Kdo je to?
Kdo je to, byl Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Megera? Lidé, hanlivé

Kdo je to Megera?

Jaký je význam slova Megera? Co to znamená?

Megera je hanlivé slovo označující starou, zlou, vzteklou, hašteřivou, nesnášenlivou, závistivou, ošklivou nebo zuřivou ženu. Etymologicky pochází slovo megera je z řecké mytologie, ze slov Megaira, což byla jedna ze tří fúrií (Erínyí). Megaira byla zároveň bohyně pomsty a kletby a jejím oborem byla závist.Kdo je to, byl Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Megera? Lidé, hanlivé

Definici slova Megera můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Amonium? Rozumíte pojmu Hláska? Vzpomněli byste si co znamená slovo Strofa? Znáte pojem Alabastr?

Klíčová slova: popis, heslo, přesný význam, lexikon, přesný výraz, definice, popis, informace, co je to Megera?, kdo to je, odborný výraz, termín, formulace, co znamená, vysvětlení, slovo

Pojem Megera je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Megera lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Megera ve Wikipedii

Hledat slovo Megera ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Megera na Google.cz

Hledat termín Megera v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Megera například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Megera

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Megera? Kdo to byl Megera? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Megera? Definice pojmu Megera patří do sekce hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Megera i jinde než v sekci než v hanlivé.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.