Kdo je to?
Kdo je to Adiktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adiktolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Adiktolog?

Co znamená a jaký je význam slova Adiktolog?

Adiktolog je absolvent magisterského nebo bakalářského studia adiktologie, který se věnuje problematice závislostí, především chování a rizikového prostředí, které s užíváním návykových látek souvisí.
Adiktolog dává tuto problematiku do souvislosti s pohledem dalších oborů jako je sociologie, psychologie, právo a další disciplíny. Zabývá se i závislostmi nelátkovými, jako je závislost na sociálních médiích, gambling a podobně.Kdo je to Adiktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adiktolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Adiktolog? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Etážové topení? Víte, co je to Glamping? Vzpomněli byste si co znamená slovo Defenestrace? Rozumíte pojmu Aquastop?

Klíčová slova: lékařství, termín, heslo, odborný výraz, vysvětlení, přesný výraz, informace, synonymum, popis, přesný výraz, wiki, původ slova, význam slova, formulace, slovo, lexikon

Pojem Adiktolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem Adiktolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adiktolog ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Adiktolog ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Adiktolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Adiktolog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Adiktolog například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Adiktolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Adiktolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adiktolog? Definice pojmu Adiktolog patří do kategorie Lékařství

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Adiktolog i jinde než v sekci než v lékařství.