Kdo je to?
Kdo je to Jana Lorencová? Životopis Jana Lorencová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jana Lorencová?

Kdo je to Jana Lorencová? Stručný životopis

Jana Lorencová je politička a žurnalistka, bývalá poslankyně PS PČR za hnutí ANO 2011. Jako studentka žurnalistiky projevila svůj nesouhlas se vstupem vojsk Varšavské smlouvy, a proto studium nedokončila. Nebyla jí umožněna ani dlouhodobá práce v médiích. Do Sametové revoluce se živila jako servírka.
Teprve po roce 1989 se mohla vrátit k práci novinářky. Po krátké práci v novinách se stala reportérkou České televize. Jana Lorencová pracuje nebo pracovala v pořadech Klekánice, Fakta, Nadoraz a dalších.Kdo je to Jana Lorencová? Životopis Jana Lorencová, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Jana Lorencová

Národnost: česká
Datum narození: 2. dubna 1940
Místo narození: Biskupice-Pulkov

Zaujala vás biografie osobnosti Jana Lorencová? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Trestný čin? Vzpomenete si na definici slova Aproximace? Víte, co je to Vaskulitida? Vzpomněli byste si na význam slova Establishment?

Klíčová slova: etymologie, slovo, kdo je Jana Lorencová?, pojem, význam slova, přesný výraz, kdo to je, synonymum, Jana Lorencová, popis, formulace, popis, co znamená, význam, termín, význam pojmu

Pojem Jana Lorencová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít slovo Jana Lorencová na Google.cz

Hledat pojem Jana Lorencová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Jana Lorencová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jana Lorencová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Lorencová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Jana Lorencová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jana Lorencová? Kdo to byl Jana Lorencová? Kdy se narodil Jana Lorencová? Kde se narodil Jana Lorencová? Jana Lorencová se nachází v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jana Lorencová dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Lorencová i v jiné kategorii než je novináři.