Kdo je to?
Kdo je Al Pacino? Životopis Al Pacino, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Al Pacino?

Kdo je Al Pacino? Životopis, informace, biografie, herectví

Al Pacino neboli Alfredo James Pacino je jeden z nejvýznamnějších amerických herců a také občasný režisér. Vystudoval herectví a na herecké škole byl i uměleckým ředitelem. Nejčastěji se objevuje v hlavních záporných rolích. Kariéru zahájil v divadle, mimo jiné na Broadwayi, o něco později se začal objevovat ve filmech. Přelomem byla jeho role ve filmu Kmotr, která odstartovala jeho hvězdnou kariéru a přinesla nominace na nejvyšší ocenění.
Následovaly filmy Strašák a Serpico a pokračování Kmotra, drama Zjizvená tvář, Moře lásky, Konkurenti, Vůně ženy, Ďáblův advokát, Insomnie, Maximální limit, Dannyho parťáci, 88 minut a mnoho dalších. Al Pacino získal Zlatého lva a cenu AFI za celoživotní dílo.Kdo je Al Pacino? Životopis Al Pacino, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Al Pacino

Národnost: USA
Datum narození: 25. dubna 1940
Místo narození: New York

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Al Pacino? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Lodyha? Víte, co je to Patch? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pozidriv? Rozumíte pojmu Microsoft Edge?

Klíčová slova: životopis, popis, národnost, datum narození, Al Pacino, zajímavosti, wiki, Al Pacino, místo narození, život, vysvětlení, herectví, narození, kdy se narodil Al Pacino?, wikipedie, herectví

Pojem Al Pacino je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat slovo Al Pacino ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Al Pacino na Youtube

Hledat výraz Al Pacino v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Al Pacino ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Al Pacino na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Al Pacino například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Al Pacino? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Al Pacino? Kdy se narodil Al Pacino? Kde se narodil Al Pacino? Al Pacino je v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Al Pacino kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Al Pacino i v jiné kategorii než je herectví.