Kdo je to?
Kdo je to, byl Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feministka? Lidé, politika

Kdo je to Feministka?

Jaký je význam slova Feministka? Co to znamená?

Feministka je příslušnicí hnutí usilujícího o zrovnoprávnění žen ve společnosti. Feministky se snaží o rovnou úlohu obou pohlaví a snaží se bránit utlačování žen. Feminismus vznikl ve 20. století a dělí se na různé proudy, a to jak radikální, tak umírněné. Někdy mohou být feministky vnímány jako příliš emancipované a nepřátelské vůči mužům.Kdo je to, byl Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feministka? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Feministka s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Doména? Vzpomenete si na definici slova Sympatie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Charakter? Vzpomněli byste si na význam slova Platový výměr?

Klíčová slova: Feministka, význam pojmu, kdo to je, odborný výraz, popis, formulace, politika, etymologie, kdo je Feministka?, význam slova, definice, přesný výraz, termín, význam, původ slova, co znamená

Pojem Feministka je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat výraz Feministka ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Feministka ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Feministka ve Wikipedii

Hledat heslo Feministka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Feministka například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Feministka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Feministka? Kdo to byl Feministka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Feministka? Definice pojmu Feministka patří do sekce politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Feministka v jiné sekci než politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.