Kdo je to?
Kdo je to Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Megera? Lidé, hanlivé

Kdo je to Megera?

Co znamená a jaký je význam slova Megera?

Megera je hanlivé slovo označující starou, zlou, vzteklou, hašteřivou, nesnášenlivou, závistivou, ošklivou nebo zuřivou ženu. Etymologicky pochází slovo megera je z řecké mytologie, ze slov Megaira, což byla jedna ze tří fúrií (Erínyí). Megaira byla zároveň bohyně pomsty a kletby a jejím oborem byla závist.


Kdo je to Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Megera? Lidé, hanlivé

Definici pojmu Megera sdílejte s vašimi kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Počítač? Znáte termín MP3? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dědičný hřích? Víte, co je to Audit?

Klíčová slova: definice, termín, wikipedie, význam slova, pojem, hanlivé, co znamená, etymologie, informace, lexikon, původ slova, význam pojmu, popis, přesný výraz, hanlivé, přesný výraz

Pojem Megera je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Megera v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Megera na Youtube

Hledat pojem Megera ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Megera ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Megera ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Megera v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Megera například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Megera, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Megera? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Megera? Definice pojmu Megera je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete se pokusit také najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Megera i v jiné části webu než je kategorie hanlivé.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.