Kdo je to?
Kdo je Jana Lorencová? Životopis Jana Lorencová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Jana Lorencová?

Kdo je Jana Lorencová? Životopis, informace, biografie, novináři

Jana Lorencová je politička a žurnalistka, bývalá poslankyně PS PČR za hnutí ANO 2011. Jako studentka žurnalistiky projevila svůj nesouhlas se vstupem vojsk Varšavské smlouvy, a proto studium nedokončila. Nebyla jí umožněna ani dlouhodobá práce v médiích. Do Sametové revoluce se živila jako servírka.
Teprve po roce 1989 se mohla vrátit k práci novinářky. Po krátké práci v novinách se stala reportérkou České televize. Jana Lorencová pracuje nebo pracovala v pořadech Klekánice, Fakta, Nadoraz a dalších.Kdo je Jana Lorencová? Životopis Jana Lorencová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Jana Lorencová

Národnost: česká
Datum narození: 2. dubna 1940
Místo narození: Biskupice-Pulkov

Líbí se stručný životopis s osobou Jana Lorencová? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Čtyřstěn? Vzpomněli byste si na význam slova Kuba? Víte, co je to Hakuna Matata? Znáte definici termínu Outlook?

Klíčová slova: datum narození, lexikon, biografie, kde se narodila Jana Lorencová?, novináři, místo narození, kdy se narodila Jana Lorencová?, narození, Jana Lorencová, životopis, informace, popis, wikipedie, zajímavosti, vysvětlení, kdo je Jana Lorencová?

Pojem Jana Lorencová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Jana Lorencová

Najít termín Jana Lorencová na Google.cz

Zkusit najít termín Jana Lorencová ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jana Lorencová ve Wikimedia Commons

Najít termín Jana Lorencová na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Jana Lorencová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Lorencová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Jana Lorencová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Jana Lorencová? Kdy se narodila Jana Lorencová? Kde se narodila Jana Lorencová? Jana Lorencová se nachází v sekci Novináři

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Jana Lorencová dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Lorencová i v jiné kategorii než je novináři.