Kdo je to?
Kdo je Martin Netolický? Životopis Martin Netolický, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Martin Netolický?

Kdo je Martin Netolický? Životopis, informace, biografie, politici

Martin Netolický je především politik, působil i jako právník a pedagog. Byl místopředsedou ČSSD, zastupitelem města Česká Třebová, v roce 2012 se stal hejtmanem Pardubického kraje. Je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity. Jako odborný asistent pracoval na Právnické fakultě UP.
V politice začínal jako asistent poslance, poradce ministra a hejtmana. Po dvě období byl zastupitelem České Třebové, poté působil i v radě města a jako radní měl na starosti oblast zdravotnictví. V roce 2012 se Martin Netolický stal nejmladším hejtmanem v historii, když byl zvolen hejtmanem Pardubického kraje.Kdo je Martin Netolický? Životopis Martin Netolický, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Martin Netolický

Národnost: česká
Datum narození: 22. září 1982
Místo narození: Ústí nad Orlicí

Zaujala vás biografie osobnosti Martin Netolický? Potom se podělte s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Indiánská rýže? Rozumíte pojmu Konkubinát? Pamatujete si definici pojmu Biftek? Znáte pojem Technická výchova?

Klíčová slova: Martin Netolický, popis, wiki, osobnosti, národnost, životopis, lexikon, narození, politici, biografie, osobnost, místo narození, život, datum narození, wikipedie, informace

Pojem Martin Netolický je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Netolický ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Martin Netolický ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Martin Netolický na Google.cz

Vyhledat termín Martin Netolický ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Martin Netolický ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Netolický například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Netolický

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Martin Netolický? Kdy se narodil Martin Netolický? Kde se narodil Martin Netolický? Martin Netolický je v kategorii Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Martin Netolický dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Netolický i v jiné kategorii než je politici.