Kdo je to?
Kdo je to Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Feministka? Lidé, politika

Kdo je to Feministka?

Jaký je význam slova Feministka? Co to znamená?

Feministka je příslušnicí hnutí usilujícího o zrovnoprávnění žen ve společnosti. Feministky se snaží o rovnou úlohu obou pohlaví a snaží se bránit utlačování žen. Feminismus vznikl ve 20. století a dělí se na různé proudy, a to jak radikální, tak umírněné. Někdy mohou být feministky vnímány jako příliš emancipované a nepřátelské vůči mužům.Kdo je to Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Feministka? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Feministka? s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Doména? Pamatujete si definici pojmu Prohazovačka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Báseň? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gesce?

Klíčová slova: původ slova, význam pojmu, přesný výraz, popis, etymologie, synonymum, informace, přesný výraz, lexikon, definice, co znamená, význam, wiki, slovo, Feministka, heslo

Pojem Feministka je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Feministka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Feministka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Feministka ve Wikimedia Commons

Najít pojem Feministka ve Wikipedii

Hledat termín Feministka ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Feministka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Feministka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Feministka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Feministka? Definice pojmu Feministka je v sekci Politika

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Čerstvé informace hledejte pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Feministka i v jiných kategoriích (než politika).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.