Kdo je to?
Kdo je Al Pacino? Životopis Al Pacino, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Al Pacino?

Kdo je Al Pacino? Životopis, informace, biografie, herectví

Al Pacino neboli Alfredo James Pacino je jeden z nejvýznamnějších amerických herců a také občasný režisér. Vystudoval herectví a na herecké škole byl i uměleckým ředitelem. Nejčastěji se objevuje v hlavních záporných rolích. Kariéru zahájil v divadle, mimo jiné na Broadwayi, o něco později se začal objevovat ve filmech. Přelomem byla jeho role ve filmu Kmotr, která odstartovala jeho hvězdnou kariéru a přinesla nominace na nejvyšší ocenění.
Následovaly filmy Strašák a Serpico a pokračování Kmotra, drama Zjizvená tvář, Moře lásky, Konkurenti, Vůně ženy, Ďáblův advokát, Insomnie, Maximální limit, Dannyho parťáci, 88 minut a mnoho dalších. Al Pacino získal Zlatého lva a cenu AFI za celoživotní dílo.Kdo je Al Pacino? Životopis Al Pacino, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Al Pacino

Národnost: USA
Datum narození: 25. dubna 1940
Místo narození: New York

Sdílejte tuto stránku s osobností Al Pacino s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Lodyha? Vzpomenete si na definici slova Mungo fazole? Vzpomněli byste si co označuje výraz Romantismus? Vzpomněli byste si na význam slova Febrilní křeč?

Klíčová slova: kdy se narodil Al Pacino?, narození, informace, vysvětlení, herectví, popis, biografie, osobnost, životopis, zajímavosti, místo narození, lexikon, datum narození, Al Pacino, kde se narodil Al Pacino?, wikipedie

Pojem Al Pacino je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Al Pacino

Zkusit najít slovo Al Pacino ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Al Pacino ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Al Pacino ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Al Pacino ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Al Pacino například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Al Pacino? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Al Pacino? Kdy se narodil Al Pacino? Kde se narodil Al Pacino? Al Pacino je v sekci Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Al Pacino třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Al Pacino i v jiné kategorii než je herectví.