Kdo je to?
Kdo je Daniel Vávra? Životopis Daniel Vávra, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Daniel Vávra?

Kdo je Daniel Vávra? Životopis, informace, biografie, podnikání

Daniel Vávra je český podnikatel v oblasti počítačových her. Jeho jméno je spojeno především s vývojářským studiem Warhorse Studios s.r.o.
Věnuje se vývoji her, psaní scénářů i grafické koncepci. O počítačových hrách též píše články, vyjadřuje se i k aktuálním společenským otázkách. Svou kariéru započal ve firmě Illusion Softworks, kde začal pracovat jako grafik. Stal se jedním z hlavních tvůrců úspěšné hry Mafia: The City of Lost Heaven. Po úspěchu této hry se podílel i na vzniku dalšího dílu a je podepsaný i pod dalšími projekty této společnosti. Následně však z Illusion Softworks po neshodách odešel.
V roce 2011 se stal Daniel Vávra spoluzakladatelem společnosti Warhorse Studios, která si získala mezinárodní pozornost hrou vydanou v roce 2018 Kingdom Come: Deliverance. Hra zaznamenala celosvětový úspěch a prodaly se jí miliony kopií.Kdo je Daniel Vávra? Životopis Daniel Vávra, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Daniel Vávra

Národnost: česká
Datum narození: 2. září 1975
Místo narození: Rychnov nad Kněžnou

Zaujala vás biografie osobnosti Daniel Vávra? Potom se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Premiéra? Víte co je Pesar? Znáte pojem Smoothie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kmenový list?

Klíčová slova: osobnosti, kdo je Daniel Vávra?, narození, životopis, informace, místo narození, podnikání, zajímavosti, popis, vysvětlení, podnikání, datum narození, Daniel Vávra, osobnost, život, Daniel Vávra

Pojem Daniel Vávra je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Daniel Vávra ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Daniel Vávra na Youtube

Zkusit najít slovo Daniel Vávra na Google obrázcích

Zkusit najít Daniel Vávra ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Vávra ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Vávra například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Vávra?

Právě jste zjistili Kdo je to Daniel Vávra? Kdy se narodil Daniel Vávra? Kde se narodil Daniel Vávra? Daniel Vávra se nachází v kategorii Podnikání

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Daniel Vávra dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Vávra i v jiné kategorii než je podnikání.