Kdo je to?
Kdo je to, byl Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feministka? Lidé, politika

Kdo je to Feministka?

Jaký je význam slova Feministka? Co to znamená?

Feministka je příslušnicí hnutí usilujícího o zrovnoprávnění žen ve společnosti. Feministky se snaží o rovnou úlohu obou pohlaví a snaží se bránit utlačování žen. Feminismus vznikl ve 20. století a dělí se na různé proudy, a to jak radikální, tak umírněné. Někdy mohou být feministky vnímány jako příliš emancipované a nepřátelské vůči mužům.Kdo je to, byl Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feministka? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Feministka? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Doména? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hyponymum? Vzpomněli byste si co znamená slovo Charakter? Znáte termín ESP?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, pojem, heslo, kdo to je, Feministka, definice, politika, etymologie, slovo, termín, význam pojmu, kdo je Feministka?, co znamená, význam, formulace

Pojem Feministka je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Feministka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Feministka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Feministka ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Feministka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Feministka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Feministka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Feministka? Kdo to byl Feministka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Feministka? Definice pojmu Feministka je v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než politika).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.