Kdo je to?
Kdo je to, byl Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Megera? Lidé, hanlivé

Kdo je to Megera?

Jaký je význam slova Megera? Co to znamená?

Megera je hanlivé slovo označující starou, zlou, vzteklou, hašteřivou, nesnášenlivou, závistivou, ošklivou nebo zuřivou ženu. Etymologicky pochází slovo megera je z řecké mytologie, ze slov Megaira, což byla jedna ze tří fúrií (Erínyí). Megaira byla zároveň bohyně pomsty a kletby a jejím oborem byla závist.Kdo je to, byl Megera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Megera? Lidé, hanlivé

Tento text (Megera) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Amonium? Vzpomněli byste si co označuje výraz Štěstí? Vzpomněli byste si co znamená slovo Strofa? Znáte termín Espresso?

Klíčová slova: význam slova, Megera, formulace, etymologie, popis, význam, hanlivé, pojem, odborný výraz, informace, heslo, přesný výraz, lexikon, definice, původ slova, kdo to je

Pojem Megera je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Megera ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Megera ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Megera ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Megera ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Megera například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Megera? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Megera? Kdo to byl Megera? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Megera? Definice pojmu Megera je v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Megera v jiné sekci než hanlivé.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.