Kdo je to?
Kdo je to Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Salma Hayek?

Kdo je to Salma Hayek? Stručný životopis

Salma Hayek, celým jménem Salma Hayek Jimenéz, je především mexická herečka, působící také jako režisérka a producentka. Hrála ve více než třiceti filmech různého žánru, velmi často ve westernech – Desperado, Tenkrát v Mexiku a podobně. Je jedinou mexickou herečkou, která se nominovala na Oscara v kategorii Nejlepší herečka.
Angažuje se v charitativní činnosti, zaměřuje se především na problematiku diskriminace přistěhovalců a násilí na ženách.Kdo je to Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Salma Hayek

Národnost: mexická
Datum narození: 2. září 1966
Místo narození: Coatzacoalcos

Popis osobnosti Salma Hayek můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Meditace? Vzpomněli byste si na význam slova Patch? Víte, co je to Krédo? Znáte definici termínu Energetický štítek?

Klíčová slova: wiki, formulace, význam, etymologie, lexikon, herectví, popis, přesný výraz, popis, co je to Salma Hayek?, definice, heslo, přesný význam, termín, původ slova, význam pojmu

Pojem Salma Hayek je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Salma Hayek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Salma Hayek ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Salma Hayek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Salma Hayek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Salma Hayek například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Salma Hayek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Salma Hayek? Kdo to byl Salma Hayek? Kdy se narodil Salma Hayek? Kde se narodil Salma Hayek? Salma Hayek patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Salma Hayek kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Salma Hayek i v jiné kategorii než je herectví.