Kdo je to?
Kdo je to Klimaskeptik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Klimaskeptik? Lidé, politika

Klimaskeptik

Jaký je význam slova Klimaskeptik? Co to znamená?

Klimaskeptik je člověk, který popírá existenci globálního oteplování a klimatické změny; případně popírá vliv člověka na tyto fenomény.
Klimaskeptici tvrdí, že ekologická agenda, která byla především v západním světě nastolena v posledních desítkách let, ze strachu, že se planeta příliš oteplí a dojde k nezvratným změnám, které budou mít dopady na lidstvo, je "alarmismus". Podle klimaskeptiků jde o zbytečnou paniku; často také tvrdí, že ekologické reformy vznikají pod tlakem různých politických nebo aktivistických frakcí a nejsou vědecky podloženy.
V oblasti klimaskepticismu najdeme několik proudů. Jak už jsme zmínili v úvodu, někteří z klimaskeptiků úplně popírají vznik klimatických změn. Další jsou přesvědčeni, že globální změny klimatu sice probíhají, ale že na planetě Zemi probíhaly vždy a člověk na ně nemá svou činností žádný vliv; případně že se Země je schopná s těmito změnami vyrovnat.Kdo je to Klimaskeptik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Klimaskeptik? Lidé, politika

Sdílejte text pojmu Klimaskeptik s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Epikleze? Znáte termín Pořekadlo? Vzpomněli byste si co označuje výraz BlueMotion? Víte, co je to Diktafon?

Klíčová slova: lexikon, slovo, definice, odborný výraz, význam, etymologie, význam pojmu, pojem, heslo, co znamená, přesný výraz, wikipedie, formulace, původ slova, termín, informace

Pojem Klimaskeptik je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Klimaskeptik

Hledat videa s názvem Klimaskeptik na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klimaskeptik ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Klimaskeptik ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Klimaskeptik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Klimaskeptik na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Klimaskeptik například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Klimaskeptik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste zjistili Kdo je to Klimaskeptik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klimaskeptik? Definice pojmu Klimaskeptik se nachází v kategorii Politika

Kategorie politika, sekretářka, klimaskeptik, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, termín řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.