Kdo je to?
Kdo je to Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Megera? Lidé, hanlivé

Kdo je to Megera?

Jaký je význam slova Megera? Co to znamená?

Megera je hanlivé slovo označující starou, zlou, vzteklou, hašteřivou, nesnášenlivou, závistivou, ošklivou nebo zuřivou ženu. Etymologicky pochází slovo megera je z řecké mytologie, ze slov Megaira, což byla jedna ze tří fúrií (Erínyí). Megaira byla zároveň bohyně pomsty a kletby a jejím oborem byla závist.


Kdo je to Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Megera? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Megera? Potom se podělte se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Počítač? Vzpomněli byste si na význam slova Diskvalifikace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Airbrush? Znáte definici termínu Tuhost?

Klíčová slova: heslo, pojem, wiki, hanlivé, přesný výraz, Megera, vysvětlení, synonymum, Megera, termín, přesný výraz, přesný význam, význam pojmu, etymologie, informace, původ slova

Pojem Megera je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít výraz Megera na Google obrázcích

Vyhledat výraz Megera ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Megera ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Megera ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Megera ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Megera například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Megera? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Megera? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Megera? Definice pojmu Megera je v kategorii Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Megera i v jiné kategorii než v hanlivé.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.