Kdo je to?
Kdo je to, byl Adiktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adiktolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Adiktolog?

Co znamená a jaký je význam slova Adiktolog?

Adiktolog je absolvent magisterského nebo bakalářského studia adiktologie, který se věnuje problematice závislostí, především chování a rizikového prostředí, které s užíváním návykových látek souvisí.
Adiktolog dává tuto problematiku do souvislosti s pohledem dalších oborů jako je sociologie, psychologie, právo a další disciplíny. Zabývá se i závislostmi nelátkovými, jako je závislost na sociálních médiích, gambling a podobně.Kdo je to, byl Adiktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adiktolog? Lidé, lékařství

Tento text (Adiktolog) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Demi-glace? Znáte definici termínu Zážitek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bipolární porucha? Pamatujete si definici pojmu Artefakt?

Klíčová slova: co je to Adiktolog?, význam pojmu, definice, popis, přesný význam, vysvětlení, kdo je Adiktolog?, význam, wiki, co znamená, pojem, lékařství, slovo, kdo to je, termín, lexikon

Pojem Adiktolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Adiktolog ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Adiktolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Adiktolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Adiktolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Adiktolog například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Adiktolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Adiktolog? Kdo to byl Adiktolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adiktolog? Definice pojmu Adiktolog je v sekci lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.