Kdo je to?
Kdo je to Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Salma Hayek?

Kdo je to Salma Hayek? Stručný životopis

Salma Hayek, celým jménem Salma Hayek Jimenéz, je především mexická herečka, působící také jako režisérka a producentka. Hrála ve více než třiceti filmech různého žánru, velmi často ve westernech – Desperado, Tenkrát v Mexiku a podobně. Je jedinou mexickou herečkou, která se nominovala na Oscara v kategorii Nejlepší herečka.
Angažuje se v charitativní činnosti, zaměřuje se především na problematiku diskriminace přistěhovalců a násilí na ženách.Kdo je to Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Salma Hayek

Národnost: mexická
Datum narození: 2. září 1966
Místo narození: Coatzacoalcos

Zaujala vás biografie osobnosti Salma Hayek? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Asimilace? Znáte definici termínu Smalt? Víte, co je to Erythritol? Pamatujete si definici pojmu Tempeh?

Klíčová slova: pojem, odborný výraz, synonymum, původ slova, přesný význam, význam slova, popis, Salma Hayek, kdo to je, heslo, wiki, co je to Salma Hayek?, definice, slovo, herectví, informace

Pojem Salma Hayek je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Salma Hayek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Salma Hayek na Youtube

Zkusit najít Salma Hayek ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Salma Hayek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Salma Hayek například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Salma Hayek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Salma Hayek? Kdo to byl Salma Hayek? Kdy se narodil Salma Hayek? Kde se narodil Salma Hayek? Salma Hayek se nachází v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Salma Hayek dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Salma Hayek i v jiné kategorii než je herectví.