Kdo je to?
Kdo je to, byl Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feministka? Lidé, politika

Kdo je to Feministka?

Jaký je význam slova Feministka? Co to znamená?

Feministka je příslušnicí hnutí usilujícího o zrovnoprávnění žen ve společnosti. Feministky se snaží o rovnou úlohu obou pohlaví a snaží se bránit utlačování žen. Feminismus vznikl ve 20. století a dělí se na různé proudy, a to jak radikální, tak umírněné. Někdy mohou být feministky vnímány jako příliš emancipované a nepřátelské vůči mužům.Kdo je to, byl Feministka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feministka? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Feministka sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Doména? Pamatujete si definici pojmu Perex? Vzpomněli byste si co znamená slovo Báseň? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fyziologický roztok?

Klíčová slova: význam pojmu, Feministka, význam, definice, etymologie, informace, heslo, přesný výraz, pojem, kdo to je, co znamená, synonymum, vysvětlení, přesný význam, lexikon, wiki

Pojem Feministka je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi Feministka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Feministka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Feministka ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Feministka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Feministka například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Feministka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Feministka? Kdo to byl Feministka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Feministka? Definice pojmu Feministka se nachází v kategorii politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Feministka v jiné sekci než politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.