Kdo je to?
Kdo je to, byl Adiktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adiktolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Adiktolog?

Co znamená a jaký je význam slova Adiktolog?

Adiktolog je absolvent magisterského nebo bakalářského studia adiktologie, který se věnuje problematice závislostí, především chování a rizikového prostředí, které s užíváním návykových látek souvisí.
Adiktolog dává tuto problematiku do souvislosti s pohledem dalších oborů jako je sociologie, psychologie, právo a další disciplíny. Zabývá se i závislostmi nelátkovými, jako je závislost na sociálních médiích, gambling a podobně.Kdo je to, byl Adiktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adiktolog? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adiktolog s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Demi-glace? Víte, co je to Foton? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bipolární porucha? Rozumíte pojmu Tyfus?

Klíčová slova: co znamená, popis, lékařství, kdo je Adiktolog?, význam pojmu, etymologie, wiki, pojem, formulace, odborný výraz, Adiktolog, původ slova, informace, vysvětlení, přesný výraz, heslo

Pojem Adiktolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Adiktolog v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Adiktolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Adiktolog ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Adiktolog ve Wikislovníku

Hledat výraz Adiktolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adiktolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Adiktolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Adiktolog? Kdo to byl Adiktolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adiktolog? Definice pojmu Adiktolog patří do sekce lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, text, definici, řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Adiktolog i v jiných kategoriích (než lékařství).