová, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Simona Krainová

Národnost: česká
Datum narození: 19. února 1973
Místo narození: Havířov

Zaujala vás biografie osobnosti Simona Krainová? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Impotence? Víte co je Lol? Znáte pojem Příbor? Vzpomněli byste si co označuje výraz Závazek?

Klíčová slova: přesný význam, pojem, význam, formulace, synonymum, odborný výraz, informace, co znamená, Simona Krainová, popis, přesný výraz, slovo, definice, lexikon, vysvětlení, herectví

Pojem Simona Krainová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Simona Krainová

Hledat videa s názvem Simona Krainová na Youtube

Najít slovo Simona Krainová ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Simona Krainová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Simona Krainová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Simona Krainová například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Simona Krainová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Simona Krainová? Kdo to byl Simona Krainová? Kdy se narodil Simona Krainová? Kde se narodil Simona Krainová? Simona Krainová se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Simona Krainová třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Simona Krainová i v jiné kategorii než je herectví.