Kdo je to?
Kdo je to Plánovač výroby? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Plánovač výroby? Lidé, profese

Plánovač výroby

Co znamená a jaký je význam slova Plánovač výroby?

Plánovač výroby, někdy také označovaný jako referent plánování či corporate planner, je člověk, který připravuje podklady pro vytvoření plánů a rozepisuje položky pro jednotlivá pracoviště nebo různé organizační celky menšího rozsahu.
Zabývá se přípravou a kompletací dílčích kusů plánu a vyhodnocuje náklady a výnosy v určitých obdobích. Navrhuje rozložení nákladů a případnou optimalizaci. O všech těchto činnostech vede příslušnou evidenci. Plánovač výroby by měl mít odborné střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou.



Kdo je to Plánovač výroby? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Plánovač výroby? Lidé, profese

Sdílejte tento text s heslem Plánovač výroby s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Methionin? Víte co je Brousek? Pamatujete si definici pojmu Bonita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dendrologie?

Klíčová slova: termín, heslo, wikipedie, vysvětlení, Plánovač výroby, význam pojmu, profese, lexikon, přesný výraz, synonymum, přesný význam, popis, informace, formulace, definice, přesný výraz

Pojem Plánovač výroby je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Plánovač výroby hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat videa s názvem Plánovač výroby na Youtube

Vyhledat termín Plánovač výroby na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Plánovač výroby ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Plánovač výroby ve Wikipedii

Najít heslo Plánovač výroby ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Plánovač výroby například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Plánovač výroby? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Plánovač výroby? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Plánovač výroby? Definice pojmu Plánovač výroby patří do kategorie Profese

Kategorie profese, spisovatel portrét, plánovač výroby, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste též hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Profese).