Kdo je to?
Kdo je to, byl Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feministka? Lidé, politika

Kdo je to Feministka?

Jaký je význam slova Feministka? Co to znamená?

Feministka je příslušnicí hnutí usilujícího o zrovnoprávnění žen ve společnosti. Feministky se snaží o rovnou úlohu obou pohlaví a snaží se bránit utlačování žen. Feminismus vznikl ve 20. století a dělí se na různé proudy, a to jak radikální, tak umírněné. Někdy mohou být feministky vnímány jako příliš emancipované a nepřátelské vůči mužům.Kdo je to, byl Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feministka? Lidé, politika

Tento text (Feministka) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova DNA? Znáte definici termínu Velký třesk? Vzpomněli byste si co znamená slovo Charakter? Pamatujete si definici pojmu Smalt?

Klíčová slova: heslo, význam, synonymum, popis, odborný výraz, termín, wiki, původ slova, definice, vysvětlení, kdo to je, co je to Feministka?, význam slova, kdo je Feministka?, informace, přesný význam

Pojem Feministka je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Feministka zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Feministka na Youtube

Najít pojem Feministka ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Feministka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Feministka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Feministka například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Feministka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Feministka? Kdo to byl Feministka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Feministka? Definice pojmu Feministka je v kategorii politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než politika).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.