Kdo je to?
Kdo je to, byl Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feministka? Lidé, politika

Kdo je to Feministka?

Jaký je význam slova Feministka? Co to znamená?

Feministka je příslušnicí hnutí usilujícího o zrovnoprávnění žen ve společnosti. Feministky se snaží o rovnou úlohu obou pohlaví a snaží se bránit utlačování žen. Feminismus vznikl ve 20. století a dělí se na různé proudy, a to jak radikální, tak umírněné. Někdy mohou být feministky vnímány jako příliš emancipované a nepřátelské vůči mužům.Kdo je to, byl Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feministka? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Feministka? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova DNA? Víte, co je to Černá stavba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Charakter? Rozumíte pojmu Algoritmus?

Klíčová slova: heslo, definice, wiki, etymologie, termín, původ slova, vysvětlení, Feministka, pojem, význam, popis, přesný výraz, odborný výraz, synonymum, lexikon, popis

Pojem Feministka je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat pojem Feministka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Feministka na Youtube

Vyhledat termín Feministka na Google.cz

Vyhledat pojem Feministka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Feministka například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Feministka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Feministka? Kdo to byl Feministka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Feministka? Definice pojmu Feministka je v sekci politika. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.