Kdo je to?
Kdo je to, byl Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Megera? Lidé, hanlivé

Kdo je to Megera?

Jaký je význam slova Megera? Co to znamená?

Megera je hanlivé slovo označující starou, zlou, vzteklou, hašteřivou, nesnášenlivou, závistivou, ošklivou nebo zuřivou ženu. Etymologicky pochází slovo megera je z řecké mytologie, ze slov Megaira, což byla jedna ze tří fúrií (Erínyí). Megaira byla zároveň bohyně pomsty a kletby a jejím oborem byla závist.


Kdo je to, byl Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Megera? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Megera? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Počítač? Rozumíte pojmu Kmitočet? Vzpomněli byste si co znamená slovo Živá tapeta? Znáte pojem Nejsvětější Trojice?

Klíčová slova: termín, přesný význam, kdo to je, Megera, vysvětlení, popis, přesný výraz, slovo, význam pojmu, definice, formulace, co je to Megera?, informace, etymologie, popis, pojem

Pojem Megera je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat výraz Megera ve Wikislovníku

Najít slovo Megera ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Megera v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Megera na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Megera například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Megera

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Megera? Kdo to byl Megera? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Megera? Definice pojmu Megera je v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Megera i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.