Kdo je to?
Kdo je to Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Salma Hayek?

Kdo je to Salma Hayek? Stručný životopis

Salma Hayek, celým jménem Salma Hayek Jimenéz, je především mexická herečka, působící také jako režisérka a producentka. Hrála ve více než třiceti filmech různého žánru, velmi často ve westernech – Desperado, Tenkrát v Mexiku a podobně. Je jedinou mexickou herečkou, která se nominovala na Oscara v kategorii Nejlepší herečka.
Angažuje se v charitativní činnosti, zaměřuje se především na problematiku diskriminace přistěhovalců a násilí na ženách.Kdo je to Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Salma Hayek

Národnost: mexická
Datum narození: 2. září 1966
Místo narození: Coatzacoalcos

Líbí se stručný životopis s osobou Salma Hayek? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Asimilace? Znáte pojem Čtvrtkmen? Víte, co je to Erythritol? Vzpomenete si na definici slova Bitcoin?

Klíčová slova: původ slova, informace, slovo, popis, popis, pojem, etymologie, přesný výraz, kdo je Salma Hayek?, odborný výraz, lexikon, heslo, co znamená, wiki, vysvětlení, význam

Pojem Salma Hayek je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Salma Hayek v následujících zdrojích

Najít výraz Salma Hayek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Salma Hayek ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Salma Hayek na Google.cz

Najít heslo Salma Hayek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Salma Hayek například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Salma Hayek?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Salma Hayek? Kdo to byl Salma Hayek? Kdy se narodil Salma Hayek? Kde se narodil Salma Hayek? Salma Hayek je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Salma Hayek řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Salma Hayek i v jiné kategorii než je herectví.