Kdo je to?
Kdo je to Jana Lorencová? Životopis Jana Lorencová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jana Lorencová?

Kdo je to Jana Lorencová? Stručný životopis

Jana Lorencová je politička a žurnalistka, bývalá poslankyně PS PČR za hnutí ANO 2011. Jako studentka žurnalistiky projevila svůj nesouhlas se vstupem vojsk Varšavské smlouvy, a proto studium nedokončila. Nebyla jí umožněna ani dlouhodobá práce v médiích. Do Sametové revoluce se živila jako servírka.
Teprve po roce 1989 se mohla vrátit k práci novinářky. Po krátké práci v novinách se stala reportérkou České televize. Jana Lorencová pracuje nebo pracovala v pořadech Klekánice, Fakta, Nadoraz a dalších.Kdo je to Jana Lorencová? Životopis Jana Lorencová, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Jana Lorencová

Národnost: česká
Datum narození: 2. dubna 1940
Místo narození: Biskupice-Pulkov

Líbí se stručný životopis s osobou Jana Lorencová? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Čtyřstěn? Vzpomněli byste si na význam slova Glukóza? Víte, co je to Meteorit? Znáte definici termínu Dalekozrakost?

Klíčová slova: co znamená, kdo to je, heslo, přesný výraz, novináři, pojem, význam, formulace, wiki, termín, význam pojmu, původ slova, vysvětlení, synonymum, co je to Jana Lorencová?, popis

Pojem Jana Lorencová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Jana Lorencová

Najít heslo Jana Lorencová ve Wikislovníku

Hledat výraz Jana Lorencová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jana Lorencová ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Jana Lorencová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Lorencová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Jana Lorencová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jana Lorencová? Kdo to byl Jana Lorencová? Kdy se narodil Jana Lorencová? Kde se narodil Jana Lorencová? Jana Lorencová je v sekci novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jana Lorencová dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Lorencová i v jiné kategorii než je novináři.