Kdo je to?
Kdo je Rastislav Maďar? Životopis Rastislav Maďar, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Rastislav Maďar

Kdo je Rastislav Maďar? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politika

Rastislav Maďar je epidemiolog a expert na cestovní medicínu. Nejdříve absolvoval Jesseniovu lékařskou fakultu Univerzity Komenského v Martině, doktorát následně získal na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Dlouhodobě se specializuje na epidemiologii, prevenci infekčních chorob nebo na cestovní a tropickou medicínu. Významné jsou rovněž jeho humanitární aktivity. Od roku 2004 vede nevládní a neziskový spolek International Humanity, který se zaměřuje na pomoc chudým lidem v rozvojových zemích, zejména v Asii a Africe. Sám se účastnil několika zahraničních humanitárních misí. V roce 2014 se stal vedoucím Očkovacího centra na poliklinice v Ostravě-Hrabůvce a od roku 2020 je děkanem Lékařské fakulty Ostravské univerzity. Maďar stabilně patří mezi populární a mediálně úspěšné lékaře. V posledním roce poskytl mnoho rozhovorů spojených s pandemií covidu-19. Od dubna roku 2020 řídil činnost pracovní skupiny Ministerstva zdravotnictví, která se zabývala uvolňováním karantény. Když v srpnu téhož roku vyšlo najevo, že skupina bude nově spadat pod tehdejší hlavní hygieničku Jarmilu Rážovou, Maďar se vedení skupiny vzdal.Kdo je Rastislav Maďar? Životopis Rastislav Maďar, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Hlavní informace o osobě Rastislav Maďar

Národnost: slovenská
Datum narození: 3. května 1973
Místo narození: Žilina

Popis osobnosti Rastislav Maďar můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Touchpad? Pamatujete si definici pojmu Nocebo? Vzpomenete si na definici slova Čolek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Elektronická peněženka?

Klíčová slova: wikipedie, politika, wiki, vysvětlení, informace, národnost, Rastislav Maďar, osobnost, Rastislav Maďar, datum narození, životopis, biografie, kdo je Rastislav Maďar?, politika, místo narození, kde se narodil Rastislav Maďar?

Pojem Rastislav Maďar je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Rastislav Maďar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Rastislav Maďar na Google obrázcích

Vyhledat pojem Rastislav Maďar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Rastislav Maďar ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Rastislav Maďar ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Rastislav Maďar například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Rastislav Maďar?

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Rastislav Maďar? Kdy se narodil Rastislav Maďar? Kde se narodil Rastislav Maďar? Rastislav Maďar je v sekci Politika

Kategorie politika, vlajka vztyčená, rastislav Maďar, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Rastislav Maďar kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rastislav Maďar i v jiné kategorii než je politika.