Kdo je to?
Kdo je to Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Feministka? Lidé, politika

Kdo je to Feministka?

Co znamená a jaký je význam slova Feministka?

Feministka je příslušnicí hnutí usilujícího o zrovnoprávnění žen ve společnosti. Feministky se snaží o rovnou úlohu obou pohlaví a snaží se bránit utlačování žen. Feminismus vznikl ve 20. století a dělí se na různé proudy, a to jak radikální, tak umírněné. Někdy mohou být feministky vnímány jako příliš emancipované a nepřátelské vůči mužům.Kdo je to Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Feministka? Lidé, politika

Tento text (Feministka) můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Doména? Vzpomněli byste si co znamená slovo Podloubí? Vzpomněli byste si co znamená slovo Báseň? Víte co je Obstřik?

Klíčová slova: informace, původ slova, politika, termín, přesný výraz, význam, význam slova, definice, etymologie, wiki, odborný výraz, formulace, politika, vysvětlení, přesný výraz, popis

Pojem Feministka je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Feministka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Feministka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Feministka ve Wikislovníku

Hledat heslo Feministka ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Feministka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Feministka například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Feministka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Feministka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Feministka? Definice pojmu Feministka je v sekci Politika

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, definici, slovo, termín např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Politika).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.