Kdo je to?
Kdo je Daniel Vávra? Životopis Daniel Vávra, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Daniel Vávra?

Kdo je Daniel Vávra? Životopis, informace, biografie, podnikání

Daniel Vávra je český podnikatel v oblasti počítačových her. Jeho jméno je spojeno především s vývojářským studiem Warhorse Studios s.r.o.
Věnuje se vývoji her, psaní scénářů i grafické koncepci. O počítačových hrách též píše články, vyjadřuje se i k aktuálním společenským otázkách. Svou kariéru započal ve firmě Illusion Softworks, kde začal pracovat jako grafik. Stal se jedním z hlavních tvůrců úspěšné hry Mafia: The City of Lost Heaven. Po úspěchu této hry se podílel i na vzniku dalšího dílu a je podepsaný i pod dalšími projekty této společnosti. Následně však z Illusion Softworks po neshodách odešel.
V roce 2011 se stal Daniel Vávra spoluzakladatelem společnosti Warhorse Studios, která si získala mezinárodní pozornost hrou vydanou v roce 2018 Kingdom Come: Deliverance. Hra zaznamenala celosvětový úspěch a prodaly se jí miliony kopií.Kdo je Daniel Vávra? Životopis Daniel Vávra, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Daniel Vávra

Národnost: česká
Datum narození: 2. září 1975
Místo narození: Rychnov nad Kněžnou

Sdílejte tuto stránku s osobností Daniel Vávra se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Premiéra? Víte, co je to Společenská nebezpečnost? Znáte pojem Sutura? Rozumíte pojmu Rivotril?

Klíčová slova: osobnost, zajímavosti, podnikání, wikipedie, kdy se narodil Daniel Vávra?, narození, podnikání, lexikon, datum narození, kdo je Daniel Vávra?, Daniel Vávra, život, popis, Daniel Vávra, životopis, biografie

Pojem Daniel Vávra je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Daniel Vávra v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Vávra ve Wikimedia Commons

Najít výraz Daniel Vávra ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Daniel Vávra na Youtube

Vyhledat heslo Daniel Vávra na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Vávra například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Daniel Vávra? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Daniel Vávra? Kdy se narodil Daniel Vávra? Kde se narodil Daniel Vávra? Daniel Vávra se nachází v sekci Podnikání

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Vávra dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Vávra i v jiné kategorii než je podnikání.