Kdo je to?
Kdo je to Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Salma Hayek?

Kdo je to Salma Hayek? Stručný životopis

Salma Hayek, celým jménem Salma Hayek Jimenéz, je především mexická herečka, působící také jako režisérka a producentka. Hrála ve více než třiceti filmech různého žánru, velmi často ve westernech – Desperado, Tenkrát v Mexiku a podobně. Je jedinou mexickou herečkou, která se nominovala na Oscara v kategorii Nejlepší herečka.
Angažuje se v charitativní činnosti, zaměřuje se především na problematiku diskriminace přistěhovalců a násilí na ženách.Kdo je to Salma Hayek? Životopis Salma Hayek, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Salma Hayek

Národnost: mexická
Datum narození: 2. září 1966
Místo narození: Coatzacoalcos

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Salma Hayek? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Wrestling? Víte co je Antispam? Víte, co je to Ekosystém? Vzpomněli byste si co označuje výraz PUR pěna?

Klíčová slova: definice, význam slova, kdo to je, termín, význam pojmu, přesný význam, odborný výraz, co znamená, přesný výraz, popis, popis, wiki, vysvětlení, pojem, formulace, co je to Salma Hayek?

Pojem Salma Hayek je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít Salma Hayek ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Salma Hayek ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Salma Hayek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Salma Hayek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Salma Hayek například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Salma Hayek?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Salma Hayek? Kdo to byl Salma Hayek? Kdy se narodil Salma Hayek? Kde se narodil Salma Hayek? Salma Hayek je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Salma Hayek dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Salma Hayek i v jiné kategorii než je herectví.