Kdo je to?
Kdo je to Al Pacino? Životopis Al Pacino, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Al Pacino?

Kdo je to Al Pacino? Stručný životopis

Al Pacino neboli Alfredo James Pacino je jeden z nejvýznamnějších amerických herců a také občasný režisér. Vystudoval herectví a na herecké škole byl i uměleckým ředitelem. Nejčastěji se objevuje v hlavních záporných rolích. Kariéru zahájil v divadle, mimo jiné na Broadwayi, o něco později se začal objevovat ve filmech. Přelomem byla jeho role ve filmu Kmotr, která odstartovala jeho hvězdnou kariéru a přinesla nominace na nejvyšší ocenění.
Následovaly filmy Strašák a Serpico a pokračování Kmotra, drama Zjizvená tvář, Moře lásky, Konkurenti, Vůně ženy, Ďáblův advokát, Insomnie, Maximální limit, Dannyho parťáci, 88 minut a mnoho dalších. Al Pacino získal Zlatého lva a cenu AFI za celoživotní dílo.Kdo je to Al Pacino? Životopis Al Pacino, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Al Pacino

Národnost: USA
Datum narození: 25. dubna 1940
Místo narození: New York

Tento text (Al Pacino) můžete samozřejmě sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Lodyha? Pamatujete si definici pojmu Utopie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Registrační pokladna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pesar?

Klíčová slova: kdo je Al Pacino?, wiki, popis, význam slova, slovo, heslo, Al Pacino, etymologie, herectví, vysvětlení, původ slova, synonymum, co je to Al Pacino?, význam, přesný výraz, lexikon

Pojem Al Pacino je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Al Pacino doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat termín Al Pacino na Google.cz

Hledat výraz Al Pacino ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Al Pacino v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Al Pacino ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Al Pacino například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Al Pacino

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Al Pacino? Kdo to byl Al Pacino? Kdy se narodil Al Pacino? Kde se narodil Al Pacino? Al Pacino je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Al Pacino např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Al Pacino i v jiné kategorii než je herectví.