Kdo je to?
Kdo je to, byl Adiktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adiktolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Adiktolog?

Co znamená a jaký je význam slova Adiktolog?

Adiktolog je absolvent magisterského nebo bakalářského studia adiktologie, který se věnuje problematice závislostí, především chování a rizikového prostředí, které s užíváním návykových látek souvisí.
Adiktolog dává tuto problematiku do souvislosti s pohledem dalších oborů jako je sociologie, psychologie, právo a další disciplíny. Zabývá se i závislostmi nelátkovými, jako je závislost na sociálních médiích, gambling a podobně.Kdo je to, byl Adiktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adiktolog? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Adiktolog se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Impresionismus? Vzpomenete si na definici slova List vlastnictví? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aperol? Vzpomněli byste si na význam slova Privatizace?

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, definice, kdo to je, popis, wiki, co je to Adiktolog?, lexikon, původ slova, etymologie, slovo, synonymum, heslo, přesný význam, význam slova, pojem

Pojem Adiktolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Adiktolog doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít slovo Adiktolog na Google.cz

Najít výraz Adiktolog ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adiktolog ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Adiktolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adiktolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Adiktolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Adiktolog? Kdo to byl Adiktolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adiktolog? Definice pojmu Adiktolog je v kategorii lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství).