Kdo je to?
Kdo je to Fašoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fašoun? Lidé, hanlivé

Fašoun

Jaký je význam slova Fašoun? Co to znamená?

Fašoun je hanlivé označení pro stoupence nebo představitele fašismu. Jedná se o osobu, která zastává krajně pravicový, autoritářský postoj, silný nacionalismus, rasovou nadřazenost a agresivní militarismus. „Fašismus“ se objevil v dvacátém století v Itálii, započal ho Benito Mussolinim v r. 1919. Později se rozšířila do Německa, Španělska a Japonska. Fašistická ideologie je extrémní, vede k násilí, útlaku menšin a odporuje základním lidským právům. „Fašoun“ je odpůrce demokracie a tolerance.


Kdo je to Fašoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fašoun? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Pasivní dům? Vzpomněli byste si co znamená slovo Amoniak? Vzpomněli byste si na význam slova Holotropní dýchání? Víte co je Kloaka?

Klíčová slova: Fašoun, vysvětlení, hanlivé, formulace, význam slova, slovo, lexikon, význam, přesný výraz, přesný význam, přesný výraz, termín, wiki, synonymum, odborný výraz, význam pojmu

Pojem Fašoun je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat heslo Fašoun ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Fašoun ve Wikipedii

Najít slovo Fašoun v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Fašoun ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Fašoun ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fašoun například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Fašoun, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Fašoun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fašoun? Definice pojmu Fašoun patří do kategorie Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.