Kdo je to?
Kdo je to Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Megera? Lidé, hanlivé

Megera

Jaký je význam slova Megera? Co to znamená?

Megera je hanlivé slovo označující starou, zlou, vzteklou, hašteřivou, nesnášenlivou, závistivou, ošklivou nebo zuřivou ženu. Etymologicky pochází slovo megera je z řecké mytologie, ze slov Megaira, což byla jedna ze tří fúrií (Erínyí). Megaira byla zároveň bohyně pomsty a kletby a jejím oborem byla závist.


Kdo je to Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Megera? Lidé, hanlivé

Tento text (Megera) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova PDF? Znáte definici termínu Perkelt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Řopík? Pamatujete si definici pojmu Hrubá mzda?

Klíčová slova: synonymum, pojem, informace, přesný význam, odborný výraz, lexikon, přesný výraz, původ slova, přesný výraz, slovo, význam slova, hanlivé, význam pojmu, co znamená, popis, etymologie

Pojem Megera je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat heslo Megera ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Megera na Youtube

Zkusit najít termín Megera ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Megera ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Megera ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Megera například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Megera

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Megera? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Megera? Definice pojmu Megera patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, trestanec mříže, megera, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.