Kdo je to?
Kdo je Kateřina Kristelová? Životopis Kateřina Kristelová, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Kdo je Kateřina Kristelová?

Kdo je Kateřina Kristelová? Životopis, informace, biografie, umělci

Kateřina Kristelová, celým jménem Kateřina Tůmová Kristelová je moderátorka a přítelkyně bývalého fotbalového profesionála Tomáše Řepky. Je absolventkou andragogiky na Univerzitě JAK v Praze. Jako moderátorka začínala v televizi Prima v pořadu Hit a potom působila i v České televizi. Jako moderátorka spolupracovala v soutěži Eurovision Song Contest, moderovala i televizní hudební program Óčko a internetovou televizi Stream.cz.
Kateřina Kristelová je vítězkou prvního kola soutěže o nejkrásnější nohy ČR. Známá je i svým kontroverzním jednáním, kdy s partnerem Tomášem Řepkou podala falešné erotické inzeráty se jménem Řepkovy exmanželky.Kdo je Kateřina Kristelová? Životopis Kateřina Kristelová, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Základní informace o osobě Kateřina Kristelová

Národnost: česká
Datum narození: 21. listopadu 1979
Místo narození: Radenín

Líbí se stručný životopis s osobou Kateřina Kristelová? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Výsledovka? Víte co je Epigram? Vzpomenete si na definici slova Důkaz? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čekanka?

Klíčová slova: biografie, život, vysvětlení, informace, kdy se narodila Kateřina Kristelová?, wikipedie, lexikon, osobnosti, umělci, kde se narodila Kateřina Kristelová?, datum narození, umělci, osobnost, Kateřina Kristelová, popis, narození

Pojem Kateřina Kristelová je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Kateřina Kristelová

Vyhledat pojem Kateřina Kristelová na Google obrázcích

Vyhledat heslo Kateřina Kristelová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Kateřina Kristelová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Kateřina Kristelová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Kateřina Kristelová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Kristelová například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Kateřina Kristelová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kateřina Kristelová? Kdy se narodila Kateřina Kristelová? Kde se narodila Kateřina Kristelová? Kateřina Kristelová je v kategorii Umělci

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Kateřina Kristelová například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Kristelová i v jiné kategorii než je umělci.