Kdo je to?
Kdo je to Kateřina Kristelová? Životopis Kateřina Kristelová, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Kateřina Kristelová?

Kdo je to Kateřina Kristelová? Stručný životopis

Kateřina Kristelová, celým jménem Kateřina Tůmová Kristelová je moderátorka a přítelkyně bývalého fotbalového profesionála Tomáše Řepky. Je absolventkou andragogiky na Univerzitě JAK v Praze. Jako moderátorka začínala v televizi Prima v pořadu Hit a potom působila i v České televizi. Jako moderátorka spolupracovala v soutěži Eurovision Song Contest, moderovala i televizní hudební program Óčko a internetovou televizi Stream.cz.
Kateřina Kristelová je vítězkou prvního kola soutěže o nejkrásnější nohy ČR. Známá je i svým kontroverzním jednáním, kdy s partnerem Tomášem Řepkou podala falešné erotické inzeráty se jménem Řepkovy exmanželky.Kdo je to Kateřina Kristelová? Životopis Kateřina Kristelová, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Kateřina Kristelová

Národnost: česká
Datum narození: 21. listopadu 1979
Místo narození: Radenín

Popis osobnosti Kateřina Kristelová můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Noční můra? Vzpomněli byste si co označuje výraz Amnestie? Vzpomenete si na definici slova Kurkuma? Znáte termín Cimbuří?

Klíčová slova: lexikon, wiki, přesný význam, význam, kdo je Kateřina Kristelová?, význam slova, co znamená, původ slova, definice, popis, kdo to je, termín, význam pojmu, slovo, co je to Kateřina Kristelová?, vysvětlení

Pojem Kateřina Kristelová je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kateřina Kristelová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Kateřina Kristelová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Kateřina Kristelová ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Kateřina Kristelová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Kristelová například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kateřina Kristelová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kateřina Kristelová? Kdo to byl Kateřina Kristelová? Kdy se narodil Kateřina Kristelová? Kde se narodil Kateřina Kristelová? Kateřina Kristelová se nachází v sekci umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Kateřina Kristelová řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Kristelová i v jiné kategorii než je umělci.