Kdo je to?
Kdo je Nikola Buranská? Životopis Nikola Buranská, osobnosti, slavný člověk z kategorie modeling

Nikola Buranská

Kdo je Nikola Buranská? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Nikola Buranská je česká modelka a vítězka Blesk Česká Miss Earth roku 2014. Buranská se narodila v Přerově. Její starší sestra se jmenuje Nina. V Přerově Buranská nejprve docházela na základní školu Želatovskou a poté studovala od roku 2007 Střední živnostenskou školu – obor Právní administrativa. Na střední škole začala chodit s fotbalistou Filipem Novákem. Po maturitě na střední škole v roce 2011 se Buranská přestěhovala spolu s přítelem Novákem do Liberce, který získal angažmá v nedalekém Jablonci nad Nisou.
Buranská začala v roce 2011 studovat dálkově Metropolitní univerzitu Praha – obor veřejná správa. V následujícím roce si ji vyhlédli lovci talentů a Buranská se poprvé přihlásila do soutěže krásy Česká Miss 2012. V onom roce se probojovala do semifinále. O dva roky později se díky kamarádce (Andrea Stieblingová – finalistka soutěže Česká Miss 2012) přihlásila do soutěže Blesk Česká Miss Earth a stala se II. vicemiss. Díky skvělému umístění se nominovala na světovou soutěž krásy Miss Earth 2014.
S modelingem měla Buranská zkušenosti již z dřívějška, kdy se zúčastnila focení v Miláně, Paříži a Londýně.
V roce 2021 skončila s prací modelky, ale sama začala módní přehlídky a události organizovat. V současné době je Buranská svobodná. Děti doposud nemá.Kdo je Nikola Buranská? Životopis Nikola Buranská, osobnosti, slavný člověk z kategorie modeling

Základní informace o osobě Nikola Buranská

Národnost: česká
Datum narození: 21. 4. 1992
Místo narození: Přerov, Československo

Líbí se stručný životopis s osobou Nikola Buranská? Pak se podělte s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Velezrada? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pasáž? Vzpomněli byste si na význam slova Trekové kolo? Víte co je Mediální výchova?

Klíčová slova: wiki, kdo je Nikola Buranská?, informace, životopis, modeling, datum narození, kde se narodil Nikola Buranská?, národnost, zajímavosti, wikipedie, život, biografie, popis, vysvětlení, Nikola Buranská, osobnosti

Pojem Nikola Buranská je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít výraz Nikola Buranská v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Nikola Buranská ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Nikola Buranská ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Nikola Buranská ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Nikola Buranská na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Nikola Buranská například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Nikola Buranská?

Nyní již víte Kdo je to Nikola Buranská? Kdy se narodil Nikola Buranská? Kde se narodil Nikola Buranská? Nikola Buranská se nachází v sekci Modeling

Text vytvořen pro Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Nikola Buranská řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nikola Buranská i v jiné kategorii než je modeling.