Kdo je to?
Kdo je to Adiktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adiktolog? Lidé, lékařství

Adiktolog

Jaký je význam slova Adiktolog? Co to znamená?

Adiktolog je absolvent magisterského nebo bakalářského studia adiktologie, který se věnuje problematice závislostí, především chování a rizikového prostředí, které s užíváním návykových látek souvisí.
Adiktolog dává tuto problematiku do souvislosti s pohledem dalších oborů jako je sociologie, psychologie, právo a další disciplíny. Zabývá se i závislostmi nelátkovými, jako je závislost na sociálních médiích, gambling a podobně.Kdo je to Adiktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adiktolog? Lidé, lékařství

Sdílejte text pojmu Adiktolog s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova BCAA? Znáte termín Nedaňový výdaj? Vzpomněli byste si co znamená slovo Folklór? Víte, co je to Ateista?

Klíčová slova: význam, slovo, význam slova, význam pojmu, heslo, původ slova, termín, etymologie, přesný výraz, definice, lexikon, pojem, informace, wiki, lékařství, odborný výraz

Pojem Adiktolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi Adiktolog na Google obrázcích

Hledat slovo Adiktolog ve Wikislovníku

Hledat pojem Adiktolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Adiktolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Adiktolog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Adiktolog například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Adiktolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Adiktolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adiktolog? Definice pojmu Adiktolog se nachází v kategorii Lékařství

Kategorie lékařství, injekce stůl, adiktolog, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, termín řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství).