Kdo je to?
Kdo je to Adiktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adiktolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Adiktolog?

Co znamená a jaký je význam slova Adiktolog?

Adiktolog je absolvent magisterského nebo bakalářského studia adiktologie, který se věnuje problematice závislostí, především chování a rizikového prostředí, které s užíváním návykových látek souvisí.
Adiktolog dává tuto problematiku do souvislosti s pohledem dalších oborů jako je sociologie, psychologie, právo a další disciplíny. Zabývá se i závislostmi nelátkovými, jako je závislost na sociálních médiích, gambling a podobně.Kdo je to Adiktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adiktolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Adiktolog sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Etážové topení? Víte, co je to SIPO? Vzpomněli byste si co znamená slovo Egocentrismus? Rozumíte pojmu Hédonismus?

Klíčová slova: wikipedie, definice, význam, etymologie, lékařství, odborný výraz, lexikon, co znamená, Adiktolog, popis, lékařství, přesný výraz, slovo, wiki, význam slova, přesný význam

Pojem Adiktolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Adiktolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Adiktolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Adiktolog ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Adiktolog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Adiktolog například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Adiktolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Adiktolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adiktolog? Definice pojmu Adiktolog je v kategorii Lékařství

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, výraz, termín, heslo třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Adiktolog i v jiných kategoriích (než lékařství).