Kdo je to?
Kdo je Daniel Vávra? Životopis Daniel Vávra, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Daniel Vávra

Kdo je Daniel Vávra? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Daniel Vávra je český podnikatel v oblasti počítačových her. Jeho jméno je spojeno především s vývojářským studiem Warhorse Studios s.r.o.
Věnuje se vývoji her, psaní scénářů i grafické koncepci. O počítačových hrách též píše články, vyjadřuje se i k aktuálním společenským otázkách. Svou kariéru započal ve firmě Illusion Softworks, kde začal pracovat jako grafik. Stal se jedním z hlavních tvůrců úspěšné hry Mafia: The City of Lost Heaven. Po úspěchu této hry se podílel i na vzniku dalšího dílu a je podepsaný i pod dalšími projekty této společnosti. Následně však z Illusion Softworks po neshodách odešel.
V roce 2011 se stal Daniel Vávra spoluzakladatelem společnosti Warhorse Studios, která si získala mezinárodní pozornost hrou vydanou v roce 2018 Kingdom Come: Deliverance. Hra zaznamenala celosvětový úspěch a prodaly se jí miliony kopií.Kdo je Daniel Vávra? Životopis Daniel Vávra, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Daniel Vávra

Národnost: česká
Datum narození: 2. září 1975
Místo narození: Rychnov nad Kněžnou

Zaujala vás biografie osobnosti Daniel Vávra? Potom se podělte se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Lorem ipsum? Znáte definici termínu Malotřídka? Znáte pojem Whistleblowing? Pamatujete si definici pojmu EDGE?

Klíčová slova: kde se narodil Daniel Vávra?, osobnost, osobnosti, narození, Daniel Vávra, místo narození, datum narození, životopis, wikipedie, biografie, Daniel Vávra, lexikon, vysvětlení, zajímavosti, popis, národnost

Pojem Daniel Vávra je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít pojem Daniel Vávra ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Daniel Vávra ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Daniel Vávra ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Daniel Vávra ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Daniel Vávra ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Vávra například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Vávra

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Daniel Vávra? Kdy se narodil Daniel Vávra? Kde se narodil Daniel Vávra? Daniel Vávra je v kategorii Podnikání

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Daniel Vávra dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Vávra i v jiné kategorii než je podnikání.