Kdo je to?
Kdo je Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Salma Hayek?

Kdo je Salma Hayek? Životopis, informace, biografie, herectví

Salma Hayek, celým jménem Salma Hayek Jimenéz, je především mexická herečka, působící také jako režisérka a producentka. Hrála ve více než třiceti filmech různého žánru, velmi často ve westernech – Desperado, Tenkrát v Mexiku a podobně. Je jedinou mexickou herečkou, která se nominovala na Oscara v kategorii Nejlepší herečka.
Angažuje se v charitativní činnosti, zaměřuje se především na problematiku diskriminace přistěhovalců a násilí na ženách.Kdo je Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Salma Hayek

Národnost: mexická
Datum narození: 2. září 1966
Místo narození: Coatzacoalcos

Popis osobnosti Salma Hayek můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Wrestling? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ascites? Víte, co je to Surfing? Znáte termín Metastáza?

Klíčová slova: národnost, kdy se narodila Salma Hayek?, kde se narodila Salma Hayek?, biografie, narození, datum narození, popis, herectví, místo narození, osobnost, kdo je Salma Hayek?, vysvětlení, Salma Hayek, herectví, lexikon, život

Pojem Salma Hayek je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít heslo Salma Hayek ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Salma Hayek na Youtube

Hledat heslo Salma Hayek ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Salma Hayek na Google.cz

Zkusit najít pojem Salma Hayek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Salma Hayek například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Salma Hayek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Salma Hayek? Kdy se narodila Salma Hayek? Kde se narodila Salma Hayek? Salma Hayek je v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Salma Hayek kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Salma Hayek i v jiné kategorii než je herectví.