Kdo je to?
Kdo je Jana Lorencová? Životopis Jana Lorencová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Jana Lorencová?

Kdo je Jana Lorencová? Životopis, informace, biografie, novináři

Jana Lorencová je politička a žurnalistka, bývalá poslankyně PS PČR za hnutí ANO 2011. Jako studentka žurnalistiky projevila svůj nesouhlas se vstupem vojsk Varšavské smlouvy, a proto studium nedokončila. Nebyla jí umožněna ani dlouhodobá práce v médiích. Do Sametové revoluce se živila jako servírka.
Teprve po roce 1989 se mohla vrátit k práci novinářky. Po krátké práci v novinách se stala reportérkou České televize. Jana Lorencová pracuje nebo pracovala v pořadech Klekánice, Fakta, Nadoraz a dalších.Kdo je Jana Lorencová? Životopis Jana Lorencová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Jana Lorencová

Národnost: česká
Datum narození: 2. dubna 1940
Místo narození: Biskupice-Pulkov

Zaujala vás biografie osobnosti Jana Lorencová? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Čtyřstěn? Vzpomněli byste si co označuje výraz Roaming? Víte, co je to Expozice? Znáte termín Aniont?

Klíčová slova: kde se narodila Jana Lorencová?, kdy se narodila Jana Lorencová?, osobnosti, lexikon, informace, popis, Jana Lorencová, wikipedie, národnost, vysvětlení, wiki, biografie, Jana Lorencová, kdo je Jana Lorencová?, novináři, narození

Pojem Jana Lorencová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi Jana Lorencová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Jana Lorencová ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Jana Lorencová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Jana Lorencová na Google.cz

Vyhledat pojem Jana Lorencová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Lorencová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jana Lorencová?

Právě jste zjistili Kdo je to Jana Lorencová? Kdy se narodila Jana Lorencová? Kde se narodila Jana Lorencová? Jana Lorencová se nachází v kategorii Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jana Lorencová například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Lorencová i v jiné kategorii než je novináři.