Kdo je to?
Kdo je to Kateřina Kristelová? Životopis Kateřina Kristelová, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Kateřina Kristelová?

Kdo je to Kateřina Kristelová? Stručný životopis

Kateřina Kristelová, celým jménem Kateřina Tůmová Kristelová je moderátorka a přítelkyně bývalého fotbalového profesionála Tomáše Řepky. Je absolventkou andragogiky na Univerzitě JAK v Praze. Jako moderátorka začínala v televizi Prima v pořadu Hit a potom působila i v České televizi. Jako moderátorka spolupracovala v soutěži Eurovision Song Contest, moderovala i televizní hudební program Óčko a internetovou televizi Stream.cz.
Kateřina Kristelová je vítězkou prvního kola soutěže o nejkrásnější nohy ČR. Známá je i svým kontroverzním jednáním, kdy s partnerem Tomášem Řepkou podala falešné erotické inzeráty se jménem Řepkovy exmanželky.Kdo je to Kateřina Kristelová? Životopis Kateřina Kristelová, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Kateřina Kristelová

Národnost: česká
Datum narození: 21. listopadu 1979
Místo narození: Radenín

Popis osobnosti Kateřina Kristelová můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Dyspraxie? Znáte termín Bible? Vzpomenete si na definici slova Nový zákon? Víte, co je to Koleda?

Klíčová slova: wiki, slovo, vysvětlení, co znamená, lexikon, termín, význam, definice, přesný význam, informace, etymologie, synonymum, přesný výraz, heslo, popis, význam pojmu

Pojem Kateřina Kristelová je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít Kateřina Kristelová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Kateřina Kristelová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Kateřina Kristelová na Youtube

Vyhledat termín Kateřina Kristelová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Kristelová například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Kateřina Kristelová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kateřina Kristelová? Kdo to byl Kateřina Kristelová? Kdy se narodil Kateřina Kristelová? Kde se narodil Kateřina Kristelová? Kateřina Kristelová se nachází v kategorii umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Kateřina Kristelová dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Kristelová i v jiné kategorii než je umělci.