Kdo je to?
Kdo je Nikola Buranská? Životopis Nikola Buranská, osobnosti, slavný člověk z kategorie modeling

Kdo je Nikola Buranská?

Kdo je Nikola Buranská? Životopis, informace, biografie, modeling

Nikola Buranská je česká modelka a vítězka Blesk Česká Miss Earth roku 2014. Buranská se narodila v Přerově. Její starší sestra se jmenuje Nina. V Přerově Buranská nejprve docházela na základní školu Želatovskou a poté studovala od roku 2007 Střední živnostenskou školu – obor Právní administrativa. Na střední škole začala chodit s fotbalistou Filipem Novákem. Po maturitě na střední škole v roce 2011 se Buranská přestěhovala spolu s přítelem Novákem do Liberce, který získal angažmá v nedalekém Jablonci nad Nisou.
Buranská začala v roce 2011 studovat dálkově Metropolitní univerzitu Praha – obor veřejná správa. V následujícím roce si ji vyhlédli lovci talentů a Buranská se poprvé přihlásila do soutěže krásy Česká Miss 2012. V onom roce se probojovala do semifinále. O dva roky později se díky kamarádce (Andrea Stieblingová – finalistka soutěže Česká Miss 2012) přihlásila do soutěže Blesk Česká Miss Earth a stala se II. vicemiss. Díky skvělému umístění se nominovala na světovou soutěž krásy Miss Earth 2014.
S modelingem měla Buranská zkušenosti již z dřívějška, kdy se zúčastnila focení v Miláně, Paříži a Londýně.
V roce 2021 skončila s prací modelky, ale sama začala módní přehlídky a události organizovat. V současné době je Buranská svobodná. Děti doposud nemá.Kdo je Nikola Buranská? Životopis Nikola Buranská, osobnosti, slavný člověk z kategorie modeling

Základní informace o osobě Nikola Buranská

Národnost: česká
Datum narození: 21. 4. 1992
Místo narození: Přerov, Československo

Líbí se stručný životopis s osobou Nikola Buranská? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Determinismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Erasmus? Vzpomněli byste si na význam slova Byreta? Znáte termín Trestný čin?

Klíčová slova: osobnost, biografie, informace, kdo je Nikola Buranská?, osobnosti, zajímavosti, wiki, Nikola Buranská, životopis, wikipedie, modeling, datum narození, Nikola Buranská, místo narození, národnost, modeling

Pojem Nikola Buranská je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat frázi Nikola Buranská ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Nikola Buranská ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Nikola Buranská ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Nikola Buranská ve Wikislovníku

Hledat výraz Nikola Buranská v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Nikola Buranská například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Nikola Buranská? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Nikola Buranská? Kdy se narodil Nikola Buranská? Kde se narodil Nikola Buranská? Nikola Buranská je v kategorii Modeling

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Nikola Buranská dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nikola Buranská i v jiné kategorii než je modeling.