Kdo je to?
Kdo je to, byl Nohsled? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nohsled? Lidé, hanlivé

Kdo je to Nohsled?

Co znamená a jaký je význam slova Nohsled?

Nohsled je pejorativní, hanlivé označení osoby, která někoho slepě a nekriticky následuje. Nohsledi nejčastěji následují politické vůdce, různé známé osobnosti, autority, ale i učitele nebo kamarády. Slovo nohsled vzniklo spojením slova "noha" a "sledovat". Za synonyma považujeme slova jako přívrženec, přisluhovač, patolízal, poskok, lokaj nebo následovník.Kdo je to, byl Nohsled? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nohsled? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Nohsled? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Glutasol? Vzpomněli byste si na význam slova Poslední zvonění? Víte, co je to Mikroplyš? Znáte definici termínu Boršč?

Klíčová slova: heslo, přesný význam, kdo to je, wiki, význam, popis, původ slova, význam slova, termín, co je to Nohsled?, přesný výraz, synonymum, slovo, význam pojmu, hanlivé, pojem

Pojem Nohsled je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Nohsled na Youtube

Zkusit najít slovo Nohsled v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Nohsled ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Nohsled ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Nohsled například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Nohsled? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nohsled? Kdo to byl Nohsled? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nohsled? Definice pojmu Nohsled je v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Nohsled i v jiné kategorii než v hanlivé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.