Kdo je to?
Kdo je to, byl Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Megera? Lidé, hanlivé

Kdo je to Megera?

Jaký je význam slova Megera? Co to znamená?

Megera je hanlivé slovo označující starou, zlou, vzteklou, hašteřivou, nesnášenlivou, závistivou, ošklivou nebo zuřivou ženu. Etymologicky pochází slovo megera je z řecké mytologie, ze slov Megaira, což byla jedna ze tří fúrií (Erínyí). Megaira byla zároveň bohyně pomsty a kletby a jejím oborem byla závist.


Kdo je to, byl Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Megera? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Megera? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Počítač? Znáte definici termínu Pelota? Vzpomněli byste si co znamená slovo Živá tapeta? Pamatujete si definici pojmu Palindrom?

Klíčová slova: popis, význam slova, popis, formulace, Megera, odborný výraz, heslo, wiki, kdo to je, definice, co je to Megera?, přesný význam, slovo, synonymum, pojem, význam

Pojem Megera je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Megera doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat pojem Megera v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Megera na Google.cz

Vyhledat pojem Megera ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Megera ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Megera například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Megera? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Megera? Kdo to byl Megera? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Megera? Definice pojmu Megera se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Megera i v jiné kategorii než v hanlivé.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.