Kdo je to?
Kdo je to, byl Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feministka? Lidé, politika

Kdo je to Feministka?

Jaký je význam slova Feministka? Co to znamená?

Feministka je příslušnicí hnutí usilujícího o zrovnoprávnění žen ve společnosti. Feministky se snaží o rovnou úlohu obou pohlaví a snaží se bránit utlačování žen. Feminismus vznikl ve 20. století a dělí se na různé proudy, a to jak radikální, tak umírněné. Někdy mohou být feministky vnímány jako příliš emancipované a nepřátelské vůči mužům.Kdo je to, byl Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feministka? Lidé, politika

Definici slova Feministka můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova DNA? Víte co je Ramen? Vzpomněli byste si co znamená slovo Charakter? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kóma?

Klíčová slova: kdo je Feministka?, odborný výraz, původ slova, přesný význam, význam pojmu, heslo, popis, význam slova, kdo to je, co je to Feministka?, Feministka, informace, wiki, lexikon, slovo, formulace

Pojem Feministka je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Feministka v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Feministka na Google.cz

Hledat videa s názvem Feministka na Youtube

Hledat pojem Feministka ve Wikislovníku

Najít heslo Feministka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Feministka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Feministka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Feministka? Kdo to byl Feministka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Feministka? Definice pojmu Feministka se nachází v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.