Kdo je to?
Kdo je to, byl Nohsled? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nohsled? Lidé, hanlivé

Kdo je to Nohsled?

Co znamená a jaký je význam slova Nohsled?

Nohsled je pejorativní, hanlivé označení osoby, která někoho slepě a nekriticky následuje. Nohsledi nejčastěji následují politické vůdce, různé známé osobnosti, autority, ale i učitele nebo kamarády. Slovo nohsled vzniklo spojením slova "noha" a "sledovat". Za synonyma považujeme slova jako přívrženec, přisluhovač, patolízal, poskok, lokaj nebo následovník.Kdo je to, byl Nohsled? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nohsled? Lidé, hanlivé

Definici slova Nohsled můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Glutasol? Rozumíte pojmu Traktát? Víte, co je to Mikroplyš? Znáte pojem Cenzura?

Klíčová slova: co znamená, informace, popis, heslo, vysvětlení, původ slova, definice, význam, synonymum, wiki, odborný výraz, Nohsled, kdo to je, hanlivé, lexikon, termín

Pojem Nohsled je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Nohsled zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Nohsled ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Nohsled ve Wikislovníku

Najít heslo Nohsled ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Nohsled ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Nohsled například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Nohsled, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Nohsled? Kdo to byl Nohsled? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nohsled? Definice pojmu Nohsled se nachází v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.