Kdo je to?
Kdo je to Martin Netolický? Životopis Martin Netolický, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Martin Netolický?

Kdo je to Martin Netolický? Stručný životopis

Martin Netolický je především politik, působil i jako právník a pedagog. Byl místopředsedou ČSSD, zastupitelem města Česká Třebová, v roce 2012 se stal hejtmanem Pardubického kraje. Je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity. Jako odborný asistent pracoval na Právnické fakultě UP.
V politice začínal jako asistent poslance, poradce ministra a hejtmana. Po dvě období byl zastupitelem České Třebové, poté působil i v radě města a jako radní měl na starosti oblast zdravotnictví. V roce 2012 se Martin Netolický stal nejmladším hejtmanem v historii, když byl zvolen hejtmanem Pardubického kraje.Kdo je to Martin Netolický? Životopis Martin Netolický, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Martin Netolický

Národnost: česká
Datum narození: 22. září 1982
Místo narození: Ústí nad Orlicí

Popis osobnosti Martin Netolický můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Indiánská rýže? Vzpomněli byste si na význam slova INTERPOL? Pamatujete si definici pojmu IQ? Znáte definici termínu Pečený čaj?

Klíčová slova: co je to Martin Netolický?, popis, politici, definice, wiki, přesný význam, odborný výraz, význam slova, heslo, vysvětlení, informace, pojem, kdo to je, lexikon, původ slova, synonymum

Pojem Martin Netolický je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít termín Martin Netolický ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Martin Netolický ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Martin Netolický na Google.cz

Hledat videa s názvem Martin Netolický na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Netolický například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Martin Netolický?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Martin Netolický? Kdo to byl Martin Netolický? Kdy se narodil Martin Netolický? Kde se narodil Martin Netolický? Martin Netolický patří do sekce politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Martin Netolický kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Netolický i v jiné kategorii než je politici.