Kdo je to?
Kdo je to, byl Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Megera? Lidé, hanlivé

Kdo je to Megera?

Jaký je význam slova Megera? Co to znamená?

Megera je hanlivé slovo označující starou, zlou, vzteklou, hašteřivou, nesnášenlivou, závistivou, ošklivou nebo zuřivou ženu. Etymologicky pochází slovo megera je z řecké mytologie, ze slov Megaira, což byla jedna ze tří fúrií (Erínyí). Megaira byla zároveň bohyně pomsty a kletby a jejím oborem byla závist.


Kdo je to, byl Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Megera? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Megera se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Americká hypotéka? Znáte definici termínu Impotence? Vzpomněli byste si co znamená slovo Usedlost? Pamatujete si definici pojmu Polyp?

Klíčová slova: lexikon, popis, Megera, odborný výraz, co je to Megera?, slovo, původ slova, synonymum, vysvětlení, kdo to je, co znamená, popis, kdo je Megera?, přesný význam, termín, definice

Pojem Megera je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat výraz Megera ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Megera ve Wikislovníku

Najít heslo Megera ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Megera ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Megera například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Megera, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Megera? Kdo to byl Megera? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Megera? Definice pojmu Megera je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Megera i v jiné sekci než v hanlivé.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.