Kdo je to?
Kdo je to Martin Netolický? Životopis Martin Netolický, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Martin Netolický?

Kdo je to Martin Netolický? Stručný životopis

Martin Netolický je především politik, působil i jako právník a pedagog. Byl místopředsedou ČSSD, zastupitelem města Česká Třebová, v roce 2012 se stal hejtmanem Pardubického kraje. Je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity. Jako odborný asistent pracoval na Právnické fakultě UP.
V politice začínal jako asistent poslance, poradce ministra a hejtmana. Po dvě období byl zastupitelem České Třebové, poté působil i v radě města a jako radní měl na starosti oblast zdravotnictví. V roce 2012 se Martin Netolický stal nejmladším hejtmanem v historii, když byl zvolen hejtmanem Pardubického kraje.Kdo je to Martin Netolický? Životopis Martin Netolický, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Martin Netolický

Národnost: česká
Datum narození: 22. září 1982
Místo narození: Ústí nad Orlicí

Zaujala vás biografie osobnosti Martin Netolický? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Indiánská rýže? Rozumíte pojmu Turbulence? Pamatujete si definici pojmu IQ? Znáte pojem Markýza?

Klíčová slova: lexikon, význam, přesný výraz, popis, co znamená, odborný výraz, synonymum, definice, kdo je Martin Netolický?, co je to Martin Netolický?, pojem, wiki, význam pojmu, Martin Netolický, původ slova, informace

Pojem Martin Netolický je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Martin Netolický na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Netolický ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Martin Netolický ve Wikipedii

Hledat frázi Martin Netolický ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Netolický například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Netolický

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Martin Netolický? Kdo to byl Martin Netolický? Kdy se narodil Martin Netolický? Kde se narodil Martin Netolický? Martin Netolický se nachází v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Martin Netolický dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Netolický i v jiné kategorii než je politici.