Kdo je to?
Kdo je to, byl Adiktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adiktolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Adiktolog?

Co znamená a jaký je význam slova Adiktolog?

Adiktolog je absolvent magisterského nebo bakalářského studia adiktologie, který se věnuje problematice závislostí, především chování a rizikového prostředí, které s užíváním návykových látek souvisí.
Adiktolog dává tuto problematiku do souvislosti s pohledem dalších oborů jako je sociologie, psychologie, právo a další disciplíny. Zabývá se i závislostmi nelátkovými, jako je závislost na sociálních médiích, gambling a podobně.Kdo je to, byl Adiktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adiktolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Adiktolog? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Impresionismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tourettův syndrom? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aperol? Znáte termín Jíška?

Klíčová slova: význam slova, slovo, etymologie, wiki, formulace, popis, lékařství, kdo to je, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, přesný výraz, pojem, definice, synonymum, kdo je Adiktolog?

Pojem Adiktolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Adiktolog

Hledat videa s názvem Adiktolog na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adiktolog ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Adiktolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Adiktolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Adiktolog například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Adiktolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Adiktolog? Kdo to byl Adiktolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adiktolog? Definice pojmu Adiktolog je v kategorii lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).