Kdo je to?
Kdo je Kateřina Průšová? Životopis Kateřina Průšová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Kateřina Průšová?

Kdo je Kateřina Průšová? Životopis, informace, biografie, modeling

Kateřina Průšová je česká profesionální modelka a vítězka soutěže krásy Miss České republiky 2002. Průšová se narodila v Liberci, kde po základní škole studovala Střední školu gastronomie a služeb.
Během studií na střední škole skončila v soutěži Miss Blond 2001 na třetím místě. Na začátku roku 2002 postoupila přes severočeské semifinále do soutěže krásy Miss České republiky. V soutěži Miss ČR v dubnu 2002 zvítězila. O dva měsíce později odmaturovala na střední škole.
Průšová se věnovala hlavně modelingu, ale později začala moderovat vlastní pořad s názvem Sluníčko roku pro nadějné talenty z řad dívek ve věku 6-10 let.
Kromě modelingu Průšová ztvárnila také menší filmové role ve snímcích Prachy dělaj člověka, Experti (2006) a Hranaři (2011). Objevila se také v epizodních rolích seriálů 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2006) a Ošklivka Katka.
Průšová byla v letech 2008-2010 provdaná za podnikatele Vladimíra Konvalinku. Manželství však skončilo rozvodem.Kdo je Kateřina Průšová? Životopis Kateřina Průšová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Kateřina Průšová

Národnost: česká
Datum narození: 1. 12. 1983
Místo narození: Liberec, Československo

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Kateřina Průšová? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Oxidační stres? Víte co je Diferenciace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Epidemie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Morbus perthes?

Klíčová slova: popis, modeling, lexikon, biografie, modeling, Kateřina Průšová, vysvětlení, místo narození, datum narození, kde se narodila Kateřina Průšová?, osobnosti, wikipedie, informace, Kateřina Průšová, kdy se narodila Kateřina Průšová?, životopis

Pojem Kateřina Průšová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat heslo Kateřina Průšová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Kateřina Průšová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Kateřina Průšová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Kateřina Průšová ve Wikislovníku

Hledat pojem Kateřina Průšová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Průšová například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kateřina Průšová

Právě nyní již víte Kdo je to Kateřina Průšová? Kdy se narodila Kateřina Průšová? Kde se narodila Kateřina Průšová? Kateřina Průšová se nachází v sekci Modeling

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Kateřina Průšová řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Průšová i v jiné kategorii než je modeling.