Kdo je to?
Kdo je to Martin Netolický? Životopis Martin Netolický, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Martin Netolický?

Kdo je to Martin Netolický? Stručný životopis

Martin Netolický je především politik, působil i jako právník a pedagog. Byl místopředsedou ČSSD, zastupitelem města Česká Třebová, v roce 2012 se stal hejtmanem Pardubického kraje. Je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity. Jako odborný asistent pracoval na Právnické fakultě UP.
V politice začínal jako asistent poslance, poradce ministra a hejtmana. Po dvě období byl zastupitelem České Třebové, poté působil i v radě města a jako radní měl na starosti oblast zdravotnictví. V roce 2012 se Martin Netolický stal nejmladším hejtmanem v historii, když byl zvolen hejtmanem Pardubického kraje.Kdo je to Martin Netolický? Životopis Martin Netolický, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Martin Netolický

Národnost: česká
Datum narození: 22. září 1982
Místo narození: Ústí nad Orlicí

Sdílejte tuto stránku s osobností Martin Netolický s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem List vlastnictví? Vzpomenete si na definici slova VoIP? Pamatujete si definici pojmu Řeřicha? Vzpomněli byste si na význam slova Histamin?

Klíčová slova: Martin Netolický, význam, kdo je Martin Netolický?, přesný význam, etymologie, původ slova, slovo, politici, odborný výraz, popis, význam slova, co znamená, kdo to je, pojem, formulace, význam pojmu

Pojem Martin Netolický je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Netolický ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Martin Netolický ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Martin Netolický ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Martin Netolický ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Netolický například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Martin Netolický?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martin Netolický? Kdo to byl Martin Netolický? Kdy se narodil Martin Netolický? Kde se narodil Martin Netolický? Martin Netolický je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Martin Netolický třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Netolický i v jiné kategorii než je politici.